امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا ویچر 3 بهترین بازی سال شد؟
با سلام به گیمرها
خب شاید برخی از گیمر ها بعد از این که ویچر 3 دوبار بهترین بازی سال شد از خود این سوال را بپرسند:چرا ویچر 3 بهترین بازی سال شد؟
همان طور که اطلاع دارید عنوان ویچر 3 در زمان انتشار با مشکلاتی همچون باگ های فراوان و افت فریم برخوردار بود اما از سایت های منتقد نمرات عالی دریافت کرد!!!واقعا چگونه؟؟دنیای ویچر آنقدر وسیع و شگفت انگیز بود که سایت های معتبر نتوانستند به این عنوان نمرات کم دهند و واقعا هم حق داشتند.
شخصیت پردازی این عنوان بســـــیار زیاد است از بچه های کوچک در روستا گرفته تا شاه های قلمروهای مختلف همگی در بازی زندگی خود را دارند.گرالت یک شخصیتی آرام و پر از درد است که شما واقعا آن را در بازی حس میکنید.

دختری که هیچوقت نداشته!!!!  سیری در اصل دختر گرالت نیست اما مانند دخترش میماند و به شما حس پدرانه در بازی بوجود می آورد.
[تصویر:  040548.jpg]
عشقی که باید انتخاب کند. در ویچر 1 گرالت عاشق ینیفر است اما در ویچر 2 چون حافظه ی خود را از دست داده است عاشق تریس میشود و در ویچر 3 گرالت باید بین این دو, عشق واقعی خود را انتخاب کند.
[تصویر:  latest?cb=20141119173725]
یکی از سازنده های بازی در مصاحبه ی خود گفته است:ما تمام تلاشمان را میکنیم که بازی روح داشته باشد و یه گیمر کاملا با گرالت ارتباط برقرار کند.
به نظر من سازنده ها توانسته اند به حرف خود عمل کنند چون من کاملا توانستم با گرالت ارتباط برقرار کنم.
[تصویر:  witcher3cinematiclaunchheader.jpg?w=600]
درپایان باید بگویم:
The Witcher Is Not Only A Game Is A Life

آپدیت:
شما میتوانید از این لینک موسیقی زیبای ویچر 3 البته از نوع پیانو دریافت کنید امیدوارم لذت ببرید.
همچنین از این لینک میتوانید ویدویی از صحنه های ویچر همرا با یکی از موسیقی های زیبایش را دریافت کنید. 
آپدیت مجدد:
از این لینکمیتوانید ویدیوی گیم پلی این عنوان را که برگرفته از خودم هست رو تماشا کنید.
[تصویر:  gx0n_24980_qutote_its_all_part_of_the_plan.jpg]Its All Part Of A The Plan
پاسخ
واقعا ویچر فوق العاده بود
وسعت 30 برابر نسخه قبلی و 20% بزرگتر از اسکاریم کبیر.
پاسخ
من بعد از تموم کردن این بازی مطمئن بودم که این بازی بهترین سال میشه .
و تا آخر هم به همه با هیچ شکی گفتم .  S0 (44) بازی واقعا شاهکاره ... بهترین نقش آفرینی که بازی کردم  S0 (62)
به حقش هم رسید و بهترین بازی سال شد  S0 (62)
پاسخ
واقعا درسته
بعضی وقت ها فقط به اسب به بیرون میرفتم و موسیقی بازی رو گوش میکردم
تنها بازی بود که تمایلی به fast travel نداشتم
بازی نبود
عشق بود
عاظفه بود
زندگی بود
شخصیت پردازی گرالت و سیری حرف نداشت
ینفر هم همینطور
قبل از بازی کردن این میگفتم گوتی متاله
ولی وقتی ویچر رو بازی کردم گفتم گوتی ویچره
من زیاد با سبک RPG ارتباط برقرار نمیکنم در کل
ولی این حرف نداشت
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
نقل‌قول: چرا ویچر 3 بهترین بازی سال شد؟
چون حقش بود.  S0 (2) 
جوایز رو هم هنوز هیچی نشده گونی گونی داره جم میکنه. ماشالا کمر بسته برا بیگ وینر شدن  S0 (2)
پاسخ
با ويچر میشه زندگی کرد  از اون موسیقی قشنگش که باید البومشو دانلود کنی ترک ترک گوش کنی از اون سیستم شمشیر زنی طبيعيش  خود گرالت  که میتونی خیلی چیزا ازش میتونی یاد بگیری  از هر نظر عالیه این بازی جوریه که هر چند وقت یه بار یادت می افته باید بري سراغش از حوادثی که  بین راه واست اتفاق می افته از اون طلوع و غروب خورشید توش که واقعا زیباست دیگه هر چقدر از این بازی تعریف کنم کمه
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(12-05-2015, 12:12 AM)white.wolf نوشته است: با ويچر میشه زندگی کرد  از اون موسیقی قشنگش که باید البومشو دانلود کنی ترک ترک گوش کنی از اون سیستم شمشیر زنی طبيعيش  خود گرالت  که میتونی خیلی چیزا ازش میتونی یاد بگیری  از هر نظر عالیه این بازی جوریه که هر چند وقت یه بار یادت می افته باید بري سراغش از حوادثی که  بین راه واست اتفاق می افته از اون طلوع و غروب خورشید توش که واقعا زیباست دیگه هر چقدر از این بازی تعریف کنم کمه

من چون نسخه اسپشل رو داشتم . CD کل موسیقی ها هم بود ...
واقعا از بزرگترین عاملی که میتونه یک بازی موفق شه موسیقی و صداگذاریش ! که این بازی داشت و موسیقی به موقع عوض میشد در شرایط مختلف .
پاسخ
گیمپلی عالی-داستان زیبا-موسیقی و صداگزاری محشر و دنیای بزرگ بازی هر گیمری رو جذب میکرد گوتی شدن این بازی کاملا قابل پیشبینی بود
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
چون کونامی نذاشت MGS V: TPP کامل منتشر بشه...
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(12-05-2015, 02:19 AM)AMIR_PC نوشته است: چون کونامی نذاشت MGS V: TPP کامل منتشر بشه...
وابدن د ره  S0 (2)
بهترین بازی ماجراجویی که شد  S0 (2)
کلا داداش این چیزا مهم نیست. بازی کن لذت ببر.  Ghelion
کونامی و کوجیما هم کلا معلوم نیست فازشون چیه خود در گیری دارن.  Wall
فقط متال این وسط حیف شد سر دعوای این دو طرف.  97119
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,286 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,206 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  مقایسه ی بازی ویچر و رایز اف نیشنز omidg 2 1,463 06-17-2015, 10:24 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان