امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاتوق هواداران بازی های ایرانی
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان من این تایپیک را زدم برای اون گیمر بامرام هایی که از بازی های ایرانی یعنی بازی های خودشون حمایت می کنند و دوست دارند که صنعت گیمشون پیشرفت کنه و در این تایپیک قانون هایی وجود داره:
1. اسپم ندهیم.
2. فقط در باره بازی های ایرانی بحث می کنیم.
3. به یکدیگر و بازی ها توهین نکنیم.
هر کس می خواهد بیاد تو پاتوق اسمش را بگه پس بسم اللهConfused29:
اعضا:
AMIR GAME- ALAN GRADY - DARK - GAMERSTATION - SPARTACUS - TIDUS - YASHAR
- AMIR FENIX mp3 AMIRHOSSEIN MEHDI EZIO - MOHAMMAD 13 - SOHEIL DS- RANDY
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
منم هستمConfused74:
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
منم هستم Confused24:
پاسخ
منم هستم گیمر جونConfused25:
پاسخ
خب اولین فعالیت ما هست بسم الله
در این بخش ما یک بازی ایرانی را انتخاب کرده و به آن از ده نمره می دهیم در سه ردیف
ردیف اول گرافیک: 10/؟ دلیل را ذکر می کنیم
ردیف دوم گیم پلی: 10/؟دلیل را ذکر می کنیم
ردیف سوم داستان: 10/؟دلیل را ذکر می کنیم
خب اول من شروع می کنم اولین نفری که نمره بده بازی بعد را هر وقت اعلام کردم اون نفر میگه.
خب بازی اول من می گم گرشاسپ.
گرافیک: 7/10 به دلیل این که من خودم دیدمConfused83:
گیم پلی:6/10 به دلیل کمی مشابه گیم پلی بازی های هم سبک خارجی( خودتون میدونید کدام بازی را می گمConfused25:)
داستان:8/10 داستان گیرا و وجود افسانه شاهنامه فردوسی و دلیل کم کردن نمره وجود داستان های بازی ایرانی با داستان شاهنامه (این هم خودتون میدونید چه بازی را می گمConfused25:)
خب اولین نفر و کاندید دفعه بعد کیه؟Confused60:

نمره بدید دیگه.Confused66:

(10-09-2012, 05:37 PM)spartacus نوشته است: منم هستمConfused74:
مرامتو عشقهConfused74:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
من حامی بازی ایران یم ولی الحق بازییاش گرون نیست؟Confused43:
پاسخ
(10-10-2012, 06:14 PM)amir game نوشته است: من حامی بازی ایران یم ولی الحق بازییاش گرون نیست؟Confused43:
خب اون قدر هم بازی های ایرونی گرون نیستند بازی های خارجی 40-50 هزار تومن است کرکش می کنن و کپیش می کنن می شه انقدر کم میرمهنا تو خارج 20 یوو قیمت خورد ولی تو ایران قیمتش ناچیزه یکی به اون بازی که گفتم نمره بده دیگه.
فقط اللهConfused29:

پاسخ
منم هستمConfused77:
پاسخ
گرشاسپ:

گرافیک=8/10-وقتی بازی رو برا اولین بار بازی کردم گرافیکش خیلی خوب بود کلی حال کردم دم سازنده هاش گرم
Confused62:
گیم پلی 4/10 به نظرم بازی تو این بخش ضعف زیادی داشت خیلی به گوشه کنار گیر میکرد.پرش ها و .... در کل بد نبود!

Confused62:
داستان 9/10 خیلی خوبه که از شاهنامه و تاریخ این سرزمین استفاده شده من بازم حال کردم شاید یه ذره زیاد دادم این بازی اولین بازی ایرانی برا من بود.
(کاش رو دیالوگها بیشتر کاش میشد در کل روی کل بازی تا با یک بازی بسیار بهتر و با استاندارد بیشتری رو به رو میشدیم بیشتر بازیای ایرونی تو کمترین تاریخ ساخته میشند و در نتیجه حداکثر کارایی رو نداریم.مشکل اصلی هم بو دجه است)(تمام اینها نظر شخصی بنده بودند)

راستی منم هستم.
Confused30:
لطف کن کسایی که عضو میشن بین اسمشون یه خط فاصله بزار مرسی

[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
منم هستمConfused25:
SG
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی سازی ؟ پاتوق ROBAH 0 1,371 11-23-2021, 07:55 AM
آخرین ارسال: ROBAH
  پاتوق طرفداران فوتبال PC FAN 0 1,274 07-02-2019, 06:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,260 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,725 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  پاتوق آنلاین بازی‌های شرکت Valve Mr.Payne 24 7,902 06-05-2016, 11:12 PM
آخرین ارسال: Mr.Payne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان