امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه بفهمیم که یک بازی بر روی یک کامپیوتر اجرا می شود یا نه؟
Wink 
یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از اقدام به خرید یا دانلود یک بازی، باید به آن توجه داشته باشید، مطابقت سیستم مورد نیاز

برای اجرای بازی با سیستم شماست. در این پست می خواهم سایتی را به شما معرفی کنم که این کار را برای شما به

آسانی انجام می دهد و با شناسایی خودکار مشخصات سیستم  شما، توان آن را برای اجرای بازی به شما نشان می دهد.

ابتدا شما باید این نرم افزار را که توسط همین سایت ارائه شده است، از این لینک دریافت نمایید.

پس از اجرای نرم افزار و در صفحه ی ظاهر شده، بر روی گزینه ی Run Detection کلیک کنید. با اینکار مشخصات سیستم

شما به طور خودکار توسط نرم افزار پیدا می شوند که در پایین و در قسمت System قابل مشاهده اند.

[تصویر:  fenjon012211.jpg]
بعد از آن بر روی گزینه ی Go to http://www.SystemRequirementsLab کلیک کنید.

[تصویر:  fenjon012221.jpg]
در صفحه ی مرورگر که باز شده است، بر روی یکی از لینک ها کلیک کنید تا به سایت CanYouRunIt راهنمایی شوید.

[تصویر:  fenjon012231.jpg]
در صفحه ی اول این سایت و در کادر Search for a game نام یک بازی را وارد کنید. مثلا من Crysis 3 را وارد کرده ام و بعد روی گزینه ی Can You Run It کلیک می کنم.

[تصویر:  fenjon012241.jpg]
اکنون سایت پس از بررسی مشخصات سیستم شما که بصورت خودکار و از طریق همان نرم افزار دریافت کرده، یک ارزیابی کلی از وضعیت سیستم شما برای اجرای بازی مورد نظر به شما ارائه می دهد. مثلا توانایی سیستم من برای اجرای Crysis 3 زیر Minimum است و من نمی توانم ان را روی کامپیوتر خود اجرا کنم. [تصویر:  icon_sad.gif]

نکته:پس از انجام دادن این کار دیگر به تکرار دوباره نیست 

[تصویر:  fenjon012251.jpg]

منبع:خودم

[تصویر:  1331.jpg] 

پاسخ
افرین افرین [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وقتی برنده میشوی، نیازی به توضیح نداری! وقتی می بازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند

آدولف هیتلر
پاسخ
داشی لینک خرابه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
لینک خراب نیست
وقتی رفتی به این جا 
http://docs.systemrequirementslab.com/De...owser.html
روی 
can you run it
بزن بعد میری به سایت اصلی
بعدش یه بازی سرچ کن 
حالا هرچی باشه
بعد خود سایت بهت میگمه باید نرم افزار رو دانلود کنی جدیدترین ورژن که نیاز به این کار ها نداه
فقط روش کلیک می کنی 
اطلاعات رو می فرسته برا سایت
بعد هر بازی سرچ کنی بهت میگه نصب میشه یا نه
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  calf3jczl6n9y1fxj6ca.jpg]
پاسخ
هیچ لینک دانلودی نمیاره
پاسخ
(11-15-2014, 07:01 PM)'HOSSEIN COD' نوشته است: هیچ لینک دانلودی نمیاره

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]سلام دوست عزیز روی این لینک کلیک کن اگه نشد روی این لینک

پاسخ
خوب دانلود کردم ولی او قسم رانو نمیاره یه چیزی میاره که پر میشه بعد دیگه هیچی نمیاره
پاسخ
قبلا یه سایتی می شناختم مثل همین بود[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
حیف الان یادم رفته وگرنه اونم خوب بود[img]/images/smi/new/40.gif[/img]
تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
TONIGHT WE RIDE
[تصویر:  pdm_ac1cstg.jpg]
پاسخ
(11-16-2014, 09:08 PM)'HOSSEIN COD' نوشته است: خوب دانلود کردم ولی او قسم رانو نمیاره یه چیزی میاره که پر میشه بعد دیگه هیچی نمیاره

اگر روش کلیک میکنی نصب میکنی اگه هیچ اتفاقی نیفتاد دومین لینک رو نصب کن بعد اولی را دومی برای اجراست مثل فلش پلیر بعد از نصب یه پنجره باز میشه نصب میشه خودش میره تمام

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  kpi چیست و چگونه تعریف می‌شود؟ dedicat001 0 903 09-19-2021, 01:54 PM
آخرین ارسال: dedicat001
  نویسنده متخصص بازی برای سایت دانلود بازی celestial1414 2 1,497 11-27-2015, 08:03 PM
آخرین ارسال: celestial1414
  در قرعه کشی آواژنگ برنده 8 کامپیوتر گیمینگ و سفر به اروپا شوید one.aiden 0 1,755 07-05-2014, 03:45 AM
آخرین ارسال: one.aiden
  بپرسید و پاسخ دهید و بازی کنید| پرسش و پاسخ در مورد مشکلات بازی! Wayne 1 1,455 05-07-2013, 05:20 PM
آخرین ارسال: msi
  چگونه نسخه متنی یک وب سایت را ببینیم هاست 1 1,393 03-16-2013, 08:48 PM
آخرین ارسال: Amir Fenix

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان