امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در پیدا کردن اسم بازی
سلام
دوستان من تقریبا 15 سال پیش یک بازی بود که الان دقیق یادم نیست اسمش چی بود . ولی داستان بازی به این شکل است : که یک مرد چاق کچل نقش اصلی بازی بود و یک تلفن دستش بود  که زنگ می خورد و باید بمب ها را در زمانی که خودش داده بود خنثی میکرد و افرادی با اسلحه و سلاح های سرد مانع از این میشدن که شما بمب را خنثی میکردید و شبیه بازی gta بود . فقط همین از بازی یادم مونده اگه کسی میتونه اسمش را به من بگه ممنون میشم
با تشکر
پاسخ
light bomberman نبود ؟
ذکر یونسیه : لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ

پاسخ
بچه ها من بین سال های 92تا89 یه بازی داشتم که به این صورت بود که دوربین از بالا بود و کاراکتر موجوداتی مث دایناسور و هیولاهای کوچیکو بزرگو میکشت تنوع اسلحه هاش نسبتا خوب بود و چون دوربین از بالا بود اتاقا و مکان های سقف نداشت... گرافیکشم خوب بود..وقتی نمیجنگیدی تقریبا ساکت بود ولی موقع مبارزه و شوتینگ واهنگ ها باحالی پخش میشد ..یادم نیس دونفره هم میشد یا نه ولی خیلی جذاب بود..خیلی دنبالش گشتم اگه میدونین چیه بگین بم اسمشو :((((
پاسخ
سلام من چند سال پیش یه بازی میکردم استراتژی بود و چینی که اسمش یادم نیست اگه تونستید با مشخصاتی که میگم اسم بازی رو بهم بدید ممنون میشم بازی دیوار های تخریب نشدنی داشت قدیمی بود و کارگر ها با تبر درختارو قطع میکردن منجنیق داشت که وقتی سنگ میخورد روی سرباز های سرباز های منفجر میشدن و پخش میشدن توی بازی آشپز خونه پرورش خوک اشت چند نوع عیرو داشت بازی تا اونجایی که یادمه سه نوع سرباز داشت که سوار اسب میشدن اسب ها به صورت جداگانه ساخته میشدن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کم کردن هزینه های بازسازی ساختمان hely013 0 697 04-07-2022, 11:34 AM
آخرین ارسال: hely013
  آموزش نحوه شارژ کردن سیم کارت همراه اول mohadeseesmaeeli 0 821 03-17-2022, 02:10 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  بهترین قیمت موبایل از کجا پیدا کنم؟ MReza1998 0 707 03-09-2022, 04:08 PM
آخرین ارسال: MReza1998
  کمک در مورد اسمبل کردن سیستم amir game ghadim 1 746 01-26-2022, 11:44 AM
آخرین ارسال: Maliheh
  آموزش تفاوت میان تگ کردن و منشن کردن در اینستاگرام shabooo 0 658 01-10-2022, 11:16 AM
آخرین ارسال: shabooo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان