|


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش مالی شرکت اسکوئر اینیکس | همه چیز با Final Fantasy XV و Tomb Raider خوب است
#1
با پایان سه ماهه مالی اخیر، شرکت‌های مختلفی خبر از آمار فروش محصولات خود می‌دهند و مثبت یا منفی بودن موارد آن را بررسی می‌کنند. این آمار قطعا نشان می‌دهد که شرکت مورد نظر در چه مسیری قرار دارد و کدام عناوین موجب پیشرفت یا شکست آن شده‌اند. شرکت اسکوئر اینیکس (Square Enix) به تازگی گزارش مالی سه ماهه اخیر خود را منتشر کرده است که در آن موارد مثبت و خوبی را مشاهده می‌کنیم.

گزارش مالی منتشر شده از سونی شرکت سگا، به مدت نه ماه و تا انتهای ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ محاسبه شده است. و قطعا توجه خواهید کرد که آمار و ارقام این دوره نسبت به همین دوره زمانی در سال گذشته بسیار مثبت بوده و پیشرفت داشته است.
میزان درآمد شرکت اسکوئر اینیکس در این مدت زمانی ۱۹۰ billion بیلیون ین (۱٫۷ بیلیون دلار) بوده است که نسبت به آمار مدت مشابه در سال گذشته که ۱۵۲ بیلیون ین (۱٫۳ بیلیون دلار) بوده است، افزایش داشته و نکته بسیار مثبتی برای این شرکت محسوب می‌شود. همچنین سود به دست آمده در این مدت ۱۷ بیلیون ین (۱۵۱ میلیون دلار) بوده است که نسبت به درآمد ۱۳٫۵ بیلیون ینی (۱۲۰ میلیون دلار) همین دوره در سال گذشته نیز پیشرفت کرده است. این آمار و ارقام نشان می‌دهد که درآمد  شرکت اسکوئر اینیکس ۲۴٫۴ درصد و سود این شرکت، ۲۶ درصد نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته است که آمار بسیار خوبی تلقی می‌شود.
شرکت اسکوئر اینیکس در بخش بازی‌های ویدیویی خود و سرگرمی دیجیتال، ۱۴۶ بیلیون ین درآمد داشته است که وقتی آن را با آمار سال گذشته مقایسه می‌کنیم، مشاهده می‌شود که مقدار ۳۲٫۷ بیلیون ین افزایش درآمد همراه بوده است. البته این نکته را نباید فراموش کنیم که میزان سود در این بخش ۵٫۸ درصد افت داشته است که آن را به رقم ۲۱٫۸ بیلیون ین می‌رساند.
در مجموع، اگر بخواهیم کمی برروی بازی‌های ویدیویی این شرکت ریز شویم، بازی‌های کنسولی شرکت اسکوئر اینیکس، درآمد بیشتری را نسبت به سال گذشته نصیب شرکت کرده است؛ با این حال، محصولات آنلاین کلان (MMO) اسکوئر اینیکس خیلی نتوانستند عملکرد خیره‌ کننده‌ای را به خود اخصاص دهند و شاهد افت درآمد از طریق آن‌ها هستیم؛ این در حالی است که محتواهای اضافه بسیاری برای این بازی‌ها ساخته و منتشر شد.
اما در بخش فروش واحدی، شرکت اسکوئر اینیکس یک سال کاملا سلامت و موفق را از هر نظر پشت سر گذاشت؛ مخصوصا در بازارهای غربی اروپا و ایالات متحده. به طور دقیق تر بخواهیم بگوییم، این شرکت مقدار ۲۰٫۸ میلیون واحد از ماه آوریل سال ۲۰۱۶ تا انتهای همان سال فروخته است (که علاوه بر فروش فیزیکی، شامل فروش نسخه دیجیتالی نیز می‌شود). این موضوع در حالی است که این آمار در سال گذشته در همین بازه زمانی تنها ۱۰٫۵۶ میلیون واحد بوده است؛ یعنی نصف مقدار آمار اخیر.
قطعا در به دست آمدن آمار فروش خوب باز‌ی‌ها در بازارهای غربی، عناوین Final Fantasy XV و Tomb Raider نقش اساسی و تعیین کننده‌ای را ایفا کردند. شماره پانزدهم سری فاینال فنتسی هم‌اکنون و در حال حاضر نیز به فروش خوب خود در غرب و ژاپن ادامه می‌دهد و همان طور که اسکوئر اینیکس هدف قرار داده بود، بازی در بازارهای شرقی و غربی موفق عمل کرده است.
[تصویر:  square-enix-logo-ds1-670x377-constrain.jpg]
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گزارش مالی شرکت سگا | نتایج مثبت به لطف Yakuza 6 و چند عنوان دیگر B.A.T 0 569 02-10-2017, 03:29 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  Job Simulator سه میلیون دلار فروش داشته است B.A.T 0 749 01-12-2017, 02:43 AM
آخرین ارسال: B.A.T
  فهرست فروش هفتگی UK | فرا رسیدن کریسمس و فروش خوب‌ بازی‌های همیشگی B.A.T 0 629 12-22-2016, 03:22 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  Final Fantasy XV برای هفته دوم در صدر جدول فروش شبکه پلی‌استیشن ژاپن قرار گرفت B.A.T 0 602 12-17-2016, 08:33 PM
آخرین ارسال: B.A.T
  Final Fantasy XV در صدر فهرست فروش شبکه پلی‌استیشن ژاپن قرار گرفت B.A.T 0 605 12-10-2016, 08:22 AM
آخرین ارسال: B.A.T

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان