امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی انگلیسیش خوبه؟لطفا بیاد داخل یک متن رو برام ترجمه کنه
سلام دوستان
بنده در یکی از مراحل بازی gta v گیر کردم که باید وارد فروشگاه لباس بشم که درش قفله
فکر کنم اینجا نوشته که باید چه کار کرد
کسی میتونه ترجمش کنه؟
ادرسش:
http://gaming.stackexchange.com/question...bys-stores

اینم فکر کنم راه حلش باشه

I found the answer myself. By doing the mission Friend Request you unlock clothing stores in general. While you do not visit a Ponsonbys store during this mission you unlock them after finishing the mission.

This is the first mission you get from Lester Crest. This is the first mission you get as Michael after you encounter the Mexican businessman. After finishing that mission Michael has a phonecall with Lester, who invites you to come to his house. Finish that mission and you should unlock the various clothing stores in the game.
شما مشکلتون رو میتونسین در بخش مشکلات بازی های ویدیویی بگین نه اینکه تایپیک جدید بزنین
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL
گفتم
ولی کسی ندونست مشکلش چیه
مشکل خود را در پست "رفع مشکلات pc بازی GTA V" مطرح کنید و اگر پاسخی داده نشد، یا به مدیر بخش راهنمایی در بازی ها مراجعه کنید یا طی یک ارسال دیگر در پست، یاداوری کنید.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart لطفا اگر آشنایی در این بازی دارید اسمش رو بگید mosafer1994 1 1,325 03-20-2016, 02:18 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  لطفا کمک کنید بازی Resident Evil 6 JAFARI.A 2 1,830 08-29-2015, 05:02 PM
آخرین ارسال: Blue Sun
  لطفا کمکم کنید ، این اهنگ برای چه بازی ای هست؟یا چه اهنگی هست؟ SINA40 1 1,186 08-19-2015, 11:39 PM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان