امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه بازی پیشنهاد میکنی بازی کنیم چه بازی پیشنهاد میکنی بازی نکنیم؟؟؟؟
با سلام به همه ی کاربران در این تاپیک بازیهایی را که به نظرتون خوب هستند به بقیه پیشنهاد کنید که بازی کنند بازیهایی رو که به نظرتون خوب نیستند را به بقیه پیشنهاد کنید که بازی نکنند

من که خودم بازی Assassin's Creed III را پیشنهاد میکنم کسانی که بازی نکردند حتما بازی کنند و هیچ بازی ای به نظر من بد نیست چون که هر کسی با یه بازی ای حال میکنه من با همشون حال میکنم بازی بازیه
[تصویر:  50433933756944799486.jpg]
به نظر من هر کسی Heavy rain رو بازی نکرده یعنی تا به حال هیچ گیمی رو ندیده Confused43: و البته به همه دیدن فقط یک کات سنس از گاد اف وار 3 رو پیشنهاد می کنم و البته دیدن انچارتد 3 که به طرز واقعی بفمن گرافیک یعنی چی (ماسه هارو اصلا خیال می کنی واقعیه) یعنی من تا الان هیچ بازی به چشم نوازی انچارتد 3 ندیده بودم (همین دیگه Confused60:)
Portal 2 رو حتما بازی کنید گیم پلی به این روانی و گرافیکی به اون با کیفیتی تا حالا ندیده بودم!
Deus Ex HR رو لطف کنید بازی کنید، به هر چیش هم نیرزه، به داستان خوب و Augmentation های متنوعش میرزه.
Dead Space 2 رو قطعا باید بازی کنید! Confused43:
Far Cry 3 رو بازی کنید فقط بی خیال این ماجرای حفره داستانی بشید! من که چیزی ازش نفهمیدم! Confused43:
Dishonored رو 200 درصد باید بازی کنید! نکنید افسوس خواهید خورد.
و در نهایت Mass Effect 3 رو پیشنهاد می کنم.
--------------------------------------------------------------------------------------
Prototype 2 رو بازی نکنین. Syndicate رو بازی نکنید بازی بی خودی هست.
Just Dance 4 .
هم ورزش می کنی هم بازی .
بازی Assassin`s Creed III رو حتما بازی کنید....
بازی Call of Duty Black Ops II رو حتما بازی کنید...
بازی Mass Effect 3 رو حتما بازی کنید... (البتّه اگه 1 و 2 شو بازی کرده باشید،مگرنه هیچی ازش نمی فهمید و برای داشتن پایان خوب،نیاز به امتیاز دارید که از تو Save های 1 و 2،بازی برمیداره.)
______________________________________________________________________________________________

بازی Dead Space 3 رو بازی نکنین....

(البتّه نظر من اینه...)
اقا kane & lynch 2 dog days رو بخرید اگر یه گیمر واقعی باشید از تجربش پشیمون نمیشید اگه پشیمون شدید منو بن کنیدConfused43:

اینم یه نقدش که خودم نوشتمو در تاپیک نقد کوتاه گذاشتم گفتم اینجام بزارم برا کسایی که ندیدن

kane & lynch 2 : dog days

کین و لینچ 2روزهای سگی

دو مرد دو برادر دو قاتل دو نفر که هیچ راه برگشتی ندارند دو تا از خطرناک ترین خلافکار که به دلیل فقر

مادی و نداشتن پول برای اداره خانواده به یک معامله بزرگ در شرق اسیا روی می اورند و دریق از

اینکه توطئه ای از طرف مافیای ژاپن بیش نبوده.

یک شاهکار تمام عیار از سازندگان هیتمن که در اوایل 2010 عرضه شد گرافیکی بی نظیر در زمانی

که کمتر شرکتی تکنولوژی همچین گرافیکی را داشت به طوری که پیراهن کاراکترها چه اصلی چه

فرعی چین و چروکهایی در آن میفتاد چهره ها بسیار واقع گرایانه و گیم پلیی که گیمر را به اعماق

بازی میبرد در هنگام مبارزه موزیکی وجود ندارد زیرا همین امر و دوربین بازی گیمر را به ژاپن(محل وقوع

حادثه) نزدیک میکنند داستانی عمیق و کمی دردناک برای لینچ !

بخش چند نفره جذاب و بدون نیاز به اتصال اینترنت (در کنسولها)

تنها عیب آن بخش سنگر گیری است !

[تصویر:  01832027028110186220.png]
Just Dance 4
تکراری
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A8%D...8%A8%D9%87
بسته شد

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یافتن نام بازی monosoft 1 1,676 04-03-2023, 12:09 AM
آخرین ارسال: rasoul_1375
  سوال-کدوم بازیهای آنلاین ایرانی رو بازی کردین و چرا؟ saber_s 6 3,315 08-26-2021, 06:34 AM
آخرین ارسال: shookhi
  کمک در پیدا کردن یک بازی قدیمی pc (حدود 10 سال پیش) hb.hb.irbb@gmail.com 4 3,013 03-02-2021, 10:51 PM
آخرین ارسال: hb.hb.irbb@gmail.com
Wink اسم یک بازی رو میخام. خواهشا کمک samiworlde 7 3,361 10-18-2020, 02:32 AM
آخرین ارسال: Ghost1999
  دنبال یه بازی هستم اما اسمش یادم نیست danial.mhmd96 0 1,726 05-12-2020, 12:12 PM
آخرین ارسال: danial.mhmd96

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان