امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟
اول تبریک واسه اینکه اولین مقاله تو نوشتی و الحق خوب هم نوشتی...
و دوم اینکه واقعا راست میگی داداش پول و وقت دو عنصر اساسی و مهم برای یک گیمیر شدن حرفه ای هست...
و سوم اینکه به نظرم اگه کسی بتونه یه PC توپ ردیف کنه واقعا از کنسول بهتره...
و در آخر به امید موفقیت ها و مقالات بیشتر...

پاینده و سرفراز باشی دوست من. :heart:
سواره سرنوشتم کجا؟ نمیدونم؟
یه جا نمیمونم!
یه باک پر دارم یه راه که پر پیچه!
تمام لحظه هام دنبال اکسیژن و جای آزاد!
پاسخ
اینا چه ربطی به گیمر حرفه ای داشت پول چه ربطی به گیمر حرفه ای دارد؟
اینایی که گفتی فقط شرایط گیمر بود
پاسخ
سلام. من یک کنسول گیمر خیلی خیلی خیلی تازه کارم. اما در بازی های شوتر کامپیوتر، خیلی حرفه ای هستم. میخواستم بدونم که چکار کنم که توانایی ام در گیم در ps4 مانند توانایی ام در کامپیوتر بشه؟؟؟؟؟؟
فکر کنم کار سختی رو به رو دارم
پاسخ
از موضوع فکر کنم حرفه ای رو حذف کنی بهتر باشه
پاسخ
با ســــــــــــــــــــــــــــــلام و خسته نباشید
مقاله خوب اما سطحی بود برای نوشتن مقاله بیش از 2 روز وقت بگذارید
مقاله را پس از اتمام ویرایش کنید و جملات روان تری بنویسید

یک راه دیگر برای حرفه ای شدن مولتی پلیر است مخصوصا به صورت آنلاین بازی هایی مثل GTA و Battlefield که مولتی گسترده ای دارند میتونن کمک کنند چون شما برای رقابت و روکم کنی با بقیه افراد حاضر در سرور به تکاپو میافتید و هربار مردن به شما یاد میده که برای دفعات بعدی چه کار کنید
[تصویر:  Arkham-Knight-Logo.gif]
پاسخ
خیلی مفید بود مقاله تون
پاسخ
واقعا ممنون من از وقتی این مقاله رو خوندم بین دوستام استادی شدم  نمی دونم چه طوری بفهمم هنوز در حد pro gamer شدم یا خیر

سعی کنید برید با گیمر ها تمرین کنید چون هوش مصنویی هوش یک گیمر حرفه ای نمی شه .سعی کنید کار عجیبی کنید تو بازی که هیچ کس نکرده تا ترفند هاتون لو نره.سریع باشید
پاسخ
با سلام به خدمت نویسنده گرامی
مقاله کامل و جالبی بود و واقعا اگر کسی میخواد گیمر بشه باید این حارو رعایت کنه مخصوصا همون تقلب نکردن توی بازیه.
یک چیز دیگه که نظرم رو جلب کرد این بود S0 (2):
نقل‌قول: بروز بودن
بروز بودن بحث خیلی مهمی و آنچنانی نیست اما خوب یکی از لازمه های گیمر شدن هست.دلیلش هم معلومه ،بازی های جدید آپدیت ها... باعث جذاب تر شدن بازی ها میشه و البته اگه بروز باشید میدونید چه بازیو یا چه کنسولی کی میاد و بعد پولتون رو جمع میکنید میرید میخرید.

این بند فوق العاده بود  S0 (62)
درکل مقاله جالبی بود با تشکر از شما  S0 (74)
پاسخ
با سلام
با تشکر از تذکر کاربر فعال ولی آپ کردن این پست بلا مانع هست و هیچ مشکلی نداره. این دست تاپیک ها تاپیک های کلی هستند و در هر زمانی می تونه باعث دادن اطلاعات مفید باشه پس هر چند بازی آپ بشه ضرری نداره.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
میخواهید گیمر حرفه ای شوید؟

برین متال پانتوم پین بخرین!!!اون سرباز هایی که قدرت فرازمینی دارن بلایی سرتون به غلت کردن بیفتین(خودم همین چند دیقه پیش به هزارتا بدبختی4تاش کشتم) S0 (2)
[تصویر:  dy7xw81iepv72yvfus0n.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کانال تلگرام Iran Pro Gamers مخصوص گیمر ها rezamw3 0 1,885 03-30-2016, 12:16 PM
آخرین ارسال: rezamw3
  مسخره ترین گیمر های اپارات ..:ロルド_マジャル:.. 14 6,575 01-08-2016, 12:35 AM
آخرین ارسال: eh.zamani
  بازی اسم و فامیل به سبک گیم و گیمر Rise of Duty 18 5,220 07-04-2015, 04:26 PM
آخرین ارسال: Rise of Duty
  داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند(قسمت آخر) mr. sam fisher 3 1,707 06-05-2015, 07:37 PM
آخرین ارسال: mr. sam fisher
  داستان یک گیمر که نتوانست گیمر بماند mr. sam fisher 10 3,273 05-01-2015, 11:19 PM
آخرین ارسال: Im_AhN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان