امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گیم پلی بازی watch dogs برای ps4
بسم الله الرحمان الرحیم
با سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران و ناظران و ... عزیز.
بنده امروز بازی watch dogs رو برای ps4 تهییه کردم.پس از کمی جست و جو دریافتیم که این انجمن یکی از برترین انجمن های بازی در ایران است.
بنابراین خواستم که برای شما اگر مایل باشید یک فیلم ده دقیقه ای با کیفیت HD از بازی watch dogs تهییه کنم. فیلم رو هنوز آپلود نکردم ابتدا خواستم ببینم
که چند نفری مایل هستند تا این فیلم را ببینند. در صورت درخواست حتی یک فرد تا 15 دقیقه دیگر فیلم را در سه سرور اپلود کرده و به شما تقدیم میکنم.
شاید حرکتم برای شما جای تعجب داشته باشد اما دقت داشته باشید که بنا به گفته یکی از دوستان در مدتی قبل یک گیم پلی از بازی gta v در این انجمن گذاشته بود
اما مورد پسند قرار نگرفت و ایرادات بسیاری ازش گرفتند.حال بنده هم به خاطر همین موضوع ابتدا این پست را میزنم و در صورتی که افرادی مایل به دیدن ان بودن در عرض
چند دقیقه فیلم را اپلود میکنم و در اختیار شما عزیزان قرار میدهم.
درضمن همین جا عذر خواهی میکنم از دوستان مامور که اگر پست را طبق قوانین نزدم. بنده قوانین رو نمیدونم این بار رو لطف کرده و چشم پوشی کنید.
با تشکر.

[تصویر:  10049243646730185826.jpg]

پاسخ
کار خوب و جالبیه بنده به شخصه ممنون میشم بزارید. فکر هم نکنم قانونی رو هم نقض کرده باشید ولی به هر حال باهاشون هماهنگ بکنید بد نیست.

پاسخ
بزار ما مشتاقیم!فروم گیمفا یکی از بهترین ها نیست بهترینه!
پاسخ
کاش از یه بازی محبوب تر و بهتر بود، ولی به هر حال خوبه استقبال میشه در حد 4-5 تا لایک :دی :|
نقل‌قول:
این انجمن یکی از برترین انجمن های بازی در ایران است.

داداش آدرس رو بهت اشتباه دادن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فرومای همسایه منظورشون بوده. :دی

پاسخ
کار پسندیده ایست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

اگر بتونی به صورت واکترو بدی حتی میتونی برای سایت هم همچین کاری کنی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img](منظرم اینه اگر با آپلود کردن فایل ها مشکل نداره

بعدش با صدای خودت هست دیگه؟؟

حتما بزار مشتاق شدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
با سلام خیر دوست عزیز با صدای خودم نیست.
درضمن از یکی از مرحله های این بازی هســت
اگر بخواهید از رانندگی و ... هم برایتان فیلم تهییه میکنم.
پاسخ
(06-28-2014, 03:32 AM)'iiparsian' نوشته است: با سلام خیر دوست عزیز با صدای خودم نیست.

خودت بازی میکنی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img] بزار فرقی نداره من که مرحله هاش رو رفتم(چند مرحله اخر مونده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
پاسخ
(06-28-2014, 03:33 AM)'Real Madrid C.F' نوشته است:
(06-28-2014, 03:32 AM)'iiparsian' نوشته است: با سلام خیر دوست عزیز با صدای خودم نیست.

خودت بازی میکنی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img] بزار فرقی نداره من که مرحله هاش رو رفتم(چند مرحله اخر مونده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

معلومه که خودم بازی میکنم. در زمانی که میگم اگر مشتاق هستید از قسمت های دیگر هم فیلم تهییه کنم یعنی خودم دارم بازی میکنم.
پاسخ
(06-28-2014, 03:36 AM)'iiparsian' نوشته است:
(06-28-2014, 03:33 AM)'Real Madrid C.F' نوشته است:

معلومه که خودم بازی میکنم. در زمانی که میگم اگر مشتاق هستید از قسمت های دیگر هم فیلم تهییه کنم یعنی خودم دارم بازی میکنم.

خب پس بزار [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] منتظریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
من هنوز بازیشو تجربه نکردم o_O
اصلا حس و حالش نیست برم بخرم.
برم بخرم بعدش ی مدت تو شیکاگو باشم دوباره بر گردم به los santos.
ولی در کل خوبه اگه بزارید بد نیست.
ببینیم رو ps4 چه می کنه ...

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,862 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  مشاوره برای خرید PS4 arshiasaberi 554 130,303 04-28-2020, 06:40 PM
آخرین ارسال: ahanfrosh
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,715 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,266 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,044 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان