امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه GTA محبوب شد - قسمت دوم | مقاله
سلام با آخرین قسمت از چگونهGTA محبوب شد به سراغتون آمدیم در این قسمت  قراره چگونگی این که این بازی به سراشیبی یا بالابلندی رسید رو مطرح کنیم.امیدوارم از این قسمت راضی باشید.[تصویر:  a3t2hv03wg1nviqu8f48.jpg]
GTA  دیگر GTA  نبود(!)
خوب بعد از انتشار نسخه سوم این بازی (همون پنج ایرانی ها) نسخه IV  یا چهار بازی منتشر شد.این نسخه از بازی یک رویداد جدید در علم گرافیک بود برای اینکه این نسخه بیشترین گرافیک را در زمان خودش داشت که حداقل سیستم مورد نیازش در آن موقع کارت گرافیک 1 GB  بود.این نسخه توانست نظر بسیاری از منتقدان را جلب کند ولی داستان بازی به خوبی روایت نمی شد برای همین این بازی به یک بازی ای که دیگه تاریخ مصرفش گذشته رسیده بود.همین موضوع سازندگان بازی را در فکر ساخت یک عنوان دیگر یعنی V یعنی (پنج) باشند.
V  پنج (؟)
از اینجا به بعد مقاله ما به نسخه جدید این بازی یعنی قسمت 5  بازی (v) می پردازیم.
بعد از چند سال سازندگان بازی یعنی  "راکستار" به فکر یک ایده افتادند و آن هم ادامه ی این فرانچز محبوب بود.در این ادامه کلاً داستان رو عوض کردند و شخصیت های جیدی رو به کار گرفتند.
شخصیت های بازی عبارتند از:
1. franklin[تصویر:  kc5ssdpypvt50mx92ljn.jpg]
franklin یک شخصیت سیاه پوست می باشد که طبق آخرین جزئیاتی که منتشر شده عاشق مسابقه های ماشین سواری و کلاً مایشن رانی هست.هنوز بیشتر از این اطلاعتی منتشر نشده.
شخصیت دوم اسم هست: Michael[تصویر:  2lb85h06rf1riwg8fire.jpg]
هیچ اطلاعاتی از این شخصیت به بیرون درز نداده فقط می دانیم که Michael یک شرکت دار یا یک میلیادر هست که این پول هاشو یا از راه کار یا از راه دزدی که با دوستاش بدست می آورد.
نام سومین شخصیت اصلی بازی trevor می باشد:[تصویر:  nummrb4l6e504mgbe1l0.jpg]
طبق تصاویر و تریلر ها می توان گفت trevor یک شخصیت خشن هست که انقدر خشنه که نمی توانه جلوی خودش رو بگیره و حتماً باید در روز یک ماشین رو منفجر نکنه یا بدزده.در تمامی تصاویر ها و تریلر ها این شخصیت یا در حال زدن کسی بود یا اینکه داشت به یه چیزی شلیک می کرد یا یه چیزی رو آتش می زد.
خوب معرفی شخصیت ها رو مشاهده کردید.این سه شخصیت باهم دوستن و بیشتر کاراشونو با هم انجام می دهند.

خوب اینی که ما تا الآن گفتیم فقط توضیحی برای نسخه پنجم بود و اصلاً‌نگفتیم برای چی این بازی محبوب شد خوب برای فهمیدم بیشتر بقیه مقاله رو مشاهده کنید:
راز محبوبیت
 راز محبوبیت فرانچز GTA  در چیست؟ خوب این  سوال رو همه می پرسن و جواب این سوال هم خودشان هستند! بله جواب این سوال خودشاننند برای اینکه خودشان این بازی را دوست دارند.خوب اگه شما یک بازی رو دوست نداشته باشید حتماً اون رو محبوب نمی کنید.این یه بُعد از قضیه هست ولی بُعده دیگر این هست که این بازی جهان – باز به خوبی تشریح میشه.
در بازی های جهان-باز ـي که تا حالا منتشر شده هیچ کدومشون به پای GTA  نمی رسن حتی بازی Skyrim  . بازی GTA به خوبی یک بازی جهان باز رو تشریح کرده یه  جوری که شما در هر طرف که برید یک موضوع رو دارید و آن موضوع هم سرگرم کننده هست.مثل اوتوبان ها..اوتوبان ها به خوبی به شما حس سرعت رو می دن و شما با دزدیدن یک ماشی مدل بالا و رانندگی کردن و یک رمز بدون پلیس بهترین کیفی را می کنید که تا حالا کردید و همین یا خیلی چیزهای دیگر این بازی را به بهترین خود تبدیل کرده.
راز محبوبیت 2
خوب دومین راز محبوبیت بازی این بود که در این بازی همه چیز ما داشتیم به قول معروف از شیر مرغ تا جون آدمیزاد.شما در شهر ها یا در کل مپ همه چیز داشتید . به راحتی با نقشه می توانستید برید لباس فروشی و به راحتی به همه جا می رفتید و همه چیز رو هم که می خواستید می توانستید پیدا کنید.این اتفاق در نسخه سوم (همون 5 ایرانی ها) بیشتر تداول داشت تا قسمت 4.همین موضوعی شد تا محبوبیت بازی به بالاترین حد خود برسد.
راز محبوبیت 3
سومین راز محبوبیت این فرانچز رمز های تقلب بود.بله همین رمز ها به بازی به قول معروف حال می داد.شما می توانستید به راحتی با یک رمز یک کپسول پرواز بگیرید یا با یک رمز کلکسیون ماشین رو ببینید و هر کدام رو بگیرید و یا حتی رمز بدون پلیس که محبوب ترین ها بود.مثلاً شما یه پلیس رو هم می کشتید بازم چیزی نمی شد.همین موضوع توانست این فرانچز را به بهترین خود تبدیل کند.
خوب از اینجا به بعد مقاله ما به یه موضوع یا بعد دیگه می پردازیم و آن هم ضعف ها و شوخی کردن با این بازی می باشد...
ضعفی که آشکارا نابود شد
خوب این بازی در قسمت سوم(5 ایرانی ها) ضعف های فراوانی داشت از جمله اینکه شما می توانستید قشنگ بردید تو دیوار یا مثلاً‌ اگه در یک مکانی بیوفتید دیگه نمی توانید از جاتون حرکت کنید.همین موضوع تاثیر بدی بر بازی داشت ولی با انتشار نسخه چهارم دیگه هیچ خبر از ضعف نبود ؛ دنیایی با گرافیکی در حد عالی و بهترین بهترین.
شوخی (:
خوب گفتیم در آخر مقاله یکمی شوخی یا شوخی های این بازی ور بگیم تا ختسگی از تن خوانندگان این مقاله بپره.خوب بریم سر شوخی ها/.
یکی از خنده دار ترین بخش این بازی این بود که مثلاً شما کسی رو می کشتید و بعد آمبولانس میامد آن فرد را زنده می کرد.من مثلاً انقدر به سر یکی از رهگذرا شلیک کردم که کلاً از بدن و سر رهگذر چیزی نماند و بعد از چند دقیقه یک آمبولانس به میدان آمد و فرد رو درمان کرد و آن فرد هم به راحتی به راه خود ادامه داد و قبراق به راه خودشون ادامه داد.خوب این دیگه آخرش بود.
خوب این هم از آخرین قسمت از "چگونه GTA  محبوب شد" بود.امیدوارم خوشتان آمده باشد و حتماً قسمت قبلی را مشاهده کرده باشید.

[تصویر:  48656159874852597332.jpg]
پاسخ
واقعا عالی بود خسته نباشی.
به نظر من نسخه 5(خارجی نه ایرانی یعنی v [img]images/smi/s0 (45).gif[/img])نباید مثل liberty city باشه و کاراکتر ها در طول بازی خود به خود عوض شن اینجوری بهتره و داستان منظم تر پیش میره توی liberty city داستان قاطی میشد و آدم نمیفهمید که چرا اونجا اونطوری شد دلیلش هم زیاد بودن مراحل هر کاراکتر و فراموشی صحنه ها بود.
برای من که اینطور بود شما رو نمیدونم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  hesam_moshakhasat.gif]
پاسخ
(05-22-2013, 10:12 AM)'hesam.crysis' نوشته است: واقعا عالی بود خسته نباشی.
به نظر من نسخه 5(خارجی نه ایرانی یعنی v [img]images/smi/s0 (45).gif[/img])نباید مثل liberty city باشه و کاراکتر ها در طول بازی خود به خود عوض شن اینجوری بهتره و داستان منظم تر پیش میره توی liberty city داستان قاطی میشد و آدم نمیفهمید که چرا اونجا اونطوری شد دلیلش هم زیاد بودن مراحل هر کاراکتر و فراموشی صحنه ها بود.

نه دیگه فکر کنم نفهمیدید
منظور از 5 ایرانی یعنی 3 هست که من برای بعضی از تازه واردا گفتم که هنوز فکر می کنند نسخه سوم بازی 5 میشه
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

پاسخ
(05-22-2013, 10:21 AM)'m.m.pkblog' نوشته است:
(05-22-2013, 10:12 AM)'hesam.crysis' نوشته است: واقعا عالی بود خسته نباشی.

نه دیگه فکر کنم نفهمیدید
منظور از 5 ایرانی یعنی 3 هست که من برای بعضی از تازه واردا گفتم که هنوز فکر می کنند نسخه سوم بازی 5 میشه
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

فهمیدم ولی قصد شوخی داشتم فقط[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
[تصویر:  hesam_moshakhasat.gif]
پاسخ
به نظرم رمز از همشون بهتر بود.
من مقاله 1 رو  نخوندم الان اونم میخونم.
جالب بود.
به نظر من هرکی بازی تو سبک جی تی ای بسازه بازیش محببوب میشه.
پاسخ
من دیشب خواب دیدم داشتم دموی خیالی جی تی ای وی را داشتم بازی میکردم!

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

پاسخ
داداش بنظر من نگارشت خوب شده ولی باز هم بیشتر دقت کن.در ضمن بهتر نبود همه رو با هم بدی و قسمت بندی نکنی....؟!البته شما مختاری....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
واسه چی گفتی هنوز اطلاعات منتشر نشده؟!
مایکل تو بانگ کار میکرده که به دلیل مشکلات اخلاقی از بانک اخراج میشه و تصمیم میگیره که دوباره به بانک حمله کنه و.....
فرانکلین هم تو کار خرید و فروش ماشین هست و ماشین از زندگی واقعی دور ترش میکنه و تصمیم میگیره که....

لطفا اصلاح کن.

درود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(05-22-2013, 12:36 PM)'Amir Fenix' نوشته است: واسه چی گفتی هنوز اطلاعات منتشر نشده؟!
مایکل تو بانگ کار میکرده که به دلیل مشکلات اخلاقی از بانک اخراج میشه و تصمیم میگیره که دوباره به بانک حمله کنه و.....
فرانکلین هم تو کار خرید و فروش ماشین هست و ماشین از زندگی واقعی دور ترش میکنه و تصمیم میگیره که....

لطفا اصلاح کن.

من تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(05-22-2013, 01:21 PM)'m.m.pkblog' نوشته است:
(05-22-2013, 12:36 PM)'Amir Fenix' نوشته است: واسه چی گفتی هنوز اطلاعات منتشر نشده؟!

لطفا اصلاح کن.

من تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پس معموله کامل نگشتی! چون هز جایی بره همینارو  نوشته!
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  (شیوه ای جدید در مقاله نویسی)Battlefield-vs-Call of duty one.aiden 13 5,121 04-11-2020, 02:39 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  [مقاله] هیولاها دیگر زیر تخت نیستند… | نقد و بررسی بازی Sea of Solitude White Beard 0 1,261 08-25-2019, 11:05 PM
آخرین ارسال: White Beard
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,435 08-24-2019, 11:03 PM
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,223 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  [مقاله] ماجراجویی ادامه دارد | هر آنچه که دوست داریم در Uncharted 5 ببینیم White Beard 0 1,134 08-13-2019, 06:14 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان