امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک و مشاوره در خریدps3
سلام.من این تاپیکو زدم تا هر کس قصد خریدps3رو داره ولی نیاز به اطلاعات و توضیحات داره بپرسه.
من خودم قصد خرید ps3رو دارم تا بتوانم این اخر نسلی عناوین انحصاری بی نظیری مثل
last of us
uncharted
heavy rain
beyond two souls
god of war
و...
رابازیکنم.حالا از شما یه سوال دارم قیمت انواعps3اورجینال و کپیخور چنده و چجوری باید روش بازی نصب کرد.
و از کجا بفهمیم دسته یps3. تقلبی نیست؟
[تصویر:  the-walking-deads-final-trailer]
ps3 خوب نيست ! xbox360 بگير آنلاين بازي كن 
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
(09-20-2013, 04:03 PM)'mammad_n4' نوشته است: ps3 خوب نيست ! xbox360 بگير آنلاين بازي كن 

من خودم یه سال ایکس باکس داشتم و به نتیجه رسیدم هیچی به پای ps3 نمیرسه
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

وایسا ps4 بیا
قیمت ها و بازی ها می خوره سرش
[تصویر:  mark-of-the-ninja-600x300.png]
(09-20-2013, 04:18 PM)achm25 نوشته است: وایسا ps4 بیا
قیمت ها و بازی ها می خوره سرش

در این کهps4عالیه شکی نیست ولی اگه بایاد و تا حک شه حداقل دو سه سال طول میکشه قیمتشم احتمالا از دو تومن به بالای.منم اول قصد داشتمxboxبگیرم.به خاطر دسته راحت تر بازی ارزانتر و...ولی دیدم هیچی بازیای انحصاریps3نمیشه.اینارو بازی نکرده باشم.عمر گیمریم بر فناست.در ضمن بازیای انحصاری xboxهم خوبن ولی سبکشونو دوست ندارم مثل هیلو و جرز اف وار
البته قیمت xbox تازگی ها خیلی پایین اومده و ps3 گرون شده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(09-20-2013, 04:03 PM)'mammad_n4' نوشته است: ps3 خوب نيست ! xbox360 بگير آنلاين بازي كن 

آنلاین بازی کردن تو ps3 راحت تر هست ولی تو xbox تو باید هر ماه یه پولی بابت اشتراک ایکس باکس لایو بدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
[تصویر:  GTA-5_12.jpg]
بچه ها یه سوال داشتم.میتونم کنسول اورجینال بخرم و به جای خرید بازی های اصل با قیمت های نجومی.هارد اکسترنال ببرم در مغازه ها برام بریزن؟قیمت هر بازی چند در میا واسم؟
(09-20-2013, 03:43 PM)'mostafa gamer' نوشته است: سلام.من این تاپیکو زدم تا هر کس قصد خریدps3رو داره ولی نیاز به اطلاعات و توضیحات داره بپرسه.
من خودم قصد خرید ps3رو دارم تا بتوانم این اخر نسلی عناوین انحصاری بی نظیری مثل
last of us
uncharted
heavy rain
beyond two souls
god of war
و...
رابازیکنم.حالا از شما یه سوال دارم قیمت انواعps3اورجینال و کپیخور چنده و چجوری باید روش بازی نصب کرد.
و از کجا بفهمیم دسته یps3. تقلبی نیست؟

1- من با توجه به قیمت بازی های اصل بهت توصیه میکنم دستگاه کپی خور بخر[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
2- قیمتش از 1000000 هست تا 1600000
3-  یه دسته روی خود دستگاه هست که اون دسته دجه 2 هست ولی بازم خوبه ولیاگه میخوای یه دسته ی دیگه بخری دسته ی درجه ی یک رو بخر که  روی این دسته بغل دگمه R1 نوشته DAULSHOUK 3
4-یه هارد که حداقل 500GB باشه باید بخری
5- بازی ها تو PS3 کپی خور از طریق هارد و برنامه MULTIMAN اجرا میشه و در اورجینال خور از رو BD درایو
در آخر اگه بازم سوال داشتی بپرس[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
[تصویر:  GTA-5_12.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برای خرید PS4 arshiasaberi 554 130,251 04-28-2020, 06:40 PM
آخرین ارسال: ahanfrosh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان