امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاور شماره ی دوم مجله ی گیم سایدرز منتشر شد
دوستان عزیز ، خیلی وقت بود که برای انتشار شماره ی دوم مجله ی گیم سایدرز برنامه ریخته بودیم و تا به امروز تقریبا حدود 1 ماه است که ما بر روی این شماره تمرکز کرده ایم و می خواهیم یک شماره ی عالی و مفید به شما عزیزان ارائه بدهیم.در این شماره سعی کرده ایم که زیاد سنگین کار نکنیم و از شاخه و برگ ها بکنیم و به اصلی ها اضافه کنیم. سعی کردیم بررسی و پیش نمایش بازی های مهم را در این مجله قرار بدهیم و تحلیل های نمایش های بزرگ E3 2014 را نیز در قالب مقاله های کوچک قرار دهیم.در ابتدا تشکر ویژه از دو دوست و همکار گرامی ام جناب آقایان محمد مرادی و محمد صفری بکنم که علی رغم مشغله ی کاری فراوان ، بار دیگر و برای چندمین بار با من همراه شدند تا یک مجله ی کامل و عالی تحویل شما عزیزان بدهند.در ابتدا می خواهم دست اندرکاران این شماره را اعلام کنم :

مدیر مسئول و صاحب امتیاز : امیرحسین والی

سردبیر تحریریه : محمدحسین صفری

اعضای تحریریه :   امیرسینا برجسته – امیرحسین کفکا پلاتزو -محمدرضا کاشفی -ارشیا جباری زادگان – محمدحسین جعفریان – سید مجتبی محمودی – ایلیا امینی – امیرمحمد جزایری – علیرضا علی بخشی – علی گودرزی – سهند عباسپور – حمزه سروری

طراح کاور ، صفحه ارا و گرافیست : محمد مرادی

ویرایشگر : محمدحسین صفری

* با تشکر ویژه از محمدجواد جعفری

حالا نگاهی به مقاله هایی که قرار است در این شماره مطالعه کنید می اندازیم :

سخن دست اندرکاران

اخبار

اولین نگاه ها :
  • The Order : 1886
  • The Witcher 3 : Wild Hunt
  •  Call of Duty : Advance Warfare
پیش نمایش ها :
  • The Evil Within
  • Evolve
  • Destiny
نقد و بررسی ها :
  • Watch Dogs 
  • Wolfenstien : The New Order
  • Enemy Front
  • Transformers : Rise of The Dark Spark
  • Sniper Elite III
  • Grid : Autosport
  • Valiant Heart : The Great War
  • MotoGP`14
  • Murdered : Soul Suspect
  • State of Decay : Lifeline
تحلیل های E3 2014 :
  • کنفرانس Sony
  • کنفرانس Microsoft
  • کنفرانس Electronic Arts
  • کنفرانس Ubisoft
  • کنفرانس Nintendo
  • Uncharted 4 : A Thief`s End
  • Batman : Arkham Knight
  • Assassin`s Creed : Unity
  • FarCry 4
  • Metal Gear Solid V : The Phantom Pain
  • Homefront : The Revolution
  • Rainbow Six : The Siege
مقالات ویژه :
برترین های E3 2014 در هر زمینه

ده برتر  :
ده نمایش برتر E3 2014

این شما و این هم کاور شماره ی دوم مجله ی گیم سایدرز :
[تصویر:  GameSiders-Mag-2-Cover.jpg]
در صورتی که علاقه دارید به تیم مجله ی گیم سایدرز بپیوندید، می توانید از طریق گذاشتن یادداشت و یا فرستادن پیام خصوصی به یوزر مدیر و صاحب امتیاز مجله آقای والی و یا سردبیر تحریریه ی مجله آقای صفری آمادگی خود را اعلام کنید. دو شخص نامبرده، شرایط نویسندگی در این مجله را برای علاقه مندان بازگو خواهند کرد.

پاسخ
درود کاور خیلی زیباست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ماهم توش یه دستی داشتیم[img]images/smi/s0 (36).gif[/img] خواستین دانلود کنین بعدا فیض ببرین [img]images/smi/s0 (37).gif[/img] LOL [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
محمد جواد عزیز این فاصله بین کلماتو درست کن...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(07-02-2014, 11:49 AM)'Golden_Eagle' نوشته است: درود کاور خیلی زیباست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ماهم توش یه دستی داشتیم[img]images/smi/s0 (36).gif[/img] خواستین دانلود کنین بعدا فیض ببرین [img]images/smi/s0 (37).gif[/img] LOL [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
محمد جواد عزیز این فاصله بین کلماتو درست کن...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

تصحیح شد.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
  کی برای دان میاد ؟؟ [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  vdy6nrznnj8ruqar5rh7.jpg]
پاسخ
(07-02-2014, 12:44 PM)'پرایس' نوشته است:   کی برای دان میاد ؟؟ [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

در نیمه ی دوم ماه جاری، این مجله منتشر خواهد شد.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
کاور بدی نیست ولی به نظر من عنوان مقاله ها می تونست بیاد پایین تر...:D
ولی کلا به نظرم مجله پر و پیمونی باشه... با توجه به حضور دوستانم مثل علیرضا علی بخشی، امیرحسن والی، محمد جواد جعفری و حمزه سروری و یکی دو نفر دیگه حتما دانلود میکنم.
===========
امیرحسین کفکا پلاتزو... 
عجب اسم جالبی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  klksan0o3jtq9cudehtk.jpg]
پاسخ
بسیار سایت ومجله ی خوبی هست من یکی که حتما دانلود میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] پس از دادن سایت به این افراد مطمئنم که میتونه خیلی پیشرفت کنه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
بهتره اين مجله بياد جاي مجله گيمفا چون همشون گيمفايي هستن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(07-02-2014, 06:00 PM)'Wayne' نوشته است: بهتره اين مجله بياد جاي مجله گيمفا چون همشون گيمفايي هستن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اصلا این حرف رو قبول ندارم و فکر نمی کنم حرف درستی هم باشه؛ چرا که نهایت چهار نفر از اعضای مجله در حال حاضر در گیمفا با مقام رسمی فعالیت می کنن. در هر صورت از نظرتون ممنونم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation شماره ششم نشریه گیم آور Aidin 1 0 2,089 06-21-2019, 12:05 PM
آخرین ارسال: Aidin 1
Exclamation شماره پنجم نشریه گیم آور Aidin 1 2 1,716 03-22-2019, 07:00 PM
Exclamation شماره چهارم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,454 12-18-2018, 01:51 PM
Exclamation شماره سوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,408 09-18-2018, 06:27 PM
Exclamation شماره دوم نشریه گیم آور Aidin 1 0 1,450 06-03-2018, 03:02 PM