امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10دلیل برای عرضه نسخه PCبازی GTA V
(01-12-2013, 02:35 PM)GamerStation نوشته است: به نظرم شاید هرگز برای PC عرضه نشه ، چون راک استار قبلا هم با red dead redemption این رو ثابت کرده بود ، البته اگر عرضه هم بشه که چه بهتر پول های بیشتری میره تو جیب راک استار !
نه نه نه اشتباه نکن فک نکن که با عرضه نشد این بازی برای پی سی راکستار ضرر می کنه
1.دوبرابر سودش رو از سونی و مایکروسافت میگیره !
2.وقتی که روی ساخت بازی میذاره کمتر میشه و هزینه های خوده راکستار هم پایین میادش
میدونی واسه پی سی ساختن چقدر درد سر داره
پاسخ
(01-12-2013, 04:13 PM)Alpha نوشته است:
(01-12-2013, 02:35 PM)GamerStation نوشته است: به نظرم شاید هرگز برای PC عرضه نشه ، چون راک استار قبلا هم با red dead redemption این رو ثابت کرده بود ، البته اگر عرضه هم بشه که چه بهتر پول های بیشتری میره تو جیب راک استار !
نه نه نه اشتباه نکن فک نکن که با عرضه نشد این بازی برای پی سی راکستار ضرر می کنه
2.وقتی که روی ساخت بازی میذاره کمتر میشه و هزینه های خوده راکستار هم پایین میادش
با این حرفت کاملا موافقم چند وقت پیش هم یکی از بازی سازای راک استار گفته بود که بازی ساختن برای PC یک سردرد بزرگه !
پاسخ
(01-12-2013, 04:12 PM)GamerStation نوشته است:
(01-12-2013, 02:56 PM)Ali_Linkin نوشته است:

دوست عزیز! red dead redemption عنوانی بود که تا به حال منتشر نشده بود و میشد هر پلتفورمی رو واسش تایید کرد ولی GTA تمامی نسخه هاش منتشر شده واسه PC و حتی تا قبل از کنسول های نسل7 این عنوان مقصد اصلیش PC بوده! حالا مگه میتونن بیخیال عنوانی بشن که قبلا تمامی مجموعه هاش رو روی PC بوده؟!
خب دلیل نمیشه ! مثلا همین سری بازی Metal Gaer Solid قبلا فقط برای کنسول های Sony بود ولی الان مولتی پلتفرم شده ! ربطی نداره

خب درست! ولی نمیان عنوانی که قبلا رو PC بوده رو ازش بگیرن! اینجوری راک استار کلی از طرفداراشو از دست میده و باعث میشه حتی ضرر مالی ببینه! به نظر من اونا شاید میخوان طرفدارای PC رو غافلگیر کنن(حالا نمیدونم با چی و برای چی!) چون هرکی اسمی از نسخه PC بازی برده واسش بد تموم شده!(آمازون و چنتا جایی که از نسخه PC این بازی برای فروش آیندشون اسم بردن)
Confused25:
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
(01-12-2013, 07:53 PM)Ali_Linkin نوشته است:

دوست عزیز! red dead redemption عنوانی بود که تا به حال منتشر نشده بود و میشد هر پلتفورمی رو واسش تایید کرد ولی GTA تمامی نسخه هاش منتشر شده واسه PC و حتی تا قبل از کنسول های نسل7 این عنوان مقصد اصلیش PC بوده! حالا مگه میتونن بیخیال عنوانی بشن که قبلا تمامی مجموعه هاش رو روی PC بوده؟!
خب دلیل نمیشه ! مثلا همین سری بازی Metal Gaer Solid قبلا فقط برای کنسول های Sony بود ولی الان مولتی پلتفرم شده ! ربطی نداره

خب درست! ولی نمیان عنوانی که قبلا رو PC بوده رو ازش بگیرن! اینجوری راک استار کلی از طرفداراشو از دست میده و باعث میشه حتی ضرر مالی ببینه! به نظر من اونا شاید میخوان طرفدارای PC رو غافلگیر کنن(حالا نمیدونم با چی و برای چی!) چون هرکی اسمی از نسخه PC بازی برده واسش بد تموم شده!(آمازون و چنتا جایی که از نسخه PC این بازی برای فروش آیندشون اسم بردن)
Confused25:
موضوع هر چی باشه غافل گیری نیست.شاید چون هنوز روی نسخه ی pc فکر نکردند نمی خوان وعده ی الکی بدن
پاسخ
(01-12-2013, 07:53 PM)Ali_Linkin نوشته است:

Confused25:
اتفاقا نسخه ی PC ضرر مالی هم در بر داره ، چون به سرعت هک میشه و همه میرن کپیشو میخرن ، البته رو کنسول هم کپی هست ولی آمار نشون میده بیشتر PC باز ها از نسخه های کرک شده استفاده میکنن و کنسول باز ها بیشتر سراغ اورجینال میرن ( البته این آمار ربطی به ایران نداره و منظور کل جهان هست ایران که کلا ..... )
پاسخ

پاسخ
(01-12-2013, 08:26 PM)Alpha نوشته است:

منظور من از ضرر اینه که اون تعداد که میخواد بفروشه و اون تعداد نسخه رو که پیش بینی کرده نمیفروشه و این خودش میشه ضرر ، ولی این در صورتی هست که روی کنسول کلی سود میکنه
پاسخ
من همین الان در باره ی گفتت تحقیق کردم
77 درصد مردم در تمام دنیا بازی رو به صورت اورجینال میخرن
و فقط کشور های خاورمیانه و جهان سومی از نسخه های کرکی استفاده می کننConfused24:
پاسخ
(01-12-2013, 08:36 PM)Alpha نوشته است: من همین الان در باره ی گفتت تحقیق کردم
77 درصد مردم در تمام دنیا بازی رو به صورت اورجینال میخرن
و فقط کشور های خاورمیانه و جهان سومی از نسخه های کرکی استفاده می کننConfused24:
من مگه چیزی گفتم ؟ من گفتم PC باز ها کپی میخرن ! البته این گفته ی من نیست گفته ی VG247 هست که فکر کنم پارسال این آمارو گرفته بود ....
پاسخ
ولی من میگم کنسول رو برای بازی ساختن نه پی سی رو
ادامه ی بحث بعد از کارتون زیبای باب اسفنجی شلوار مکعبی Confused43:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 911 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,436 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,757 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,681 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,054 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان