امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیش بینی بازی Call of duty : ghost
سلام خدمت کاربران گیمفا . بعد از انتشار اولین تیزر از بازی cod :ghost شایعاتی در مورد بازی پراکنده شده . گفتم ما هم از قافله عقب نمانیم و پیشگویی هایی در مورد این بازی پر طرفدار و جذاب داشته باشیم و از نظرات شما اگاه شویم  . پیش بینی ها مربوط به گیم پلی و داستان میباشند و هر کی نظری داره میتونه بده .

اول خودم شروع میکنم . به نظر من احتمال داره که سبک و سیاق بازی رو به ازادی بیشتر در گیم پلی برود شاید گیم پلی بازی مثل عناوین far cry  . crysis نشه ولی ازادی عمل بیشتری نسبت به نسخه های قبل خواهد داشت استناد من برمیگردد به داستان بازی از انچه که تا حالا رو شده و از دموی سینمایی معلومه که با داستان حماسی روبرو هستیم و گیم پلی بسته Call of duty و خطی بودن گیم پلی دیگر در این عنوان جوابگوی نیاز گیمر ها نیست پس به نظر من گیم پلی Call of duty : ghost از حالت خطی خارج می شود و به حالت سند باکس گونه تغییر میکند
[تصویر:  32692155172551777526.jpg]
هیهات منا الذله
قوانین انجمن رو بخونید.
لطفا تاپیک بی محتوا ایجاد نکنید.
هر پیش بینی ای در بازی ای که هیچی ازش معلوم نیست بی ارزشه.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ندای بازگشت به اوج | نقدها و نمرات Call of Duty: Modern Warfare [به‌روزرسانی] yazdandoost 0 1,496 10-29-2019, 12:20 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  رسمی: برای تجربه‌ی Call of Duty: Modern Warfare باید حتما به اینترنت متصل باشید yazdandoost 0 1,492 10-26-2019, 12:21 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  حداکثر امتیاز روزانه‌ی بخش بتل پس بازی Ghost Recon Breakpoint افزایش خواهد یافت White Beard 0 1,036 10-22-2019, 09:30 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بتل پس جای لوت باکس‌ها را در Call of Duty: Modern Warfare گرفت White Beard 0 1,285 10-18-2019, 09:31 PM
  به‌روزرسان ۱٫۰۲ در دسترس کاربران Ghost Recon Breakpoint قرار گرفت White Beard 0 1,060 10-17-2019, 12:31 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان