امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامیا از هواداران می‌پرسد که علاقه به همکاری کدام نسخه از دانته با بایونتا دارند
هیدکی کامیاُ کارگردان بازی به شدت مورد انتظار Scalebound در  گذشته کارگردانی اولین نسخه از سری بازی‌های Devil May Cry و سری بایونتا را در کارنامه خود دارد. او به تازگی در حساب شخصی توییتر خود سوالی عجیب از بازی‌بازان پرسیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

او از هواداران پرسیده است که دوست دارند کدام نسخه از شخصیت محبوب دانته با شخصیت بایونتا همکاری داشته باشد.
نقل‌قول:
دوست دارید کدام دانته با بایونتا همکاری کند؟
— 神谷英樹 Hideki Kamiya (@PG_kamiya) February 19, 2016
این نظرسنجی جالب هم‌اکنون نیز بر قرار است. تا اینجا نتیجه نظر سنحی به برتری دانته Devil May Cry 4 ختم شده است. اما به نظرتان چه خبر است؟ آیا قضیه یک کراس آور در میان است؟ کامیا پاسخ می‌دهد:
نقل‌قول:
یک پیشنهادی به من شد و من آن را رد کردم. اما الان از جواب خود پشیمانم.
— 神谷英樹 Hideki Kamiya (@PG_kamiya) February 19, 2016
قطعا دنیای بایونتا و دنیای شیطان هم می‌گرید آنقدر طرفدار دارند که با ساخت چنین بازی هیجان انگیزی (حضور دو شخصیت در یک بازی) فروش آن را تضمین شده بدانیم آن هم وقتی که پلاتینوم گیمز سازنده این عنوان باشد
منتظر شگفتانه بزرگ گیمفا در مورد استودیوی پلاتینوم گیمز باشید.
 [تصویر:  Bayonetta-2.jpg]
منبع
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,337 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Kingdom Hearts 3 بیش از ۵ میلیون نسخه به فروش رسانده است White Beard 0 1,258 10-22-2019, 09:36 PM
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,138 10-22-2019, 09:31 PM
  تنها نسخه‌ی اکس‌باکس وان ایکس The Outer Worlds شامل بهینه‌سازی‌های بیشتر خواهد بود White Beard 0 1,072 10-17-2019, 12:39 AM
  The Last of Us بیش از ۲۰ میلیون نسخه به فروش رسانده است White Beard 0 1,151 10-14-2019, 07:51 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان