امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یاد و خاطرات با بازی بسیار زیبای King Of The Road ( کلیک کنید )
[تصویر:  King-Of-The-Road.jpg]
سلام دوستان ! امروز با یه پست بسیار زیبا خدمتتون رسیدم ! میخوام کلا حالو حواتونو عوض کنم و ببرم به سالهای پیش که King Of The Road بازی میکردیم !
چند روز پیش بازی رو در سایتی دیدم و بلافاصله دانلود کردم اما بعد از دانلود متوجه شدم که فایل پسورد میخواد ! منم کلی به دنبال پسورد اون فایل گشتم تا اینکه بالاخره تونستم امروز بازی رو نصب کنم اما متاسفانه بازی برام نیومد چون کلا بیس و پایه بازی قدیمی هست و روی سیستم های قدیمی میاد.
اما تنها دلیل من برای دانلود بازی این نبود که بتونم بازی رو انجام بدم ! مدت ها بود دنبال موزیک های بازی میگشتم تا اینکه بالاخره تونستم همه ی موزیک های بازی رو گوش بدم و ۵ تا از بهترین هاشو براتون در ادامه قرار میدم تا شما هم دانلود کنید و از شنیدنشون لذت ببرید !
اگر یادتون باشه بازی دو تا دمو هم داشت که اول بازی نمایش داده میشد من این ویدئو هارو هم براتون آپلود کردم تا دیگه برین به همون حالو حوای قدیمی و از مشاهده ی دمو ها و شنیدن موزیک بسیار زیباش حالتون دگرگون بشه ! من که خودم واقعا رفتم تو خودم خیلی یاد گذشته ها افتادم !
در این پست براتون لینک دانلود بازی + ۲ تا از دمو های بازی + ۵ تا از بهترین موزیک های بازی رو قرار میدم تا بتونید براحتی دانلود کنید و ازشون لذت ببرید.
برای مشاهده دمو ها کلیک کنید :

1. بازی سلطان جاده ها
2. بازی سلطان جاده ها

لینک دانلود و منبع
elitemods
كپي از سايت هاي فارسي زبان ممنوع مي باشد.
بسته ميشه.
[تصویر:  dw3net6wmtcit5wu0g5u.gif]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لطفا کمک کنید...مشکل در بازی GTA V bazzya 4 2,246 08-11-2017, 10:37 PM
آخرین ارسال: aligoli
Heart پچ گرافیکی فوق العاده زیبای PES 2017 javani 2 2,634 11-20-2016, 09:29 PM
آخرین ارسال: javani
  مشکل لگ در king of road 1 saeed_e 2 2,027 06-05-2016, 08:25 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  جی تی ای 5 را به صورت آنلاین بازی کنید Alibozorg 1 4,480 04-26-2015, 11:08 AM
آخرین ارسال: MoeinAkbari