امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محبوب رو به زوال:بررسی کاهش جذابیت سری Assassin's creed
(07-21-2013, 04:11 PM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
عزیزان شما خیلی درحق AC3 بی انصافی میکنید. حتما یه چیزی داشته که رکورد فروش بازیهای یوبیسافت رو شکست. مراحل پررمز وراز نداشت؟ راه های زیر زمینیش کم رمزو راز داشت؟ اون مرحله که باید چندتا نقشه پیداکنی و بعد بدی به اون آدم عصبانی که جلوی کشتی نشسته و درآخر بری به جزیره گنج، بی رمز و راز بود؟ مراحلی که توش برای پیداکردن تکه های نقشه باید به جزایری عجیب وغریب میرفتی باحال نبودند؟ جزیره یخ زده که آخرش کشتیش داشت غرق میشد، هیجانی نبود؟ به زودی دلایل افت نسخه سوم و "افشاگری" رو براتون توضیح میدم.
در پناه حق

نیازی نیست فایده ای وجود نداره که شما توضیح بدی من همه رو توضیح دادم این تایپیک خیلی وقت پیش به وجود اومده و من به همه ثابت کردم که حرفم درسته در این نسخه مراحلی که گفتید بله جذاب بود اما بی ارزش البته در مقابل فرانچایز معروفی مثل assassins creed بی ارزش خود شما میدونید برای چی اون ماموریت ها رو انجام میدادید هدف شما چی بود؟آخرش چی شد؟حالا شما بیاین این مراحل رو با نسخه ی دوم و یا brother hood مقایسه کنید شما در نسخه ی دوم مراحل جانبی رو انجام میدادید که خودش یه پا داستان جدا گونه بود و این حرکت ها باعث شد که نسخه ی دوم خیلی جذاب از نظر منتقد های زیادی بشه...
شما در بخشی از مراحل جانبی به تلاشی دوست داشتنی به دنبال لوحی بودید که با اون ها لباس اجداد اتزیو یا همون الطایر بودید که همین مسئله خیلی باعث میشد که که این مراحل رو با اشتیاق برید یا مراحل مخفی که با فکر گیمر بازی میکرد مثل هلوگرام موجود در بالای قلعه ی ادیتوره.خلاصه دلایل اثبات زیادی وجود داره که من نمیخوام این تاپیک رو جلو ی چشم همه بیارم وگرنه اصلا حرف من غلط نیست و نسخه ی سوم یک فاجعه بود البته برای فرانچایز قدرتمندی مثل  assassins creed نه در مقابل عناوین همسبک این بازی.پس لطفا منطقی تصمیم بگیرید و به خود بازی رجوع کنید نه به علایقتون.ممنون[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

پاسخ
ممنون مقاله خوبی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی رفیق داری نامردی میکنی این سری اصلا هم تکراری نشده ac III گیمپلیش خیلی متفاوت تر از نسخه های قبلی بود نسخه جدید هم که داره وارد دزدان دریایی میشه دیگه تنوع از این بیشتر غواصی ویا شکار موجودات دریایی این خیلی با AC III متفاوته
تکراری باید به سری call of duty گفت نه به این سری
پاسخ
(07-21-2013, 09:56 PM)'new assassin' نوشته است: ممنون مقاله خوبی بود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی رفیق داری نامردی میکنی این سری اصلا هم تکراری نشده ac III گیمپلیش خیلی متفاوت تر از نسخه های قبلی بود نسخه جدید هم که داره وارد دزدان دریایی میشه دیگه تنوع از این بیشتر غواصی ویا شکار موجودات دریایی این خیلی با AC III متفاوته
تکراری باید به سری call of duty گفت نه به این سری
خو داوش تازه اینا تو نسل خودشون تازه روی آوردند Far cry مگه موجودات زیر دریا نداشت داوش دیگه باید درک کنی که واقعا فرانچیز خسته کننده ایه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,788 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 958 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 982 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,900 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,124 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان