نظرسنجی: مورتال کمبات یا مبارزه خیابانی
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Mortal Kombat
78.26%
18 78.26%
Street Fighter
21.74%
5 21.74%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
₪ Mortal Komabt VS Street Fighter ₪ نظرسنجی
[تصویر:  4376514331076071998_offboy-GameFa-.gif]
سلام و دورد خدمت دوستای عزیزم تو انجمن GameFa ؛ احساس کردم با توجه به
 حساسیتی کـه روی ایـن 2 تـا بازی هستش و این که هردو بازی ورژن جدیدشون رو  
برای هشتم معرفی کردن حالا بهترین موقع هستش تا این 2 بازی رو به نظرسنجی
بـزاریم و ببینیم کـدومشون از مـحبوبیت بیشتری بـرخودار هستن. دوستان علاوه بر
شــرکت تــو نظر سـنجی حتما تو خود تاپیک هم نظر و عقیشون رو راجب بازی بگن
و دلیل انتخابشون هم ذکر کنن ..  

10 تا از بهترین Wallpaper های هر دو بازی برای طرفدارانشون اضافه شد
Password File Zip : gamefa.com

[تصویر:  3131714331405838045_logo-1.png]
بازی مورتال کامبت نخستین بار بر روی کنسول‌های آرکید منتشر شد. این بازی در سبک مبارزه‌ای بوده و به صورت‌های تک نفره (Arcade یا نبردهای پیاپی)؛ دونفره و یا ماجرایی (در بازی راهبان شائولین) بازی می‌شود. روند بازی بازی در تمام نسخه‌های مورتال کامبت تا حد زیادی یکسان بوده و بدین ترتیب است که در صفحه اول، بازیکننده شخصیت جنگجوی خود را انتخاب کرده و طی دو راند به مبارزه با شخصیت رایانه یا بازیکنندهٔ دوم می‌پردازد. برنده بازی کسی است که بتواند در دو مرحله پیروز شود. از جمله بخش‌های قابل ذکر این بازی فیتالیتی است. پس از دوبار بــردن، جــنگجوی بــاخته در حالت گیج و نیمه جان قرار می‌گیرد و پیغام تمامش کن (Finish Him/Her) به جنگجوی برنده داده می‌شود. در ایــن لــحظه جـنگجوی بــرنده این فرصت را دارد تا با استفاده از فنون ویژه که به فیتالیتی معروف است ضربه آخر را وارد نموده و بازی را ببرد.
[تصویر:  41890143314741415979_offboy-mortal-komabt.png]

[تصویر:  26827143314054837673_logo-2.png]
یک بازی ویدئویی منتشر شده توسط شرکت کپکام است. این بازی اولین بار در تاریخ آگوست ۱۹۸۷ عرضه شد و طرفداران زیادب رو با خودش جذب کرد ؛ تا کنون 11 نسخه از این بازی منتشر شده که اخرین نسخه باز تو همین سال جاری منتشر شد. هم اکنون اطلاعات زیادی از نسخه جدید بازی در دست نیست اما نسخه جدید نــوید نــشان دهــنده یـک ورژن عالی تر نسبت به سـری های قبل خودش میده . سبک بازی فایتینگ رنولدز هستش و مـاننده مورتال کــمبات دارای شــخصیت های مثبت و منفی میباشد . ..
[تصویر:  44095143314779818427_offboy%20street%20fighter.png]

..........................................................
[تصویر:  1439568158673723_tired-man.gif]
پاسخ
من به کمبت رای دادم چون اگه یکی از بهترین بازی های جهان نباشه قطعا بهترین بازی فایتینگ تاریخه بدون هیچ رودربایستی میگم
پاسخ
دوستان بهتر نیست یه طرفه به قاضی نریم؟ وقتی کل بازی های مبارزهای بعضی از دوستان(هیچ شخص خاصی مورد خطاب بنده نیست) فقط به mk خلاصه می شه چه جوری بهترین بازی مبارزهای تاریخ هست؟ اگه بحث متا بازی وسط باشه
[تصویر:  2r1r_mkx.jpg]
[تصویر:  rtzg_sfiv.jpg]
عکس ها گویا همه چیز هست.
اما اگر بحث کلیت بازی باشه بازی mk فقط خشونت هست که داره به طور کلی جور بازی رو می کشه یعنی طرفداران این بازی به خاطر خشونت بالاش به این بازی می بالن در صورتی برای یک بازی مبارزای خشونت فقط ملاک سنجش نمی تونه باشه اگر بحث کمبو و سرعت مبارزه به میان بیاد خب مسلما mk در مقابل عناوین مثل SF حرفی برای گفتن نداره. اگر به تعداد شخصیت های برای انتخاب هم به عنوان یک ملاک سنجش نگاه کنید mkX با تمام DLC باز به تعداد شخصیت ابتدا بازی SF نمی رسه متاسفانه چون تو ایران خیلی ها بازی هایی مثل SF یا M&C3 تجربه نکردن فکر می کنن اون بازی که اونا تجربه می کنن بهترین هست. من  عالی بودن یا حتی فوق العاده بودن بازی mk رو نقض نمی کنم اما اینکه بگید بهترین بازی تاریخ سبک مبارزهای هست هم نامردی به حساب میاد. متاسفانه سرعت نتم پایین هست وگرنه لینک تریلر مبارزه بازی marvel vs copcom 3 : fate of two worlD براتون می گذاشتم حتما اگه می تونید برید پیدا کنید و ببینید و بعد بیاد اینجا بگید نظرتون چی هست 
ممنون از تمام دوستان ( این متن برای گرم تر شدن تایپک ما رو نزنید  :D)
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
من به مورتال رای دادم چون به نظر من بهتر و قشنگ تره من حتی بازی marvel vs capcom 3 هم بازی کردم ولی بازم با mk بیشتر حال می کنم. یکی از دلایلی که فکر می کنم مورتال بهتره اینکه خیلی راحت تر street fighter 
[تصویر:  gxx4ul4nz0dp.jpg]
پاسخ
این سوال داشت برادر من؟
مکانزیم هایی که تو استریت فایتر هست تا  10 سال دیگه هم نمی تونه بهش برسه
یه بازی آبکی و مزخرفی مثل مورتال رو با پدر سبک مبارزه ای مقایسه می کنید؟!
پاسخ
من به مرتال دادم
پاسخ
هرکدوم  به نوبه ی خودش زیباست... 

اما مرتال یه چیزه دیگه است...

و صد البته این چیزی از ارزشهای استریت کم نمیکنه....

اما خب... طرفدار مرتالیم دیگه ...
پاسخ
سلام . ..

خوب فکر کنم معلومه که من به کدوم بازی رای دادم ؛ در کل تا الان که حده اقل تو این انجمن مورتال رای ــش بیشتره ؛ یکی از دلایلی که
بین این 2 تا بازی نظر سنجی گذاشتم به علت قدمت و محبوبیت این 2 بازی فایتینگ هستش ..  تیکن از کنسول PS1 محبوبیت پیدا کرد اما
SF و MK از اولین کنسول ها محبوب بودن . خودم اولین بازی که پدرم برام خریده بود سال 73  Street بود . هیچ وقت یادم نمیره اولین تجربه
اولین باز رایانه ای اونم SF ...  ؛ اما خب کم کم با مورتال آشنا شدیم و دیگه راه خودمون رو پیدا کردیم . مورتال تنها ضعفش شخصیت پردازی
صورتهای کارراکترهاش هستش . استوری مد هاشم از نظر داستانی خوبن فقط تنها ایراد استوریاش !! چطور بگم: مثلا تو MK9 مبارزات و بردها
خیلی غیر منطقی بود . بر فرض مثال رایدن از سونیا میباخت بعد اون ور سونیا از کوانچی که رایدن حریفش بود میبرد !!! ؛ یه جوریای میخواستن
به همه کارکترها بها بدن اما با این کار بعضی شخصیت ها که ابهتی داشتن برا خودشون رو نابود میکردن تو ذهن بیننده . . 

استریت هم که دقیقا وفادار به همون نسخه 1987 هستش . این جدیدش هم که انگار فقط رزولوشن رو بردن بالا هیچ فرقی تو اولین نسخش نیست
شاید یه عهده اینو جزو نکات مثبتش ببینن اما من نه .. ریسک بزرگترین ضعفی هستش که SF ازش رنج میبره . . .
پاسخ
اصلا فکرش هم خطر داره چه برسه اینکه نظر سنجی کنیم Confused
پاسخ
(06-01-2015, 05:29 PM)isapor123 نوشته است: اصلا فکرش هم خطر داره چه برسه اینکه نظر سنجی کنیم Confused

What ??!!!!!  . .. 

متوجه نشدم منظورت چیه داداش !! ..  
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی (قویترین کارت گرافیک گیمینگ) farzad35 2 1,645 10-26-2017, 07:56 PM
آخرین ارسال: Shahab 2020
  نظرسنجی: انجام دوباره بازی‌ها بعد از اتمام آن‌ها Sina Assassin 30 6,764 09-10-2016, 09:20 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  گلوله یا لیزر؟ (نظرسنجی) ALIREZA A.T.A 15 3,918 07-26-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: MortezaXYZ
  Ultimate Gamefa Awards 2015| اعلام نتایج نظرسنجی ها DFSHINNOK7 134 19,822 02-01-2016, 01:44 PM
آخرین ارسال: Station
  برنامه ویدئویی ویتامین G (اختصاصی انجمن) نظرسنجی قسمت اول Moien_fr 30 6,483 12-19-2015, 01:17 AM
آخرین ارسال: tedy mehr shad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان