امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیم سرویس | سرویس کاهش پینگ اختصاصی
[تصویر:  banner-2.jpg]

با سلام خدمت شما کاربران محترم

در این قسمت میخواهیم به مزایا و معایب سرویس های کاهش پینگ بپردازیم و در پایان سرویس کاهش پینگ خود را معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد عرضه بازی های جدیدی هستیم که جنبه بازی و تفریح آنان بیشتر به یک رشته ورزشی تبدیل شده است، کمپانی ها و شرکت های بزرگ بر روی ساختن تیم و شرکت در مسابقات سرمایه گزاری میکنند. این امر باعث شده در کشور عزیزمان ایران نیز شاهد به میدان آمدن تیم های متعدد باشیم که واقعا میشه گفت چیزی از تیم های دیگر کشور ها کم ندارند ولی خوب با وجود سرعت پایین اینترنت و نبود زیر ساخت مناسب بیشتر گیمران از نداشتن اینترنت مطلوب رنج میبرند، در این میان چند شرکت اینترنت با شعارهایی مانند اینترنت گیمینگ پا به میدان گزاشته اند که کیفیت آنها هم با سرور های خارج از کشور چنگی به دل نمیزند، حال این سوال پیش می آید که چه راه هایی برای بالا بردن کیفیت اینترنت و کم شدن پینگ و پکت لاست وجود دارد، در جواب میتوان گفت بهترین گزینه راه اندازی سرور بازی ها در داخل کشور است، که این امر در حال حاضر با توجه به سیاست های کشور و بنیاد ملی بازیهای رایانه ای شدنی نیست. روش دیگر، استفاده از سرویس های کاهش پینگ میباشد که تا به حال چندین شرکت چنین خدماتی حهت کاهش دادن پینگ عرضه کرده اند ولی تمامی آنها کشور های خارجی میباشند و بیشتر گیمر های ایرانی نتیجه مطلوبی از سرویس های خارجی دریافت نکرده اند. در این قسمت میخواهیم سرویس کاهش پینگ فروشگاه گیم سرویس را معرفی کنیم که تمامی سرورهای آن داخلی میباشد، شما با اتصال به سرور های این برنامه از شرایط بسیار مطلوب تری برای انجام دادن بازیهایی که سرور آنها در خارج از کشور است بهره خواهید برد.

+جهت دانلود و تست سرویس کافیست وارد فروشگاه شوید، در بخش دانلود فروشگاه کانکشن مورد نیاز خود را دنلود کنید و با استفاده از یوزر و پسورد قرار داده شده در همان بخش سرویس را قبل از خرید تست کنید. قابل بیان است که اکانت تست هر 2 دقیقه یکبار غیرفعال میشود و فقط برای تست میباشد.

+جهت خرید اکانت سرویس کاهش پینگ، در صفحه اصلی پلن مناسب خود را انتخاب و خریداری نمایید، بلافاصله پس از پرداخت به صورت اتوماتیک اکانت شما ساخته میشود و از طریق ایمیل و پیامک اطلاعات اکانت برای شما ارسال میگردد.

+امکاناتی جهت رفاه شما عزیزان در بخش *مدیریت و شارژ اکانت* در نظر گرفته شده است، مانند تخفیف در زمان تمدید، امتیاز جهت دریافت حجم رایگان، مشاهده حجم و تاریخ انقضا اکانت، تغییر پسورد و ...

+در فروشگاه قسمتی برای بازاریابی با پورسانت عالی به نام *همکاری در فروش* در نظر گرفته شده است که پیشنهاد میشود کاربرانی که پتانسیل این کار را دارند حتما این بخش را مطالعه کنند، کافیست برای مشاهده توضیحات وارد این بخش شوید و بر روی *پس ثبت نام کنید* کلیک کنید.

*در این قسمت چند تصویر از کیفیت و آپتایم سرویس ها قرار داده میشود، توجه داشته باشید شما نیز قبل از خرید سرویس را تست کنید و سپس در صورت داشتن عملکرد مطلوب خریداری نمایید. ممکن است در هر سیستم شاهد عملکرد متفاوتی باشیم.
[تصویر:  vlabbr203wl0381qqap3.png][تصویر:  ftit8h2xosx78pmb9jzm.jpg][تصویر:  8lfo5bt758jtckmi95r2.jpg]

توجه داشته باشید تمامی امکانات ارایه شده کاملا حرفه ای میباشند و همواره هدف ما ارایه خدمات بهتر و جدید تر میباشد.
پاسخ
دمتون گرم S0 (29)
SYLVESTER STALLONE......PUAL WALKER......VIN DIESEL......REZA SADEGHI.......ALARM FOR COBRA 11.......بدجور عااااااااااااااشقشونم :heart:
پاسخ
تاپیک بروزرسانی شد
پاسخ
سلام لطفا بگید چطور قابل استفاده هست و من نتم از مخابراته چطور باید استفاده کنم چون تا حالا استفاده و آشنایی نداریم... ممنون
پاسخ
(01-15-2016, 08:12 PM)ALONE MAN amir نوشته است: سلام لطفا بگید چطور قابل استفاده هست و من نتم از مخابراته چطور باید استفاده کنم چون تا حالا استفاده و آشنایی نداریم... ممنون

من از این جور سرویس ها زیاد استفاده میکنم.معمولا دارای یک کانکشن مخصوص به خودشون هستن که در داخل سایت برای دانلود قرار میدن. یه اکانت میسازید و اونو شارژ میکنید. و قبل از اینکه وارد بازی بشید کانکشن رو فعال میکنید و ... 
برای دوستانی که پینگ پایین تر 150_160 توی سرور های خارجی دارن باید بگم که استفاده از این سرویس ها تغییری ایجاد نمیکنه.نهایتا 10 تا پینگ رو پایین تر بیاره برای شما.(گاها تا زیر 100 هم میاره ولی خیلی کم این اتفاق میفته).
دوستانی که پینگ بالاتری دارن میتونن از این کانکشن ها و سرویس ها استفاده کنن.
پاسخ
ممنون از پاسختون میخواستم بپرسم برای کنسول هم میشه استفاده کرد یا فقط مختص pc هست؟؟چون من با کنسول بازی میکنم و پینگم مناسب نیست
پاسخ
سلام، فرمایش دوست عزیزمون Mahdi Attacker صحیح است، در مورد استفاده در کنسول داریم برنامه ای مینویسیم که به صورت اتوماتیک کارهای نرمافزاری و شیر را انجام دهد، شما در حال حاضر میتوانید با استفاده از کانکشن ساده،لپ تاپ یا پی سی با مودم وای فای، مودم وای فای و کابل لن، کاهش پینگ را بر روی کنسول شیر کنید. با کمی جستجو در اینترنت آموزش های تصویری نیز موجود است و البته به زودی در بخش آموزش فروشگاه گیم سرویس نیز آموزش های اختصاصی توسط برنامه طراحی شده قرار داده میشود. اگر سوال دیگری داشتید در خدمت هستم
پاسخ
سرویس بروز رسانی شده است و امکانات جدید اضافه شد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,082 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  آشنایی با سرویس جامع دورکاری و برون سپاری پروژه کارینت karynet 0 1,053 10-11-2021, 11:38 AM
آخرین ارسال: karynet
  معرفی سایت سرور اختصاصی ایران farahnaz12 3 2,214 07-11-2021, 05:22 PM
آخرین ارسال: dedicat001
  معرفی وب سرویس OTP آوانک ali_zand 0 1,382 03-17-2020, 07:47 PM
آخرین ارسال: ali_zand
  معرفی سایت سرور اختصاصی ایران farahnaz12 0 1,474 05-03-2017, 09:20 AM
آخرین ارسال: farahnaz12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان