امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرورهای Dead Island: Epidemic هفته آینده بسته خواهند شد | به یک سال هم نرسید
[تصویر:  article_post_width_dead-island-riptide.jpg]
به نظر می‌رسد که فرنچایز شرکت Deep Silver، یعنی Dead Island روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. در ماه جولای، شرکت سازنده اعلام داشت که قصد دارد تا Dead Island 2 را عرضه نماید. اما چندی بعد بر همگان واضح شد، که این عنوان کنسل گردیده است. البته خبر به همین جا ختم نمی‌شود. ادامه مطلب را از دست ندهید.
این شرکت اعلام نمود که بستن سرورهای Dead Island: Epidemic نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد. گفته می‌شود روز بسته شدن سرورهای Dead Island: Epidemic، پانزدهم اکتبر باشد.
این شرکت در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرد:
نقل‌قول:
ما سرورهای Dead Island: Epidemic را تا ۱۵ اکتبر دست نخورده باقی می‌گذاریم. تا آن زمان به تخفیف‌های بسیاری خوبی را عرضه خواهیم کرد، تا قادر به تجربه این عنوان، برای اولین بار باشید. البته اگر این کار را انجام نداده اید.

عنوان Dead Island: Epidemic، نزدیک به یک سال قبل توسط شرکت Deep Silver به صورت انحصاری عرضه شد.

منبع
پاسخ
البته، به نظر خیلیا این بازی هم چندان موفق نبود.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(09-19-2015, 09:43 PM)The J0ker نوشته است: البته، به نظر خیلیا این بازی هم چندان موفق نبود.

انصافا بازیش عالی بود!
واقعا از نسخه 1 و reptide لذت بردم!
ولی هیچ کدوم به پای دایینگ لایت نمیرسن! :)

نسخه 2 اصا باید کنسل میشد! واقعا مضخرف شده بود!
پاسخ
(09-19-2015, 09:51 PM)Jon Snow نوشته است:
(09-19-2015, 09:43 PM)The J0ker نوشته است: البته، به نظر خیلیا این بازی هم چندان موفق نبود.

انصافا بازیش عالی بود!

1 خیلی قشنگ بود
2 چرا باید کنسل میشد ؟ تریلر لانچش به کل دد ایلند 1 میارزه
انصافا هر چیز بدی داشته باشه این سری تریلرای خوبی داره که اصن حرفی واسه گفتن ندارن
پاسخ
(09-19-2015, 09:54 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(09-19-2015, 09:51 PM)Jon Snow نوشته است:

انصافا بازیش عالی بود!

1 خیلی قشنگ بود
2 چرا باید کنسل میشد ؟ تریلر لانچش به کل دد ایلند 1 میارزه
انصافا هر چیز بدی داشته باشه این سری تریلرای خوبی داره که اصن حرفی واسه گفتن ندارن

والا اون چیزی که ما ازش دیدیم کلا شده بود یه بازی تماما فان که هرچی اسلحه میخواستی در دسترس بود!
تو نسخه های اول اصا اسلحه گیر میومد؟؟؟؟؟؟؟؟
تو 2 همه رو داشت با اسلحه میزد!
پاسخ
خوب تمرکز دد 1 و حتی دایینگ لایت روی سلاح سرده و اسلحه گرم بیشتر واسه کمک دتسی تو بازی وجود داره 
و به شخصه کشتن زامبیا رو با سلاح گرم بیشتر دوست دارم و واسه همین هم میگم که این ایده بهتره
در ضمن من تریلر گیمپلی رو نمیگما تریلر لانچ همون که موزیکال بود

http://www.youtube.com/watch?v=Q5cdtMP3xT8
پاسخ
(09-19-2015, 10:07 PM)BadBoy4Ever نوشته است: خوب تمرکز دد 1 و حتی دایینگ لایت روی سلاح سرده و اسلحه گرم بیشتر واسه کمک دتسی تو بازی وجود داره 
و به شخصه کشتن زامبیا رو با سلاح گرم بیشتر دوست دارم و واسه همین هم میگم که این ایده بهتره
در ضمن من تریلر گیمپلی رو نمیگما تریلر لانچ همون که موزیکال بود

http://www.youtube.com/watch?v=Q5cdtMP3xT8

خب کسری جان ریشه این بازی اصا برمیگرده به سلاح سرد!
اکثر هوادارا همون فضای قبلی رو دوس دارن که سلاح گرم کم باشه و تم ترسناک باشه نه اینکه بازی پر باشه از سلاح گرم و یه تم فان مضخرف!
پاسخ
احسنت !
پس من کجا عقدمو رو زامبیا با شاتگان و تیرهای بینهایت و مغز پاشیدن خالی کنم ؟ نگو left4dead که ناراحت میشما !
پاسخ
(09-19-2015, 10:12 PM)BadBoy4Ever نوشته است: احسنت !
پس من کجا عقدمو رو زامبیا با شاتگان و تیرهای بینهایت و مغز پاشیدن خالی کنم ؟ نگو left4dead که ناراحت میشما !

جایی جز دد آیلند!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخ انتشار بسته‌الحاقی Pathologic 2: The Marble Nest مشخص شد White Beard 0 1,373 10-22-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  پاتریک کلپک: پلی‌استیشن ۵ تنها در مورد آینده نیست بلکه گذشته را نیز در نظر دارد White Beard 0 1,204 10-14-2019, 08:00 PM
  سرورهای خصوصی در Sea of Thieves راه‌اندازی خواهند شد White Beard 0 950 10-10-2019, 10:55 PM
  مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌ی شخصی مشخص شد White Beard 0 1,160 10-04-2019, 09:55 PM
Star انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی رسما تایید شد [به‌روزرسانی] White Beard 0 1,108 10-04-2019, 09:54 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان