امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه در بازی WITCHER3 بیشتر فریم بگیریم
دمت گرم داداش از هشت فریم رسیدم به شونزده فریم ولی همچنان افت فریم دارم :(
پاسخ
(06-29-2015, 10:21 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است: نشد این ارور رو داد
http://*****/images/902l4u8cflvx6xm5hfwf.jpg

فایل ریجستر زیر رو دانلود و سپس نصب کنید
مشکلتون ان شاالله حل میشه
لینک دانلود
پاسخ
اقا کمکم کنید. من اپدیت های نسخه ی gog را دان کردم .میخوام بریزم ارور میده game installation not found , please reinstall :(
پاسخ
(10-14-2015, 12:41 PM)mrmoris نوشته است: اقا کمکم کنید. من اپدیت های نسخه ی gog را دان کردم .میخوام بریزم ارور میده game installation not found , please reinstall :(
باید محل نصب بازی را در درون پوشه ی text موجود در اپدیت به محل نصب بازی تغییر بدی فایل text را باز کن محل نصب اپدیت را تغییر بده
پاسخ
والا اینجوری باشه بازی نکنن بهتره.
همه چیز بازی رو خاموش کردین که هیچ رزولوشن رو هم رو 800 .600 اوردین.دیگه اصلا چرا بازی میکنید ؟ :D !!!

پاسخ
سلام
من با سیستم
ram:8
graphic:amd5450 1 gb
cpu:intel pentium R @2.60ghz
و این بازی خیلی افت فریم دارم.نرم افزار و... هم زیاد امتحان کردم ولی نشد
ایا این روش میتونه کمک کنه؟؟؟
نسخه هم کدکس  با 2تا بسته الحاقی و اپدیت ها و همه چیز هست
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
من نسخه gog ورژن 1.31 رو دارم تمام کارایی که گفتید رو کردم ولی هیچ تغیری نمیکنه و وقتی بازی رو اجرا میکنه رو حالت high همه چی رو قرار میده فقط و رژولیشن هم تا اخر بالا میره در حالی که من میخوام  رو 800*600 باشه
میشه یه راهنمایی کنید که باید چیکار کنم ؟
پاسخ
(06-28-2015, 03:58 PM)black.ghost نوشته است: با سلام.
میدونم خیلی هامون تو بازی witcher 3 با لگ و افت فریم مواجه هستیم پس تصمیم گرفتم این آموزش رو اینجا بزارم تا همه بتونن استفاده کنن.
با انجام اینکار با یک کارت گرافیک ضعیف مانند gt630 میتوانید 25 تا 35 فریم بگیرید و از بازی لذت ببرید.
اولین چیزی که به اون نیاز دارید این فایل هستش به نام the witcher 3 hunter config
لینک سالم
آموزش نصب:همه فایل ها به جز پوشه bin را در محل نصب بازی بریزید
توجه کنید که در پوشه the witcher 3 wild hunt بریزید نه پوشه دیگر چون امکان دارد بازی خراب شود.
خب حالا پوشه bin درون فایل فشرده را باز کنید و محتویات آن را در پوشه bin بازی بریزید.
آموزش کار با نرم افزار:
وارد فایل W3HC-0.7.7 شوید و گزینه backup را بزنید.بعد از این کار از گزینه های بالای برنامه rendering را انتخاب کنید.
درون پنجره باز شده تمام گزینه های post process را به جز underwater غیر فعال کنید.
در قسمت foliage گزینه max vsibility depth را روی 0 قرار دهید.
در قسمت rendering فقط grass density را روی 0 قرار دهید و به بقیه گزینه ها کار نداشته باشید.
کمی پایین تر به قسمت level of detail که رسیدید همه گزینه هارا روی کم ترین حالت بگزارید.
باز هم پایین تر بروید تا به آخرین قسمت یعنی rendering/speedtree برسید و دوباره تمام گزینه ها را روی پایین ترین حالت بگزارید.
به بالای صفحه برگردید و شروع کنید به سمت پایین حرکت کردن و هرجا کلمه shadow را دیدید گزینه آن را غیر فعال یا روی کمترین حالت ممکن قرار دهید.
خب حالا گزینه save پایین برنامه را 5 بار انتخاب کنید تا مطمئن شوید تغییرات ذخیره میشوند.
به desktop بروید و my camputer را باز کنید و از گزینه های سمت چپ document را انتخاب کنید.
پوشه The Witcher 3 را باز کنید و در انجا فایل user.settings.bak را بوسیله notepad اجرا نمایید.
وقتی فایل باز شد دکمه های ctrl و f را همزمان فشار دهید و در پنجره باز شده shadow را تایپ کنید.در هر جمله ای که این کلمه موجود است عدد مقابلش را به 0 تغییر دهید.
تغییرات را ذخیره نمایید و دوباره W3HC-0.7.7 را باز کنید از گزینه های بالا viewport را انتخاب کنید v-sync را غیر فعال کنید.
جلوی resulotion  دو گزینه میبینید.در اولی از سمت چپ 800 و در دومی 600 را تایپ کنید.
جلوی fullscreen mode گزینه borderless window را انتخاب کنید.
گزینه سیو را 5 بار بزنید.در کنار گزینه سیو یک علامت وجود دارد که بازی را اجرا میکند.با استفاده از ان بازی را اجرا کرده و لذت ببرید.فراموش نشود که آخرین آپدیت هارا بریزید چون ممکن است این روش کار نکند ولی در ورژن های قدیمی بازی هم مقداری فریم بازی بیشتر میشود.(شاید هم کار کنه نمیدونم :D )

پایان
دوستان به زودی ماد های این بازی و بازی دایینگ لایت را برای دانلود قرار میدهیم.هر گونه ایرادی هم در کار بود بگید تا پیگیری کنم.ممنون.

خیلی ممنون عالی بود
پاسخ
فقط می توانم بگم دمتوننننننن گرم عالی بود  S0 (62) S0 (62)
پاسخ
اپدیتا نصبن همه کارم کردم اما فرقی نکرد بازی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 697 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم Station 2,030 267,163 06-26-2022, 12:18 PM
آخرین ارسال: sajadshah
  حل100درصدی لگ وافت فریم بازیGTAVهنگام رانندگی و... علیرضا! 57 69,665 02-03-2021, 04:06 PM
آخرین ارسال: iliapoker
  اپدیت اجباری:حل مشکل9999درصدی لگ و افت فریم بازیها با یک فایل علیرضا! 373 85,460 05-13-2020, 05:18 AM
آخرین ارسال: hamid9497
  افت فریم در همه ی بازیها masoudmg1889 3 1,981 08-04-2019, 12:48 PM
آخرین ارسال: masoudmg1889

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان