امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یاداوری اسم یک بازی قدیمی
سلام
یادمه چن سال پیش یه بازی pc رو بازی میکردم که بعد اینکه تمومش کردم از سیستم پاکش کردم حالا اسمش یادم رفته می خوام بدونم کسی بازی رو یادشه اسمش رو بگه من دانلودش کنم یا بخرم.

بازی شوتر بود وطرف تو پایان هر مرحله باید میرفت پرچم امریکا رو میبرد بالا.تو بازی بعضی جاها یه سری افراد واستاده بودن که اگه روشون کلیک میکردی به عنوان یارت باهات همرات میشدن واگر کشته میشدن بهشون یه بسته خون میدادی زنده میشدن.یادمه لوگو بازی که روش کلیک میکردی یه دست بود همراه با یک بطری اتشزا.دیگه یادمه بعضی مرحله ها میخواست شروع بشه از تو چاه فاضلاب وسط شهر که در داره طرف میومد بیرون.اینو هم یادمه همیشه قسمت اخر مرحله یعنی اون کار رو میکرد مرحله تموم میشد یه پرچم بود که میرفتی سمطش میرفت کنارش وامیستاد ومیبردش بالا.حالا کسی اسم بازی رو یادشه؟؟
freedome fighters نیست؟
[تصویر:  qgyhekcqwkos.jpg]
اونم همین جزییات رو داشت
(03-25-2015, 04:52 AM)navidsb نوشته است: سلام
یادمه چن سال پیش یه بازی pc رو بازی میکردم که بعد اینکه تمومش کردم از سیستم پاکش کردم حالا اسمش یادم رفته می خوام بدونم کسی بازی رو یادشه اسمش رو بگه من دانلودش کنم یا بخرم.

بازی شوتر بود وطرف تو پایان هر مرحله باید میرفت پرچم امریکا رو میبرد بالا.تو بازی بعضی جاها یه سری افراد واستاده بودن که اگه روشون کلیک میکردی به عنوان یارت باهات همرات میشدن واگر کشته میشدن بهشون یه بسته خون  میدادی زنده میشدن.یادمه لوگو بازی که روش کلیک میکردی یه دست بود همراه با یک بطری اتشزا.دیگه یادمه بعضی مرحله ها میخواست شروع بشه از تو چاه فاضلاب وسط شهر که در داره طرف میومد بیرون.اینو هم یادمه همیشه قسمت اخر مرحله یعنی اون کار  رو میکرد مرحله تموم میشد یه پرچم بود که میرفتی سمطش میرفت کنارش وامیستاد ومیبردش بالا.حالا کسی اسم بازی رو یادشه؟؟

(03-25-2015, 05:52 AM)Mahanking80 نوشته است: freedome fighters نیست؟
[تصویر:  qgyhekcqwkos.jpg]
اونم همین جزییات رو داشت

آره مطمئنم همین بازیه که Mahanking80 معرفی کرد، چون یادم اومد که تو اسمش یه Freedom هست و وقتی تو اینترنت جستجو کردم و عکس هاشو دیدم، فهمیدم خودشه. ;)
منم چنین بازي رو بازی کردم لگوش رو هم یادمه
یادمه تو اسمش freedom به معنی ازادی بود از اونجایی هم که دست و اتش کنار ه نشان خواستار انقلاب استقلال و ازادی هست
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
آره Free Dom
مطمناً خودشه
در سخت ترین شرایط بازی میکنم اما نمیگزارم سرنوشتم را بازی دهند
لطفا برای اینگونه سوالات به تیپیکی که لینکش زیر هست برین
اینجا
بی محتوا و در مکانی نامناسب.
کاربران بجای شرکت کردن در بحث، چنین پست هایی را گزارش کنند و تذکر بدهند.
بسته شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,397 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  نام یک بازی قدیمی achilles93 0 1,077 07-10-2017, 06:32 PM
آخرین ارسال: achilles93
  !! بازی کردن GTA V و بازی های دیگر با دسته ی معمولی با امکان ویبره دسته!! Mehrshadhp 0 42,772 05-11-2015, 09:20 PM
آخرین ارسال: Mehrshadhp
  کسی پچ بازی just cause 2 برای ps3 داره ؟ تو صفحه ی بازی هیچ یک از دکمه ها کار نمیکته؟ filyp 2 1 1,876 08-23-2013, 09:18 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان