امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک موضوعی مطرح شد،که مجبور شدم تو فروم بهش بپردازم...
اگه توهین نمی کردی،هیچ وقت به خودم اجازه نمی دادم این کارو کنم...
علاوه بر اون ،وقتی هیچ مدیری تو سایت کامنت های شما رو برسی نمی کنن و به شما گیر نمی دن،من مجبور شدم این موضوع رو تو فروم مطرح کنم...
من خودم به خاطر یه عده بچه که اطلاعاتشون 1/4 من بود 3 ماه پیش بن شدم و تنها توهینم هم به اون کاربر صفت "کوچولو"بود...
بعدشم ای فرم کامنت ها که نظر شخصی هست و هیچ بار علمی ای هم نداره،هیچ وقت مطرح نمی کنم.
اگه قبول کردی که کامنت هات فقط نظر شخصی خودت باشه،که واقعا ببخشید.
ولی اگه این طور نبوده ،انتظار نداشته باش تا به این گونه کامنت ها جواب ندم...Confused24:
پاسخ
خیلی جالبه واسه من...
من گفتم زلدا بده ؟!خوب اگه به شما ربطی نداره چرا انقدر با من بحث می کنید؟!یک حرفی بزنید که خودتون هم قبول داشته باشید
"من ربطی نداره که شما از این کنسول بدت میاد کل دنیا که بدشون نمیاد ؟ آمار و ارقام اینو میگه نه من "به من چه که کل دنیا بدشون نمیاد من همونطور که گفتم نظر شخصیم بود و برام اهمیتی نداره که کل دنیا چی میگن
برای یک نظر شخصی با کسی بحث نمی کنن
یعنی واقعا یک چنین بحثی برای یک مدیر جای تاسف داره

(01-18-2013, 09:30 PM)ERFAN VITA نوشته است: اگه توهین نمی کردی،هیچ وقت به خودم اجازه نمی دادم این کارو کنم...
علاوه بر اون ،وقتی هیچ مدیری تو سایت کامنت های شما رو برسی نمی کنن و به شما گیر نمی دن،من مجبور شدم این موضوع رو تو فروم مطرح کنم...
من خودم به خاطر یه عده بچه که اطلاعاتشون 1/4 من بود 3 ماه پیش بن شدم و تنها توهینم هم به اون کاربر صفت "کوچولو"بود...
بعدشم ای فرم کامنت ها که نظر شخصی هست و هیچ بار علمی ای هم نداره،هیچ وقت مطرح نمی کنم.
اگه قبول کردی که کامنت هات فقط نظر شخصی خودت باشه،که واقعا ببخشید.
ولی اگه این طور نبوده ،انتظار نداشته باش تا به این گونه کامنت ها جواب ندم...Confused24:
من صد بار گفتم که نظر شخصیم هست و چیزی هست که چشم خوذم دیدم ازمایشش کردم
کسی که باید قبول می کرد که اینا نظر شخصی هست شما بودی که با اینکه اینو متوجه هم شده بودی بازم با من بحث می کردی
پاسخ
Confused25:هم دیگه رو بزنید ببینم کی بیشتر کتک می خوره بابا بی خیال وی واقعا عالیه ولی سخت افزارش به زنم به تختهConfused25:به نظر هم دیگه هم احترام بذارید خب هر کی یه نظری داره دیگه ولی باید دلیلش منطقی باشهConfused43:
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
کاملا حق با ارشهConfused62:.اولندش که ارش نظر شخصیش رو گفت.دومندش هم منم دقیقا تجربه ی ارش رو در مورد کنسول نینتندو داشتم.۲-۳ سالی طول کشید تا برای این کنسول پول جمع کردم.ولی وقتی خریدمش به ۲ ساعت طول نکشید که به شدت پشیمون شدم.اون موقع بود که به شرکت نینتندو و سازندش لعنت فرستادم.زلدا و ماریو و بازی های اشغال دیگه این کنسول رو هم به شخصه از ناچاری تموم کردم و نمیدونم چرا انقدر نمرات خوبی گرفتند و به نظر من اشغال خالص هستند.اقا عرفان کار شما هم خیلی اشتباه بود که همچین چیزی رو تو فروم مطرح کردید.Confused86:
zeus your son comes to kill you:(49):
پاسخ
بحث تمام شدConfused25:
من هم عذر خواهی می کنمConfused24:
پاسخ
(01-18-2013, 09:36 PM)arash12 نوشته است: خیلی جالبه واسه من...
من گفتم زلدا بده ؟!خوب اگه به شما ربطی نداره چرا انقدر با من بحث می کنید؟!یک حرفی بزنید که خودتون هم قبول داشته باشید
"من ربطی نداره که شما از این کنسول بدت میاد کل دنیا که بدشون نمیاد ؟ آمار و ارقام اینو میگه نه من "به من چه که کل دنیا بدشون نمیاد من همونطور که گفتم نظر شخصیم بود و برام اهمیتی نداره که کل دنیا چی میگن
برای یک نظر شخصی با کسی بحث نمی کنن
یعنی واقعا یک چنین بحثی برای یک مدیر جای تاسف داره
برادر من ، اگه پست صفحه ی قبل منو میخوندی میفهمیدی که من چی میگم من نمیدونستم شما نظر شخصی دادی اینجور که تو این تاپیک خوندم فکر کردم مشکل چیز دیگه ای هست ....
ولی همچنان میگم آدم برای نظر خودش که نباید یکی رو محکوم کنه ؟ شما از این کنسول خوشت نیومد باشه ولی نباید بیای اینجوری بیان کنی ، باید منطقی رفتار کنی ، من از کرایسیس بدم میاد باید بیام نابودش کنم ؟ خب معلومه که نه فقط میام میگم من خوشم نمیاد و تمام
نظر هر چه قدر هم که شخصی باشه بهتره منطقی باشه و درست
پاسخ
عرفان جان نگران نباش. هنوز ماجرای من یادت نرفته که! کاربران محترم به نام Dr Kowi و Kojima چنان ادعای فضل و کمالشون می شد و کباده ی هیدئو کوجیما بودن می کشیدن (Confused25:) که من رو با نظرات لطیفشون با خاک یکسان کردند! البته شاید به نظر مدیریت سایت بنده قصد ترول کردن و مسخرگی داشتم ولی قلبا این طوری نبود ولی ... بی خیال!
پاسخ
خونسردی خودتونو حفظ کنین
توی این دنیا 6 میلیارد آدم وجود داره با 6 میلیارد عقیده مختلف.
تمام عمرتونم که بذارید پای این بحثا عمر شما تمومی داره اما این بحثا تمومی نداره.

وارد بحث های جنجالی و اینطور چیزا نشید بهتره چون معمولا آخرش این نتیجه هاست:

1. هر 2 طرف اطلاعات کاملی ندارن و سعی میکنن از روی علاقه شخصی هم دیگه رو مجاب کنن و تهش میشه اینی که الان شده.
2. یک طرف اطلاعات بیشتری داره ولی بازم هر دو سعی میکنن هم دیگه رو مجاب کنن و تهش میشه اینی که الان شده.
3. دو طرف اطلاعات کامل و دقیقی دارن ولی بازم اگر اول یه سوتی ای دادن دیگه همونو میچسبن و ولش نمیکنن که تهش میشه اینی که الان شده.

کلا وقتتونو روی اینجور مسائل نذارین.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
(01-19-2013, 12:41 AM)Maximum-Dev نوشته است: خونسردی خودتونو حفظ کنین
توی این دنیا 6 میلیارد آدم وجود داره با 6 میلیارد عقیده مختلف.
تمام عمرتونم که بذارید پای این بحثا عمر شما تمومی داره اما این بحثا تمومی نداره.

وارد بحث های جنجالی و اینطور چیزا نشید بهتره چون معمولا آخرش این نتیجه هاست:

1. هر 2 طرف اطلاعات کاملی ندارن و سعی میکنن از روی علاقه شخصی هم دیگه رو مجاب کنن و تهش میشه اینی که الان شده.
2. یک طرف اطلاعات بیشتری داره ولی بازم هر دو سعی میکنن هم دیگه رو مجاب کنن و تهش میشه اینی که الان شده.
3. دو طرف اطلاعات کامل و دقیقی دارن ولی بازم اگر اول یه سوتی ای دادن دیگه همونو میچسبن و ولش نمیکنن که تهش میشه اینی که الان شده.

کلا وقتتونو روی اینجور مسائل نذارین.
آره والا! منم الان دیگه خیلی کم سراغ بحث میرم! Confused67:Confused67:
پاسخ
به نظر من بحث کردن خیلی چیز خوبیه ولی به شرط اینکه همه چیز منطقی باشه و با کمال ادب صورت بگیره
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد بازی The Cave سایت گیمفا در فروم Gameinfomer و Gamespot dark_prince277 4 1,785 02-14-2013, 04:45 PM
آخرین ارسال: FARDAD.MG13
  فروم چیست؟!!!! Amir Z Spam 14 3,358 12-26-2012, 01:35 PM
آخرین ارسال: Game Life
  از چت روم شدن فروم جلوگیری کنید! Real G 28 5,749 10-18-2012, 03:17 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان