امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کادو سونی
[تصویر:  20th-Anniversary-PlayStation-Steelbook-d...strain.jpg]

سلام دوباره
شما میتونید با پیش خریدPlayStation Limited 20th Anniversary دارای یک کارت 20 دلاری و پلاس یکساله و ps1 شوید و یک steelbook.
واقعا جذاب هست که بدونید این نسخخه جالت که دارای ps4 هم هست به قیمت عادی یعنی 59.99 خریداری میشود ولی این نسخه محدود هست پس همین حالا pre-order کنید و لذت ببرید(ولی اگه در ایران زندگی نمیکنید :D )

این هم عکسی از خود کنسول ps4 با طرح 20 سالگی کنسول خاطرانگیزه ps1

[تصویر:  playstation-4-ps4-20th-anniversary-set-970x647-c.jpg]

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
سلام
گفتم یکم اشکلاتتو بگم  Confusedhy:
البته خودم در حدی نیستم که از کسی اشکال بگیرم و خودمم اشکالاتی دارم که دارم از دوستان کمک میگیرم
ولی تا اینجا چیزایی رو که یاد گرفتم رو بهت میگم :D
اول از همه بگم که وقتی خبر میزاری حتما منبعشو بنویس و فونت نوشته‌هاتم انقدر بزرگ نگیر و از علائم نگارشی مثل:،و؛ استفاده کنی.
سعی کن با زبان رسمی صحبت کنید مثلا اینجا نوشتی
نقل‌قول: شما میتونید با پیش خریدPlayStation Limited 20th Anniversary دارای یک کارت 20 دلاری و پلاس یکساله و ps1 شوید و یک steelbook.
شما می‌توانید با پیش خرید PlayStation Limited 20th Anniversary، صاحب یک کارت 20دلاری، پلاس یک‌ساله، PlayStation 1و یک SteelBook شوید.
نقل‌قول: سلام دوباره
کلا تو خبرات این‌جور چیزارو ننویس، آخه کی موقع نوشتن خبر میاد میگه سلام؟ شما الان برو خبرای سایت رو نگاه کسی نوشته سلام؟ :D
نقل‌قول: نسخخه جالت
بدجوری سوتی دادی، سعی کن وقتی خبر می‌‌نویسی، حداقل یکبار بخونیش و اشکلاتتو برطرف کنی
نقل‌قول: ولی اگه در ایران زندگی نمیکنید [تصویر:  biggrin.png]
سعی کن فقط چیزایی که تو منبع هست رو ترجمه کنی و اصلا چیزی رو اضافه نکن
نقل‌قول: میتونید،[font=tahoma]میشود[/font]
از نیم فاصله استفاده کن، مثلا:می‌توانید،می‌شود
در کل تو همین یه ذره کلی اشکال داشتی و امیدوارم ناراحت نشده باشی 
مطالعه شود :P
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%A7%D...8%B3%DB%8C
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گزارش: شرکت سونی چندین انحصاری بزرگ معرفی نشده در اختیار دارد White Beard 0 1,253 03-19-2019, 01:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  سونی خاک روبی میکند ALIREZA A.T.A 1 1,338 09-30-2015, 06:24 PM
آخرین ارسال: Station
  تخفیفات سونی برای Call of Duty: Advanced Warfare mr. sam fisher 2 1,668 12-24-2014, 09:05 PM
آخرین ارسال: rise fall
  سونی پلی استیشن تجربه رویداد جدید در ماه دسامبر تعیین کرده است a.hosein gamer 1 1,386 10-10-2014, 09:52 PM
آخرین ارسال: amir82
  تاپیک رسمی کنسول نسل بعدی سونی ps4 Tyrion 43 11,029 11-28-2013, 05:50 PM
آخرین ارسال: Hamed jojo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان