امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهارمین فراخوان برای جذب نویسنده های مبتدی در تالار + تغییرات جدید در تالار
ادمین جان من واقعا نمی فهمم 

1. ارسال حداقل
50 تاپیک
Offical thread

[align=right]میشه دلیل اهمییت اینگونه تاپیک ها رو تا این حد بدونم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(07-08-2014, 03:15 AM)'Lightning' نوشته است: ادمین جان من واقعا نمی فهمم 

1. ارسال حداقل
50 تاپیک
Offical thread
میشه دلیل اهمییت اینگونه تاپیک ها رو تا این حد بدونم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

من چند تا دلیل میتونم برات مثال بزنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
1. بهترین محل برای بحث کردن در مورد یک بازی
2.جمع اوری کلیه مطالب و خبر های اون بازی ای که Offical thread اش زده شده.
3.پس از منتشر شدن بازی میتونیم مشکلات بازی اعم از مشکلات نصب(این رو مطمئن نیستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) و یا مشکلات کلی بازی(نقد کوتاهی از بازی) رو در اونجا مطرح کنیم.

البته به نظر من برای تگ کار آموز بهتره بشه از راه های دیگه هم بهش رسید.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

(07-08-2014, 03:29 AM)'Real Madrid C.F' نوشته است:
(07-08-2014, 03:15 AM)'Lightning' نوشته است: ادمین جان من واقعا نمی فهمم 

1. ارسال حداقل
50 تاپیک
Offical thread
میشه دلیل اهمییت اینگونه تاپیک ها رو تا این حد بدونم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

من چند تا دلیل میتونم برات مثال بزنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
1. بهترین محل برای بحث کردن در مورد یک بازی
2.جمع اوری کلیه مطالب و خبر های اون بازی ای که Offical thread اش زده شده.
3.پس از منتشر شدن بازی میتونیم مشکلات بازی اعم از مشکلات نصب(این رو مطمئن نیستم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) و یا مشکلات کلی بازی(نقد کوتاهی از بازی) رو در اونجا مطرح کنیم.

البته به نظر من برای تگ کار آموز بهتره بشه از راه های دیگه هم بهش رسید.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

خو نامی اخبار بازی رو میشد توی تاپیک های جداگونه زد که هم شکیل تر باشه هم اینکه یه تاپیک شلوغ نشه. الان اگه بخوایم دنبال یه خبر بگردیم توی صفحات ترد باید چهار ساعت بگردیم. ولی چون اونجا تاپیک جداست سریع پیدا میشه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مگه ترکیم

نقل‌قول:
مگه ترکیم

پس یعنی الان تمامِ این فرومای فعال مثل BC و NeoGAF ترک تشریف دارن؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

به نظرم این قانون ترد زدنا خیلی عالی بود. 

سلام خدمت آقای خردمندی

یه چنتا سوال داشتم:
1- برای Offial Thread حداقل چنتا اسکرین شات و چنتا تریلر نیازه؟

2- برای تریلر باید لینک قرار بدیم درسته؟ از چه سایتی استفاده کنیم برای آپلود؟ آپارات خوبه؟

3- برای متن میتونیم از همون متنی که اعضای تحریریه استفاده میکنن بهره ببریم؟ مثلا همیشه برای اخبار Batman: Arkham Knight این متن رو کپی میکنن: 
نقل‌قول:
شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد.  
میشه از همین ها استفاده کرد؟

4- از بازی های قدیمی هم میشه گذاشت چیزی؟ از نقدهای تحریریه های قبلی و قدیمی هم میشه استفاده کرد؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدین Confused74:
(07-08-2014, 11:54 PM)'The Outsider' نوشته است: سلام خدمت آقای خردمندی با اجازه من ج میدم اقای خردمندی اگر کم و کسری داشت اصلاح کنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

یه چنتا سوال داشتم:
1- برای Offial Thread حداقل چنتا اسکرین شات و چنتا تریلر نیازه؟ هر چندتا که دوست داری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](به تعداد کلمه ها ربط داره یه جوری باشه که خواننده خسته نشه) بعدش اخر مطلب چندین اسکرین شات از بازی قرار بدید. یک یا دو تریلر کافی هست

2- برای تریلر باید لینک قرار بدیم درسته؟ از چه سایتی استفاده کنیم برای آپلود؟ آپارات خوبه؟ شما میتونید از لینک هایی که توی صفحه ی اصلی هست استفاده کنی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

3- برای متن میتونیم از همون متنی که اعضای تحریریه استفاده میکنن بهره ببریم؟ مثلا همیشه برای اخبار Batman: Arkham Knight این متن رو کپی میکنن: 
نقل‌قول:
شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ایفا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد.  
میشه از همین ها استفاده کرد؟ بله عزیز میشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] شما میتونی تمامش رو از گیمفا بگیری( منبع فقط باید صفحه ی اصلی باشه مگر سایت های خارجی در اخر هم منبع رو بنویسید)

4- از بازی های قدیمی هم میشه گذاشت چیزی؟ از نقدهای تحریریه های قبلی و قدیمی هم میشه استفاده کرد؟ سعی کنید از بازی های قدیمی نزارید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]بله اگر نقد یا پیشنمایش اون نویسنده رو اخر مطلب بزارید خیلی خوب میشه

ممنون میشم اگه پاسخ بدین. امیدوارم بهت کمک کرده باشم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من پیام خصوصی فزستادم لطفا پیگیری کنید

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(07-11-2014, 06:18 PM)'ناشناس' نوشته است: من پیام خصوصی فزستادم لطفا پیگیری کنید

تو پروفایل ادمین نوشته شده که دیگه نویسنده مبتدی نمیخایم
ایشالا دفعات بعدی
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
با سلام.

همان طور که در جریان هستید، رسول خردمندی از سمت خود استعفا داد.بازنشستگی ایشان موجب تعطیلی آکادمی نویسندگان گیمفا نشد و به جای ایشان از آقای صادق محمدی دارای لیسانس ادبیات معاصر و یکی از اساتید محترم حوزه نگارش و نویسندگی دعوت به عمل آوردیم.
بزودی اطلاعات لازم توسط آقای محمدی خدمت نویسندگان مبتدی گفته می شود.

موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

" به نام خداوند جان و خرد"
دوستان همان طور که اطلاع دارید سمت بنده " دبیری نویسندگان مبتدی" ( رسیدگی به امور مربوط به نویسندگان مبتدی) می باشد.
از نویسندگان مبتدی خواهشمندم طی یک پیام خصوصی خود را به بنده معرفی و  یک مقاله یا نمونه کار خود را نیز به بنده ارسال کنند تا به امورات آن ها رسیدگی شود. هم چنین حوزه فعالیت خود را به بنده اطلاع دهند تا نسبت به ادامه یا قطع روند کاری آن ها تصمیم گیری شود.
+
دیگر جذب نیرو نخواهیم داشت لذا در این باره پیام ندهید.
با تشکر صادق محمدی

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فراخوان جذب نویسنده برای وبسایت تکفارس | زمستان 1394 Alireza Nikandish 5 4,662 04-24-2024, 05:29 PM
آخرین ارسال: mansikalra
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 6 13,375 04-06-2024, 10:49 AM
آخرین ارسال: mansikalra
  فراخوان برای ادمین در فروم kasra 2 13,406 02-05-2024, 02:32 PM
آخرین ارسال: TomHiddlest
  فراخوان دریافت ویدئوهای گیمینگ کاربران White Beard 1 13,376 10-06-2023, 01:09 PM
آخرین ارسال: huntshaded
  تبریک سال جدید به همۀ کاربران انجمن (1398) White Beard 6 14,090 10-06-2023, 01:05 PM
آخرین ارسال: huntshaded

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان