امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۱۰ ناشر برتر صنعت بازی‌های رایانه‌ای
در این مقاله سعی شده است ۱۰ ناشر برتر، به دوستان گیمفا معرفی شود. معیار این مقاله، بزرگی شرکت‌ها است و سعی شده تا به اهمیت فعالیت‌های آن‌ها بیشتر توجه شود تا میزان درآمد و بازی های خاص. ممکن است برخی از ناشرین بزرگ در این لیست نباشند، از این بابت پوزش سایت دنیای بازی را بپذیرید.این مطلب کپی نمیباشد.به دلیل زیاد بودن مطلب من نمیتوانم کل آن را به صورت یکجا قرار دهم ولی از یکی از مدیران منبع را دارند این مطلب نوشته شده با هماهنگی ایشان است منتظر پست های بعدی باشید.
10-namco
یکی از قدیمی ترین ناشران بازی ها نامکو است. این شرکت در سال ۱۹۵۵ به وجود آمد. اولین بازی این شرکت در سال ۱۹۷۸ عرضه شد که Gee Bee نام داشت. این خود گواه بر قدمت بالای این شرکت است. بیشتر بازی‌های این شرکت نامدار به سبک مبارزه ای است و معروفترین آن را Tekken می‌دانند.

یکی از قدیمی ترین بازی های این شرکت Pac-Man است که در سال ۱۹۸۰ عرضه شد. این شرکت شعبه‌های زیادی دارد که می‌توان به Namco Enterprises Asia , Shanghai Namco ,Namco America ,Namco Cybertainment اشاره کرد.[تصویر:  Namco_logo.png]

9-CAPCOM
کپکام در سال ۱۹۸۳ شروع به کار کرد. این شرکت بازی های بسیار زیادی برای انواع کنسول ها از Game Boy Color و Commodore 64 گرفته تا کنسول‌های نسل حاضر داشته است. از فرنچایزهای محبوب این شرکت می توان به Resident Evil و Street Fighter اشاره کرد. کپکام ۱۹۳۰ نفر کارمند دارد که این عدد خود نشان دهنده بزرگی این کمپانی است و در واقع یکی از بهترین های این صنعت می باشد.
از مهم ترین بازی هایی که این شرکت در دست ساخت دارد می توان به Resident Evil 6 ,DMC و Remember Me که چندی پیش معرفی شد اشاره کرد. رییس کل مجموعه کپکام اقای Kenzo Tsujimoto است.[تصویر:  tn_capcom-logo.jpg]
مشکل از منه یا متن چرا فقط 9 و10 هستش.
منظورم 10 برتره.برای من فقط 9و10 میاد
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
گفتم که من همه مطلب رو. توی یک پست نمیزارم لطفا خوب مطالعه کنید خط های نخست رو
(01-20-2013, 08:03 PM)jack نوشته است: مشکل از منه یا متن چرا فقط 9 و10 هستش.
منظورم 10 برتره.برای من فقط 9و10 میاد

برای من هم فقط 10 و 9 هست .Confused34:
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
تو رو جون هرکی دوست دارید اول خوب بخونید این دفعه امتیاز منفی میدم
(01-20-2013, 08:58 PM)ALAN نوشته است: تو رو جون هرکی دوست دارید اول خوب بخونید این دفعه امتیاز منفی میدم
بسیار معضرتConfused30:(معضرت رو درست نوشتم)
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
خیر.معذرت اینجوری هستش:(معذرت)

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

(از این بابت پوزش سایت دنیای بازی را بپذیرید.)
مطلب کپی هست؟
آخه این اسم یک سایت دیگه هست.
این مطالب کی نوشته شده؟نوشته Capcom بازی های DMC,Resident Evil 6,Remember Me را در دست دارد!در صورتی که 2 عنوان اول منتشر شده!به مدیری که باهاش هماهنگ کردی بگو به من اطلاع بده و اعلا هرچی زودتر تاپیکت بست میشه!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
متن کاملا اشتباه است
بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 966 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,704 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,157 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,735 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  سندرم گرافیک‌ و رزولوشن‌پرستی | نگاهی به صنعت بازی‌های ویدیویی! It's Time 6 3,148 09-23-2016, 09:31 PM
آخرین ارسال: Marcus Holloway

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان