امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چراجدیدااز گیم خوشم نمیاد؟؟؟؟
(11-06-2015, 08:25 PM)lord mahdi نوشته است: من از موقعی که دوتا 2 رو بازی کردم،بازیهای آفلاینو ماچیدم گذاشتم کنار اما این چندوقته حتی حوصله ی دوتا هم ندارم ولی چیزی که هست بشدت به رفرش کردن انجمن گیمفا علاقه دارم و هر 2 دقیقه یبار میام انجمن S0 (43) کلا اینترنت مانع از بازی کردن من میشه! با این وجود به نقد و بررسی و داستان نویسی و مقاله نویسی هم اعتیاد پیدا کردم Smilie (19) انشالله دوباره فازش برگرده و بشنم فالوت و سیندیکیت و متال رو با هم تموم کنم:heart:

دقیقا تموم احساسات منو توضیح دادی!یه مدت ازسرنادونی کلش بازی کردم!به زور ترکش کردم ولی ازاون به بعد به جای اینکه بازی کنم صب تاشب توگیمفا وسایرسایتهامرتبط به گیم ولگردی میکنم!راهی نیست این رفتارم تغییربدم؟؟؟؟
پاسخ
(11-06-2015, 08:24 PM)amir assassin boy نوشته است:
(11-06-2015, 08:16 PM)bahramnouraei نوشته است: عزیزم چون تازه به سن بلوغ رسیدی!
تو این دوره تغییر سلیقه و اخلاق و رفتار یه چیز عادیه!

خب بعد ازاین دوره میتونم به گیمریم ادامه بدم یا گندمیزنم به سابقه درخشان گیمریم؟؟؟

خب آدم با آدم فرق میکنه!
من اصلا شما رو نمیشناسم که بخوام نظر بدم!(میشناختم قطعی نمیتونستم نظر بدم!)
یکی مثل من تمایلش به بازی کردن به قدری کم میشه که حتی حوصله هفته ای نیم ساعت رو هم نداره!
یکی هم همون روال قدیم رو پیش میگیره!
یکی بازیشو ادامه میده ولی نه مثل قدیم کاملا جدی
و یکی هم ...
نمیشه قطعی صحبت کرد! ;)
پاسخ
(11-06-2015, 08:31 PM)bahramnouraei نوشته است:
(11-06-2015, 08:24 PM)amir assassin boy نوشته است:
(11-06-2015, 08:16 PM)bahramnouraei نوشته است: عزیزم چون تازه به سن بلوغ رسیدی!
تو این دوره تغییر سلیقه و اخلاق و رفتار یه چیز عادیه!

خب بعد ازاین دوره میتونم به گیمریم ادامه بدم یا گندمیزنم به سابقه درخشان گیمریم؟؟؟

خب آدم با آدم فرق میکنه!
من اصلا شما رو نمیشناسم که بخوام نظر بدم!(میشناختم قطعی نمیتونستم نظر بدم!)
یکی مثل من تمایلش به بازی کردن به قدری کم میشه که حتی حوصله هفته ای نیم ساعت رو هم نداره!
یکی هم همون روال قدیم رو پیش میگیره!
یکی بازیشو ادامه میده ولی نه مثل قدیم کاملا جدی
و یکی هم ...
نمیشه قطعی صحبت کرد! ;)
ممنون بابت پاسخگویی!برم ببینم چیکارباس بکنم :(
پاسخ
(11-06-2015, 08:28 PM)amir assassin boy نوشته است:
(11-06-2015, 08:25 PM)lord mahdi نوشته است: من از موقعی که دوتا 2 رو بازی کردم،بازیهای آفلاینو ماچیدم گذاشتم کنار اما این چندوقته حتی حوصله ی دوتا هم ندارم ولی چیزی که هست بشدت به رفرش کردن انجمن گیمفا علاقه دارم و هر 2 دقیقه یبار میام انجمن S0 (43) کلا اینترنت مانع از بازی کردن من میشه! با این وجود به نقد و بررسی و داستان نویسی و مقاله نویسی هم اعتیاد پیدا کردم Smilie (19) انشالله دوباره فازش برگرده و بشنم فالوت و سیندیکیت و متال رو با هم تموم کنم:heart:

دقیقا تموم احساسات منو توضیح دادی!یه مدت ازسرنادونی کلش بازی کردم!به زور ترکش کردم ولی ازاون به بعد به جای اینکه بازی کنم صب تاشب توگیمفا وسایرسایتهامرتبط به گیم ولگردی میکنم!راهی نیست این رفتارم تغییربدم؟؟؟؟
اینو دارم جدی میگم و تحملش سخته: یه چند روز مودمو جمع کن وقتی ناخوداگاه پای کامپیوتر نشستی میبینی که بیکاری و مجبوری بازی کنی.البته اولش مجبورن اینکارو میکنی اما اواسط بازی که میرسه بهت حال میده و بیشتر ادامه میدی من تا حالا تست کردمو جواب داده ولی خب دوباره به اینترنت دست پیدا کردم و باز همون نون و همون کاسه! بنظرم ترک اینترنت کمک مهمی میکنه!
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
شما به سکیسفیکژیون مبتلا هستید و باید از قرص های دکتر راشل مصرف کنید:D
من که هم کلش بازی میکنم هم گیم
پاسخ
سن بلوغ چه صیغه‌ایه دیگه؟ من یادمه اونموقع روزی یه بازی پلات میکردم  S0 (25)
داداش شما باید در کنار گیم چن تا سرگرمی دیگه هم جور کنی. مثلاً فیلم ببین، سریال ببین، با دوستات برو گردش. خلاصه به همین یه چیز نچسب.  3
پاسخ
(11-06-2015, 08:36 PM)lord mahdi نوشته است:
(11-06-2015, 08:28 PM)amir assassin boy نوشته است:

اینو دارم جدی میگم و تحملش سخته: یه چند روز مودمو جمع کن وقتی ناخوداگاه پای کامپیوتر نشستی میبینی که بیکاری و مجبوری بازی کنی.البته اولش مجبورن اینکارو میکنی اما اواسط بازی که میرسه بهت حال میده و بیشتر ادامه میدی من تا حالا تست کردمو جواب داده ولی خب دوباره به اینترنت دست پیدا کردم و باز همون نون و همون کاسه! بنظرم ترک اینترنت کمک مهمی میکنه!

بهترین راه کارو گفتین!!!
فقط شبا یه 30 دقیقه به نت وصل شین ببینید دنیا دسته کیه.بقیشو به کاراتون برسین و بازیتون
That was just a dream

پاسخ
بازی های ایندی راه حل شماست
با مشاوران ما تماس بگیرید :cool:
تلفن تماس=021335433545665477765678687687876889696989879785995679
My PS ID:Sepehr10901
PLZ Add My :cool:
پاسخ
منم داداش مشکل تورو دارم و راه حلی که جواب میده

برو یه نیم ساعت درس بخون :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بعد به غلت کردن می افتی و میری بازی تو می کنی و دیگه از این فکر ها به سرت نمیزنه :D :D :D :D :D :D :D
[تصویر:  spongebob_patrick_baseball_bat_art_106038_3840x2400.jpg]
پاسخ
چون سیستمت نمیکشه Eee
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان