امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک
سلام.بچه ها میشه واسم ی نرم افزار ساخت بازی فلش یا سااخت بازی فوتبال بزارید؟ البته اگه راهنما هم داشته باشه(درصورته این که کارکردن باهاش سخت باشه)
پیشاپیش ممنون.
پاسخ
عزیز ساختن یه بازی که به این راحتیا نیستشConfused25:
پاسخ
برای ساخت بازی فلش از برنامه Adobe Flash استفاده کن برای فوتبال هم از یونیتی و آنریل هم میتونی استفاده کنی البته باید برنامه نویسیت عالی باشه Confused24:
پاسخ
بچه ها جون هرکی دوست دارید آموزش برنامه نویسی را از html تا c++ بگذاریدConfused41:Confused41:Confused41:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
امیر حسین جان
سن شما هنوز محدوده
سن تمام کسانی که در عرصه بازی های رایانه ای کار می کنند از 18 سال تا 39 سال است .

در فلش باید برنامه نویسی کنید . تازه بازی های تحت وب رو می تونید بسازید
پاسخ
من که ویژوال بیسیک بلدم یک بازی ساختم که زمانی که D رو میره جلو ولی زمانی که ور میداری استوپ نمیشهConfused45:Confused45:Confused45:
پاسخ
کار راحتی نیست.
پاسخ
(09-17-2012, 10:20 PM)mohammad13 نوشته است: کار راحتی نیست.

درسته کار راحتی نیست ولی من یکم بلدم الانم دارم باز میسازم یک بعدی مثل قارچ خور
پاسخ
سلام.میگم پس چرا بعضی از سایت ها نرم افزار برای ساخت بازی گذاشتن و میگن بدون نیاز به هیچ گونه برنامه نویسی بعد مردم میگن من ی بازی ساختم.هیچی بلد نیستم.مثل=با20 مرحله. مثلا مرحله اول=چند مرحله ای.مرحله دوم=محیط بازی و مثل همین چیزا.راسته یا نه؟
پاسخ
GAME MARKER بدون نیاز به برنامه نویسی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان