امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاپیتان تیم Liverpool کاور نسخه های بریتانیایی FIFA 16 را امضا نمود
امروز، پس از معرفی کاپیتان جدید تیم Liverpool، یعنی Jordan Henderson، وی کاور نسخه های بریتانیایی عنوان FIFA 16 را امضا نمود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
بسیاری از طرفداران در سراسر جهان، هفته ها صبر می کنند تا بتوانند از ستاره و بازیکن محبوب خود امضایی دریافت نمایند. ولی به نظر می رسد که این بار Henderson ،Sergio Aguero ،Harry Kane و Courtois می خواهند نوعی امضای عمومی را به همگان بدهند.
هم چنین طی متنی در شبکه اجتماعی Twitter گفته شد:
نقل‌قول:
مفتخریم که توانستیم امضایی بر روی کاور ۱۶ @EASPORTSFIFA دریافت نماییم!
#FIFA16UKcoverpic.twitter.com/KyQxNkL6rD
_ Jordan Henderson (@JHenderson) July 10, 2015
اولین بار است که بازیکنی از تیم Liverpool بر روی کاور سری عناوین FIFA قرار خواهد گرفت، آن هم در روز هیجان انگیزی که قدیمی ترین هافبک تیم به بیست و پنجمین سال حصور خود در هافبک تیم مذکور وارد شد. امروز Henderson توسط Liverpool FC به عنوان جانشین Steven Gerrard، یعنی کاپیتان تیم انتخاب شد.
وی طی اظهار نظر در این باره اذعان داشت:
نقل‌قول:
تبدیل شدن امضای من به اولین امضا بر روی کاور FIFA یک افتخار باور نکردنی می باشد و بسیار احساس شگفت انگیزی است که امضای من، به عنوان امضای عمومی در صدر قرار می گیرد. هم چنین بودن در کنار Messi نیز برای من افتخار بزرگی محسوب می شود.
وی در ادامه افزود:
نقل‌قول:
من بسیار مفتخرم که به عنوان اولین بازیکن تیم Liverpool  بر روی کاور قرار می گیرم و در مدت چند هفته، مورد استقبال طرفداران در سراسر دنیا قرار بگیرم. به ویژه از طرفداران تیم Liverpool بابت این استقبال این شگفت انگیز تشکر می نمایم.
شما می توانید تصویر وی را در کنار عنوان FIFA 16 مشاهده نمایید:
نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما نیز از طرفداران وی هستید؟
نظرتان را با ما در میان بگذارید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,318 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Kingdom Hearts 3 بیش از ۵ میلیون نسخه به فروش رسانده است White Beard 0 1,238 10-22-2019, 09:36 PM
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,114 10-22-2019, 09:31 PM
  تنها نسخه‌ی اکس‌باکس وان ایکس The Outer Worlds شامل بهینه‌سازی‌های بیشتر خواهد بود White Beard 0 1,050 10-17-2019, 12:39 AM
  The Last of Us بیش از ۲۰ میلیون نسخه به فروش رسانده است White Beard 0 1,136 10-14-2019, 07:51 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان