نظرسنجی: کدام یک از نظر شما محبوب تر است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
battlefield 1`
79.41%
27 79.41%
call of duty infinite warfare
20.59%
7 20.59%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلوله یا لیزر؟ (نظرسنجی)
[تصویر:  Battlefield-1-vs.-Call-of-Duty-Infinite-Warfare.jpg]

شاید ابتدا فکر کنید این نظر سنجی درباره محبوبیت گلوله های از جنس باروت و مس و یا گلوله های لیزری در بازی ها است ولی خیر.
اگر یادتان باشد فردای روز معرفی نسخه ی جدید دو بازی خاطر انگیز call of duty و battlefield بود که نظر سنجی مبنی بر محبوبیت جنگ جهانی بیشتر است یا اینده ای دور؟ البته تا ان زمان چندین تریلر گیم پلی از بازی منتشر نشده بود و شاید نظر ها قطعی نبود.
ولی حال که تریلر گیم پلی هم منتشر شده باز نظرسنجی قرار داده ایم که ببینیم بعد از تماشای گیم پلی چقدر نظر ها تغییر کرده.

خواهشمندم در قسمت نظرات بحث ایجاد نکنید و لطفا فقط در نظرسنجی شرکت کنید . در ضمن در نظر سنجی قبلی تعدادی از دوستان به اشتباه رای خود را با نظر دادن در بخش نظرات بیان کردند برای ان دسته از دوستانی که نمیدانند در بالای صفحه میتوانید نام دو بازی را مشاهده کنید و رای خود را بدهید.

از شرکتتان در این نظرسنجی متشکرم S0 (29)

این نکته را ذکر کنم مدت زمان نظرسنجی فقط 3 روز است یعنی تا رو دوشنبه مورخ 4/5/1395 میتوانید رای دهید

[تصویر:  Screen_Shot_2016-06-12_at_5.02.41_PM.0.png]
پاسخ
به این میگن نظر سنجی 113 عالی بود.

[تصویر:  SCREEN_TLOU2_Teaser_05.0.jpeg]

پاسخ
مشکل اینجاست اگه بتل یک بخواد با همین سرور های بدرد نخورش ادامه بده من که اصلا دوست ندارم تو اون سرور های چرتش بازی کنم حداقل کلاف سرور درست حسابی داره تا بتل یک . از هر نظر بتل یک خوب باشه ولی سرور خوب نداشته باشه بدرد نمیخوره بازیش بخواد هر چقدر شاخ باشه با مشکل اینترنت ایران فعلا کلاف بهتر میتونیم بازی کنیم
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ
(07-22-2016, 06:47 PM)mohammad6701 نوشته است: مشکل اینجاست اگه بتل یک بخواد با همین سرور های بدرد نخورش ادامه بده من که اصلا دوست ندارم تو اون سرور های چرتش بازی کنم حداقل کلاف سرور درست حسابی داره تا بتل یک . از هر نظر بتل یک خوب باشه ولی سرور خوب نداشته باشه بدرد نمیخوره بازیش بخواد هر چقدر شاخ باشه با مشکل اینترنت ایران فعلا کلاف بهتر میتونیم بازی کنیم

سلام

به نظر من سروراش مشکلی نداره و من حتی  با نت خیلی ضعیف هم بازی کردم و البته این نکته رو بگم مقدار فضا مپ بتلفیلد خیلی بیشتر هست و وسایل نقلیه هم در خود جای داده

پاسخ
(07-22-2016, 08:48 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(07-22-2016, 06:47 PM)mohammad6701 نوشته است: مشکل اینجاست اگه بتل یک بخواد با همین سرور های بدرد نخورش ادامه بده من که اصلا دوست ندارم تو اون سرور های چرتش بازی کنم حداقل کلاف سرور درست حسابی داره تا بتل یک . از هر نظر بتل یک خوب باشه ولی سرور خوب نداشته باشه بدرد نمیخوره بازیش بخواد هر چقدر شاخ باشه با مشکل اینترنت ایران فعلا کلاف بهتر میتونیم بازی کنیم

سلام

به نظر من سروراش مشکلی نداره و من حتی  با نت خیلی ضعیف هم بازی کردم و البته این نکته رو بگم مقدار فضا مپ بتلفیلد خیلی بیشتر هست و وسایل نقلیه هم در خود جای داده
شما روی پلتفرم پی اس فور بازی میکنید معلومه نباید مشکلی داشته باشه انقدر فضاش زیاد که 64 نفر توش گم میشن نبایست اینطور باشه باز میگم هر چقدر شاخ باشه سرور هاش بدرد نخوره برای ما ایرانی ها بسته به مشکلات سیاسی ممکن نتونید به ای پی ایران بازی کنید اگه بیاد بعدش شما که کلاف بازی نکردید وقتی اومدین بازی کردین BO3 بعد بیاین نتیجه گیری کنید من دوتا بازی کردم که میگم شما از بخش داستان فقط BO3 مورد قضاوت قرار میدین بخش مولتی و زامبی درست بازی نکردید که هر چقدر کلاف بره تو آینده پلیر هاش خودشه داره مخصوصا که جدیدن ریمستر کردن نسخه کلاف چهار که ممکن سرور هاشو بترکونه من نمیگم بتل یک بد هست میگم به وضعی که داره سرور هاش برای ما باید برای بازی کردنش از هفت خان رستم رد بشی حالا سرور بگیم بیخیال بتل چند تا مود داره همش بکش زنده شو هست ولی وقتی بیایی تو کلاف شش تا مود میبینی که جدیدا تو دی ال سی جدید یکی دیگه اضافه میشه هفت تا
پاسخ
(07-22-2016, 09:21 PM)mohammad6701 نوشته است:

سلام

شما روی پلتفرم پی اس فور بازی میکنید معلومه نباید مشکلی داشته باشه انقدر فضاش زیاد که 64 نفر توش گم میشن نبایست اینطور باشه باز میگم هر چقدر شاخ باشه سرور هاش بدرد نخوره برای ما ایرانی ها بسته به مشکلات ***** ممکن نتونید به ای پی ایران بازی کنید اگه بیاد بعدش شما که کلاف بازی نکردید وقتی اومدین بازی کردین BO3 بعد بیاین نتیجه گیری کنید من دوتا بازی کردم که میگم شما از بخش داستان فقط BO3 مورد قضاوت قرار میدین بخش مولتی و زامبی درست بازی نکردید که هر چقدر کلاف بره تو آینده پلیر هاش خودشه داره مخصوصا که جدیدن ریمستر کردن نسخه کلاف چهار که ممکن سرور هاشو بترکونه من نمیگم بتل یک بد هست میگم به وضعی که داره سرور هاش برای ما باید برای بازی کردنش از هفت خان رستم رد بشی حالا سرور بگیم بیخیال بتل چند تا مود داره همش بکش زنده شو هست ولی وقتی بیایی تو کلاف شش تا مود میبینی که جدیدا تو دی ال سی جدید یکی دیگه اضافه میشه هفت تا
من جفتشونو بازی کردم زامبیش عالی بود ولی یک مپ کم بود(باید 15 دلار بدی واسه یک مپ دیگه و چند چیز دیگه)
مولتیش هم بازی کردم ولی همه کمپرن و اصلا حال نمیده
بعد مپ مپه دیگه ps4 و xbox و pc نداره

ممنون که در نظر سنجی شرکت کردید S0 (29)

پاسخ
(07-22-2016, 09:46 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است:
(07-22-2016, 09:21 PM)mohammad6701 نوشته است:

سلام

شما روی پلتفرم پی اس فور بازی میکنید معلومه نباید مشکلی داشته باشه انقدر فضاش زیاد که 64 نفر توش گم میشن نبایست اینطور باشه باز میگم هر چقدر شاخ باشه سرور هاش بدرد نخوره برای ما ایرانی ها بسته به مشکلات ***** ممکن نتونید به ای پی ایران بازی کنید اگه بیاد بعدش شما که کلاف بازی نکردید وقتی اومدین بازی کردین BO3 بعد بیاین نتیجه گیری کنید من دوتا بازی کردم که میگم شما از بخش داستان فقط BO3 مورد قضاوت قرار میدین بخش مولتی و زامبی درست بازی نکردید که هر چقدر کلاف بره تو آینده پلیر هاش خودشه داره مخصوصا که جدیدن ریمستر کردن نسخه کلاف چهار که ممکن سرور هاشو بترکونه من نمیگم بتل یک بد هست میگم به وضعی که داره سرور هاش برای ما باید برای بازی کردنش از هفت خان رستم رد بشی حالا سرور بگیم بیخیال بتل چند تا مود داره همش بکش زنده شو هست ولی وقتی بیایی تو کلاف شش تا مود میبینی که جدیدا تو دی ال سی جدید یکی دیگه اضافه میشه هفت تا
من جفتشونو بازی کردم زامبیش عالی بود ولی یک مپ کم بود(باید 15 دلار بدی واسه یک مپ دیگه و چند چیز دیگه)
مولتیش هم بازی کردم ولی همه کمپرن و اصلا حال نمیده
بعد مپ مپه دیگه ps4 و xbox و pc نداره

ممنون که در نظر سنجی شرکت کردید S0 (29)

خخخخخ یعنی تو هر بازی ای کمپر نیست زدن کمپر ها روش داره  S0 (2) یه چوب بیسبال بر میداری میری براشون شوتشون میکنی بیرون بازی
پاسخ
جذابیت کالاف رو بتل نداره درسته بتل گرافیکش خیلی شدید بالاتره اما به نظرم تو این جور بازیا جذابیت حرف اولو میزنه الان شاید 30% کسایی که کالافو میکوبنو قربون صدقه بتل میرن نه تا حالا درس حسابی بازی کردن این دو تارو نه چیزی فقط از رو نظر بقیه حرف میزنن من با این که به COD رای دادم اما عاشق بتلمو کل نسخه هاشو بازی کردم
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
به نظرم نمیشه دقیق نظر داد چون تا حالا جنگ جهانی اول نداشتیم ولی من به 4 دلیل به بتل رای دادم
1. شجاعت به خرج دادن زمانشو بردن به جنگ جهانی اول
2. کالاف شورشو درآورده Wall نمیشه که همش تو آینده بسازن دگه تنوع زمان ندارن این موجودات Wall 
3. کار کثیفی که انجام دادنو میخوان بازسازی شده MW1 رو با این ... بفروشن بعدش بگن بازیمون خیلی شاخ بوده ملت خریدن "که ما هم در جواب میگیم" 112 112 112 112 112
4. اسب سواری S0 (2) S0 (2) S0 (2)
پاسخ
به بتل رای دادم چون با تیر اندازی کالاف حال نکردم
خوشم از تفنگهایی میاد که تیرشون خیلی محکمه ولی از نوع گیمپلی بتلفیلد خیلی خیلی خوشم نمیاد.(منظورمو که میفهمید)اگه نو گیمپلیش مث کالاف بود عالی بود ولی در کب به بتل رای میدم.دلیلو هم بالا گفتم
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیزر اندولیفت shepco 0 534 04-26-2022, 10:00 AM
آخرین ارسال: shepco
  نظرسنجی (قویترین کارت گرافیک گیمینگ) farzad35 2 1,657 10-26-2017, 07:56 PM
آخرین ارسال: Shahab 2020
  لیزر در ماهواره ها در نقشه برداری نقشه برداری 0 1,071 06-14-2017, 09:50 AM
آخرین ارسال: نقشه برداری
  نظرسنجی: انجام دوباره بازی‌ها بعد از اتمام آن‌ها Sina Assassin 30 6,784 09-10-2016, 09:20 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  Ultimate Gamefa Awards 2015| اعلام نتایج نظرسنجی ها DFSHINNOK7 134 19,865 02-01-2016, 01:44 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان