امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنکه سقفی-چرند و پرندِ عامه پسند
سلام علیک خیلی چاکریم. اومدم یکم باهم حرف بزنیم یه نموره درد و دل کنیم. ولی قبل درد و دل یه سری چیزا رو مخمه پس بزار حلش کنم.
اول بگم که بازی pes امسال گند زد مرد میدونی که چی میگم؟. نمیدونم pes بازا چطوری میخوان از فردا سرشون رو بلند کنن و بگن ما pes بازیم. والا بلا تعجب داره!. ببین من یکم جوش اوردم هنوز حرفم تموم نشده. پسر fifa خیلی رو مخمه نمیدونم الکترونیک ارتز چرا امسال یه بازی احمقانه دیگه داد بیرون. fifa رو میگم. اصلا خوش ندارم با طرفداران fifa صحبتی داشته باشم چون fifa بازا ابروی خودشون رو بردن.
البته بازم خداروشکر که call of duty باز نیستم چون این بازی به هیچ دردی نمیخوره درست مثل battlefield جای هر دو تاشون توی اشقالاس. اینم بگم با تموم این حرفا من یکی از افتخاراتم اینه که تا حالا یه دقیقه هم با ps4 بازی نکردم. اسمشم حالمو بهم میزنه چه برسه بشینم باهاش گیم بزنم. پس ps4 هم جاش تو سطل اشقاله. 
اوه پسر تو سطل اشقال چی میبینم؟. انگار xbox one هم تو اشقالاس اصلا یادم نبود اونم قبلا انداخته بودمش توی سطل. xbox one هم نمیتونم تحملش کنم انگار وقتی به این دو کنسول فک میکنم دارم بالا میارم. ولی کامپیوتر شخصی یه چیز دیگس!. مرد اون جاش تو اشقالا نیست، اون جاش وسط خیابونه چون اگه اونم مینداختم تو اشقالا دیگه در سطل بسته نمی شد. همشون بی مصرفن مرد دقیقا همشون.
چرا اعصبانی شدی یه دفعه؟. الان حتما سوالت اینه که من از کجا میدونم اعصبانی هستی. من میدونم مرد، هر لحظه ذهنت رو میخونم. حتما الان داری میگی این یه چرند و پرند دیگس. اره این چرند ترین چیزایی هستش که داری میخونی تو زندگیت.
چرا انقد جدی هستی پسر؟
چرا انقد جدی هستی پسر؟(شرط میبندم اینو جای دیگه هم شنیدم ولی خط بالا رو مطمن(من نمیدونم 6چی کجای کیبورده دوباره نگو برو چهار کلاس درس بخون) نیستم)
تو داری الان بد و بیراه میگی ولی قبل بد و بیراه گفتنت یکم فکر کن. یه جاهای متن برات خوش ایند نبود؟ کاری به بعدش ندارم بگو خوش ایند بود یا نه؟. واقعا انقد کوبیدن یه چیز شمارو خوش حال میکنه؟. خوب من براتون همه چیز رو کوبیدم که از دست من خوش حال باشین همتون. ولی چرا همه یه نمور اعصبانی به نظر میان؟. یعنی چیزایی که کوبیدم کم بود؟ نه پسر میدونم دردت چیه تو از این که یه چیزی که دوست داشتی کوبیده شد ناراحت شدی. اینطور نیست؟. پس چرا از چیزای دیگه که کوبیده شده خوش حال شدی؟. حالا که انقد بحث کوبیده شد بفرما کوبیده

[تصویر:  JamNewsImage19295739.jpg]

اینو نزری گرفتم البته اگه افراد جوجه کباب خور بهشون بر نخوره. دیگه نزری بود نمی شد رد کرد.
بگذریم بعد مقاله میرم کوبیده رو میخورم.
داشتم میگفتم که من میخواستم یه مقاله عامه پسند بنویسم ولی گند زدم چون نمیدونم بلاخره بکوبونم یا تعریف کنم؟. اگه تعریفم میکردم میگفتن یارو پنکس ولی حالا میگن یارو دیوانس!. دیوانگی بهتره تا پنکه بودن چون اگه دیوانه باشی لذت دنیا رو میبری ولی اگه پنکه باشی فقط باید بچرخی. پسر فقط باید بچرخی و هرچی کوبیده خوردی بالا بیاری. احتمالا رو کسانی که دارن کوبیده میخورن بالا میاری و اونا هم احتمالا رو تو بالا میارن. راستش اصلا دیگه اشتها ندارم برم نزری بخورم ولی میخورم اما سعی میکنم بالا نیارم.
ما که رفتیم فقط رفقا هرکی میدونه چطوری باید مطمن رو درست نوشت بهم پیام خصوصی بده.

[تصویر:  jpbt_636250887433686513.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان