امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامل‌ترین تاریخچه سری فرقه قاتلین ( Assassin's Creed )
(02-13-2015, 05:21 PM)Purya_Cr7a نوشته است: سلام
میخوام نویسنده وبسایتتون باشم لطفا ادرس درست بدین
قبلی خراب بود

سلام.
فعلا نویسنده نمی طلبیم :D

فقط مقاله نویس.

===================

آپلودسنتر درست شد.
میتونید برید و دانلود کنید.
[تصویر:  qa8fxiradrqkeuau8fxf.gif]
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
سلام به همه. ( تاپیک چه خاکی گرفته ! )
خواستم که این تاپیک رو آپدیت کنم و جدیدترین وقایع پژواک گیم رو بازگو کنم.

اول از همه باید بگم که موضوع سایت رو تا حدودی تغییر دادیم. البته هنوز سر بازی هستیم منتهی با یک بُعد دیگه!
خب در قدم اول اخبار رو حذف کردیم چون با توجه به سایت های بزرگی مثل گیمفا، کسی نمیاد که خبر های ما رو دنبال کنه!
بیشتر اقدام به انتشار مقاله و پروژه های جدید و جالب میکنیم. هر چند لابه لای این مقالات، خبر های مهم رو هم به نمایش میگذاریم.

قالب سایت رو تغییر دادیم و یک قالب نیمه اختصاصی خریداری کردیم.

قبلا انجمن هم راه اندازی کردم منتهی چون تازه با ویبولتین کار کرده بودم، احساس کردم که ممکنه اشتباهی رو توی راه اندازی انجام داده باشم به خاطر همیناز اول پاک کردم و نصب کردم. الانم دیگه کار های آخرشه و به زودی به صورت کامل انجمن افتتاح میشه.

خب بریم سر اصل قضیه:

اگر تماشاخانه گیمفا رو دنبال کرده باشید حتما React channel رو هم دیدید. خب Play Time دقیقا به همین شکله منتهی یکم چیزای جدید و جالب بهش اضافه میکنیم.
پروژه Play Time دیگه اخراشه و فقط مونده یه چند نفر بیارم تا ازشون فیلمبرداری بشه.

پروژه بعدی که گذاشتم توی دستور کار، ساخت فیلم های کوتاه سینماتیک هستش.
Dying light رو یادتونه؟ میخوایم توی ایران شبیه سازیش کنیم!
بله... برای اولین بار میخوایم یه چیزه خیلی جالب رو درست کنیم. فعلا زیاد اطلاعات نمیدم تا بعدا.

فعلا تا همین مقدار براتون توضیحات میدم. اگر خوشتون اومد، یه سری به سایت بزنید.
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
به نام خدا

[تصویر:  Untitled-2.jpg]

پس از ماه ها تلاش بی وقفه تیم پژواک گیم،حال بسیار خرسندم که از پروژه جدید سایتمان رونمایی کنم. جامع‌ترین تاریخچه سری فرقه قاتلین به زبان فارسی از پژواک گیم. ما در این مجموعه، به مو شکافی این فرنچایز محبوب پرداخته ایم و تمامی جزئیات داستانی، رازها و هر آنچه که بیشتر گیمر‌ها از این بازی نمی‌دانند را فاش می‌کنیم. مطمعنا به دلیل انگلیسی بودن زبان بازی، بیشتر بازیبازها نتوانستند به درستی به داستان و اهداف آن پِی‌ببرند. این تاریخچه، قطعا کمک شایانی به این دسته افراد می‌کند.
اما همه چیز به یک مقاله متنی ختم نمی‌شود. در دیگر اقدامی که می‌خواهیم انجام دهیم، ارائه این تاریخچه هم به صورت متنی و هم مستند می‌باشد!
این مستند شامل 8 فصل کامل و پرجزئیات بوده و همچنین ۱ فصل زیرشاخه نیز برای نسخه های فرعی بازی منتشر خواهد شد.
هشت فصل این مستند شامل قسمت های افتخار،انتقام،عدالت،حقیقت،آزادی،شکوه،خیانت و انقلاب خواهد بود که هر کدام به یک قسمت از بازی اشاره خواهد کرد.
همچنین تیزر ویدیویی و تبلیغاتی این مستند هم‌اکنون آماده است و شما میتوانید با دو کیفیت عالی و کم آنرا تماشا و دانلود کنید
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star فروشگاه بازی کامپیوتری با پایین ترین قیمت‌ها gtstar.ir 0 1,483 09-05-2017, 08:10 PM
آخرین ارسال: gtstar.ir
  سی دی کی اشتراکی بازی های PC با ارزان ترین قیمت ممکن Mortezabinam 1 2,118 07-08-2016, 08:40 PM
آخرین ارسال: Mortezabinam
Big Grin اولین و کامل ترین مرجع بازی های آنلاین kingprado 6 3,270 11-09-2015, 12:55 AM
آخرین ارسال: RaSt-DaSt
  پوشش خبری و کامل E3 2015 amirsp 1 1,215 06-15-2015, 01:20 PM
آخرین ارسال: Station
  شروع به کار یکی از جذاب ترین سرور های WOW AlirezaWilson 0 1,051 08-16-2014, 06:34 PM
آخرین ارسال: AlirezaWilson

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان