امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه بفهمیم که یک بازی بر روی یک کامپیوتر اجرا می شود یا نه؟
Smile 

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از اقدام به خرید یا دانلود یک بازی، باید به آن توجه داشته باشید، مطابقت سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی با سیستم شماست. در این پست می خواهم سایتی را به شما معرفی کنم که این کار را برای شما به آسانی انجام می دهد و با شناسایی خودکار مشخصات سیستم  شما، توان آن را برای اجرای بازی به شما نشان می دهد.

ابتدا شما باید این نرم افزار را که توسط همین سایت ارائه شده است، از این لینک دریافت نمایید.
پس از اجرای نرم افزار و در صفحه ی ظاهر شده، بر روی گزینه ی Run Detection کلیک کنید. با اینکار مشخصات سیستم شما به طور خودکار توسط نرم افزار پیدا می شوند که در پایین و در قسمت System قابل مشاهده اند.

[تصویر:  fenjon012211.jpg]
بعد از آن بر روی گزینه ی Go to www.SystemRequirementsLab کلیک کنید.

[تصویر:  fenjon012221.jpg]
در صفحه ی مرورگر که باز شده است، بر روی یکی از لینک ها کلیک کنید تا به سایت CanYouRunIt راهنمایی شوید.

[تصویر:  fenjon012231.jpg]
در صفحه ی اول این سایت و در کادر Search for a game نام یک بازی را وارد کنید. مثلا من Crysis 3 را وارد کرده ام و بعد روی گزینه ی Can You Run It کلیک می کنم.

[تصویر:  fenjon012241.jpg]
اکنون سایت پس از بررسی مشخصات سیستم شما که بصورت خودکار و از طریق همان نرم افزار دریافت کرده، یک ارزیابی کلی از وضعیت سیستم شما برای اجرای بازی مورد نظر به شما ارائه می دهد. مثلا توانایی سیستم من برای اجرای Crysis 3 زیر Minimum است و من نمی توانم ان را روی کامپیوتر خود اجرا کنم. [تصویر:  icon_sad.gif]

[تصویر:  fenjon012251.jpg] 
منبع:خودم
[تصویر:  1331.jpg] 

میخواستید این سایتو معرفی کنید.باید در بخش معرفی سایت این کارو انجام میدادید با توضیح مختصر. منبع هم که...
از این وب سایت ها استفاده نکنید،نه امنیت داره و نه حدس و نظرش درسته.
بسته شد

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست آرشیو بازی کامپیوتر alirezaha61 0 1,604 03-06-2017, 05:48 PM
آخرین ارسال: alirezaha61
  پیشنهاد بازی کامپیوتر mghnlolo 1 1,732 01-29-2017, 01:22 PM
آخرین ارسال: Station
Question آیا سیستم من میتواند بازی GTA V رو اجرا کند؟؟ saman-wilson 1 1,662 04-28-2016, 09:38 AM
آخرین ارسال: ehsan1377
  مشکل در اجرا کردن Sniper Ghost Warrior 2 noori1379 1 2,666 02-07-2016, 06:31 PM
  اجرا نشدن کال اف دیوتی بلک اپس The ghosts are real 5 3,429 08-12-2015, 07:27 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان