|


امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
10 بازی برتر اعتیاد آور برای سیستم عامل اندروید (قسمت اول)
#1
[تصویر: Android2_800_thumb800.jpg]

سالانه شاهد عرضه تعداد بیشماری عنوان برای تلفن های هوشمند و به ویژه سیستم عامل اندروید هستیم. آیا به نظر شما تمامی آن ها جزو بهترین ها هستند؟ قطعاً اینطور نیست. به جرعت می توان گفت نیمی از این عناوین حتی ارزش یک بار امتحان هم ندارند و صرفاً فقط نام بازی را به دوش می کشند. حدود یک سوم آن ها هم ارزش چند روز انجام را دارند و می توان آن ها را تحمل کرد. نیمی دیگر به دسته اعتیاد آور اضافه اضافه می شوند و اگر چند ماه هم آن ها را انجام دهیم باز هم برایمان تکراری نمی شوند. در این مقاله به بررسی ۱۰ بازی برتر اعتیاد آور برای سیستم عامل اندروید می پردازیم، با همراه باشید …

توجه: رتبه بندی های مقاله زیر بر طبق نظر شخصی نویسنده انجام شده و این رتبه بندی ها صرفاً برای ترتیب معرفی عناوین صورت گرفته است.

[تصویر: android_800_thumb800.jpg]

۱۰- AA 
[تصویر: aa-nodes-ios-app-template-7589_image_7589.jpg]

aa نام یک بازی معروف فکری و اعتیاد آور است. این عنوان شامل ۶۰۰ مرحله هیجان انگیز می باشد و هر کدام از مراحل آن سخت تر از دیگری است. مراحل بازی در نگاه اول بسیار راحت به نظر می رسند اما وقتی وارد بازی می شوید و ۵ مرحله اول را به راحتی رد می کنید و بعد از آن با مراحل سخت رو به رو می شوید متوجه این موضوع می شوید که این بازی به آن راحتی ها هم که فکرش را می کنید نیست. کلیه مراحل بازی در وصل کردن توپ به دایره اصلی خلاصه می شود. به این صورت که شما در یک مرحله برای مثال ۱۰ توپ دریافت می کنید و بازی می گوید که شما باید این ۱۰ توپ را به دایره اصلی بازی وصل کنید بدون این که با دایره های دیگر این دایره اصلی  که در حال چرخش به حالت دورانی است برخورد کند. باز هم در نگاه اول ساده به نظر می رسد، اما اینطور نیست. هر چه مراحل بیشتر را طی می کنید سختی بازی و تعداد توپ و همچنین سرعت چرخش دایره اصلی بیشتر می شود. نمی توان گفت که aa گرافیک بالایی ندارد و نمی شود آن را تجربه کرد. برای این که وقتی وارد بازی می شوید، نوع آن توجه شما را جلب خواهد کرد. در واقع محیط بازی خیلی ساده طراحی شده، فقط یک دایره بزرگ و دایره هایی که به آن وصل شده اند و رنگ مشکی و کرم زمینه آن. برای انجام این عنوان نیاز به هوش و تمرکز و البته از همه مهم تر صبر زیادی خواهید داشت.


[b]۹- Fruit Ninja[/b]
[تصویر: frutininja.jpg]

تمامی کسانی که صاحب یک تلفن هوشمند اندرویدی هستند، حداقال یک بار نام عنوان محبوب Fruit Ninja یا همان میوه خورد کن را شنیده اند. Fruit Ninja نام یک عنوان بسیار اعتیاد آور اندروید است که هر چقدر هم که انجامش دهید باز هم خسته نمی شوید. درون این بازی کار شما فقط خورد کردن میوه هایی می باشد که از پایین صفحه به بالا پرتاپ می شوند. البته باید مراقب بمب ها و میوه های منفی بازی باشید که به هیچ عنوان نباید آن ها را خورد کنید چون موجب کم شدن امتیاز از شما می شوند. اما میوه هایی هم وجود دارند که با خورد کردن آن ها به طور مثال میوه ها کند تر حرکت می کنند و یا تمام آن ها با هم خورد می شوند. شاید از خود بپرسید با خورد کردن این میوه ها به چه جایی می رسیم یا چه چیزی بهمان می رسد؟ بگذارید برایتان بگویم. شما فقط با خورد کردن این میوه ها امتیاز جمع می کنید و هیچ چیزی قرار نیست که به شما برسد. این عنوان فقط جنبه سرگرم کردن شما را دارد و دیگر چه از این بهتر؟ می توانید در اوقات فراقت خود از انجام Fruit Ninja و خورد کردن میوه ها لذت ببرید. گرافیک این عنوان هم از طراحی خوبی برخوردار است. بعد از خورد کردن هر میوه کمی از آب آن بر روی تخته پشت سر شما ریخته می شود. قبل از اجرا این عنوان مراقب باشید که معتاد آن نشوید.

[b]۸- Vector[/b]
[b][تصویر: Vector.png][/b]

Vector نام عنوانی بسیار اعتیاد آور است که ساخته دست کمپانی Nekki می باشد. عناوین زیادی با کلیت پرش و پارکور منتشر می شوند اما هیچ کدام آن حال و هوای تعقیب و گریز Vector را ندارند. Vector از گیم پلی کاملاً ساده و در عین حال جذاب گیرا برخوردار است. نیاز نیست که مهارت زیادی در این گونه عناوین داشته باشید. کار شما فقط فرار است. وکتور می خواهد از دست مامورین فرار کند و شما باید با بالا و پایین کردن انگشت خود و لمس صفحه او را نجات دهید. از همان ابتدا بازی شخصیت اصلی شروع به دویدن می کند و کار شما فقط بالا و پایین کردن است. اگر به موانعی که بر سر راه تان قرار دارد برخورد کنید، از سرعت تان کاسته و مامور پشت سر شما به شما نزدیک تر می شود. اگر هم به شما برسد باید دوباره از اول همان مرحله را شروع کنید. جلوه ها و انیمیشن های این عنوان فوق العاده است. نیمی از لذت تعقیب و گریز Vector به این انیمیشن ها بستگی دارد. وقتی از روی موانع پرش می کنید حرکات دست و پای شخصیت اصلی بازی بسیار طبیعی عمل می کند و این واقعا برای یک عنوان این چنینی فوق العاده است. گرافیک وکتور از طراحی خاصی برخوردار نمی باشد ولی در عین سادگی، زیبایی خودش را هم دارد. بیشترین رنگ هایی که در بازی استفاده شده اند عبارت اند از آبی، مشکی و زرد. اگر هنوز این عنوان زیبا ساخته دست کمپانی Nekki را تجربه نکرده اید گوشی خود را برداشته و این بازی زیبا را دانلود کنید.

۷- Clash Royale
[تصویر: 1457532679clashroyale.jpg]

Clash Royale نام عنوانی تقریباً تازه وارد اما موفق مانند دیگر بازی های کمپانی Super Ceel است. Super Ceel خالق عناوینی همچون  و Boom Beach می باشد. Clash Royall ابتدا فقط برای سیستم عامل IOSS به انتشار رسیده بود که بعد از چند هفته برای سیستم عامل اندروید هم به انتشار رسید و شهرتش جهانی و چند برابر شد. این بازی تازه وارد با این که تازه وارد است، هم اکنون در حال رقابت با عنوان معروف  می باشد. در این عنوان هم مانند سایر عناوین سبک MOBA باید نیرو خود را به سمت قلعه و سپاه دشمن حرکت داده و از طرفی مراقب قلعه خود باشید تا توسط سپاه دشمن نابود نشود. در بازی تعداد زیادی کارت در اختیار شما قرار داده می شود که باید آن ها را به دست آورده و به کمکشان یک تیم تشکیل داده و به مبارزه با دشمن بپردازید. همچنین می توانید مانند عنوان  برای خود یک کلن تشکیل داده و کارت های خودتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اگر به تصاویری که از این عنوان منتشر می شود توجه کنید، متوجه این موضوع می شوید که بیشتر شخصیت های Clash Royale، همان شخصیت های دوست داشتنی و نام آشنا Clash Of Clans هستند. البته شخصیت های دیگری مانند پرنسس درون بازی وجود دارد. Clash Royale از گرافیک فانتزی برخوردار است. ایده این نوع گرافیک بهترین کار ممکن برای این عنوان بود به این دلیل که اگر گرافیک Clash Royale هم مانند Clash Of Clans طراحی و ساخته می شد، دیگر هیچ فرق خاصی میان آن ها باقی نمی ماند. اگر هنوز این عنوان دوست داشتنی را تجربه نکرده اید،  به شما پیشنهاد می کند که همین الان تلفن اندرویدی خود را برداشته و این بازی را دانلود کنید.

۶- Plants vs Zombies 2
[تصویر: maxresdefault-2-2.jpg]

در زندگی خود حتما یک بار نام سری زیبا Plants Vs Zombies را شنیده ایم. اما تا به حال به فکر این افتاد اید که چرا این فرانچایز را درون گوشی های هوشمند اندرویدی خود امتحان نکنیم؟ کمپانی EA برای پاسخ به این ایده شما، فرانچایز Plants Vs Zombies را به تلفن های هوشمند آورده تا طرفداران این بازی دیگر ساعت ها وقت خود را پشت سیستم تلف نکنند. داستان بازی طبق تمامی نسخه ها درباره تعداد زیادی زامبی است که می خواهند به خانه یک فرد دسترسی پیدا کنند و آن را از بین ببرنند. اما گل و گیاهان این فرد نمی خواهند که این اتفاق بی افتد و خانه نازنین شان نابود شود. پس دست به کار شده و به کمک شما در سر راه این زامبی ها کاشته می شوند تا آن ها را نابود کنند. کار اصلی را یک گیاه توپی شکل انجام می دهد که شما باید در تمامی مراحل آن را خریداری کنید. برای خرید این گیاهان نیاز به کمی سکه دارید که می توانید از گل آفتاب گردان آن را تهیه و گیاهان خود را خریداری کنید. سطح مراحل بعد از اتمام هر کدام از آن ها بالا تر می رود. پیشنهاد می کنم حتما Plants vs Zombies 2 را بر روی تلفن هوشنمند اندرویدی خود تجربه کنید.

۵- Piano Tiles
[تصویر: piano-tiles-2-apk-download.jpeg]

سمفونی کاشی ها یا همان Piano Tiles 2 نام عنوانی فوق العاده زیبا و اعیاد آور برای سیستم عامل اندوید و ساخته دست استودیو Clean Master Games است. این عنوان برترین بازی مدال بهترین بازی سال ۲۰۱۶ برای تلفن های هوشمند اندرویدی از طرف گوگل پلی را دریافت کرده و تا به حال بیش از ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ با توسط کاربران اندرویدی دانلود شده است. در بازی نیازی نیست که کار خیلی سختی انجام دهید. فقط باید به کاشی هایی که در صفحه وجود دارند قبل رد شدن از آن ها بهشان ضربه زده و به موسیقی زیبا بازی گوش دهید. بحث از موسیقی شد، بگذارید برایتان بگویم در این بازی ۲۶ مگابایتی گنجینه ای از موسیقی پیانویی قرار داده شده است که با ضربه زدن به کاشی ها نواخته می شود و هیجان بازی را دو چندان می کند. اگر در هنگام بازی یکی از کاشی ها را جا بی اندازید، باید دوباره از اول شروع کرده تا رکورد قبلی خود تان را بزنید. همچنین در بازی چند کاشی پشت سر هم قرار دارد که باید دست خود را تا پایان آن ها رویشان قرار دهید و اگر نصف را دستتان را بردارید ریتم موسیقی بازی بهم ریخته و از هیجانش کم می شود. همچنین گرافیک Piano Tiles 2 نسبت به نسخه قبلی خود به کلی تغییر کرده و دیگر با آن محیط سیاه و سفید و بی رنگ روح عنوان سابق رو به رو نخواهیم بود. بعد از رد کردن حدود ۳۰ کاشی رنگ صفحه اصلی زمینه به صورتی یا … تغییر خواهد که جلوه خاصی به روند بازی می دهد. Piano Tiles 2 یک عنوان فوق العاده اعتیاد آور برای تلفن های هوشمند اندرویدی است که  پیشنهاد می  کند آن را تجربه کنید.
پاسخ
#2
با سلام خدمت مازیار عزیز
مقاله ی خوبی بود ممنون و منتظر قسمت دوم هستم.
از بین بازی ها کلش رویال که کلا چرته با اینکه خود بازی کردم ولی بعد یه مدت بیخیالش شدم زیاد جالب نبود برام مخصوصا بعد آپدیت هایی که داد و یکسری امکانات بهش اضافه شد.
فوروت نینجا هم دیگه خیلی قدیمی شده ولی موقع خودش بازی خیلی نابی بود و همه به دنبال رکود توش بودن که یکیش خودم بودم.
aa کلا سخته ولش کن بعد اینکه مراحل بالاترشو میری خیلی دیگه سخت میشه ولی واقعا همین سختیش بازی رو جذاب می کنه.
وکتور رو بازی نکردم و فقط دیدم و اگه هم بازی کرده باشم در حد پنج دقیقه بود.
سمفونی حرف نداره یکی از بهترین هاست بازی فوق العاده زیبا و جذابی هست و آهنگ هایی هم توش هست واقعا زیبا و لذت بخشه
گیاهان علیه زامبی ها کلا فانه و هر چی هم بازی کنی بازم قشنگه و به خصوص اینکه سازنده ی بازی هم هر سری بازی رو آپدیت می کنه و قابلیت جدید بهش اضافه می کنه بازی رو لذت بخش تر و جذاب تر می کنه.
[تصویر: bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
#3
نقل قول: کلش رویال که کلا چرته
S0 (43) S0 (43) S0 (43)
حالا اگر نظر شخصیه و سلیقه‌ای که هیچ اعتراضی وارد نیست، اما اگر نظر کلی هستش، مجید بزنم چپه بشی مردک؟  S0 (2) بدتر از این جمله، اینه:
نقل قول: یکسری امکانات بهش اضافه شد
باو دارند جذاب تر میکنند تو میگی دارند بدتر میکنند با این کار؟   S0 (2)
حالا صرف نظر از پیش رفت نسبتا کند بازی با خرج نکردن پول و مخالفت های شدید یک سری از هوادارا با روش های سوپرسل، خود بازی واقعا جذاب کار شده که بدون خرج کردن 1 دلار هم میشه به سطح مطلوب و دلچسبی هم رسید. 
ولی بازم این روش رو در پیش بگیرند، بهتر از اینه 10 دلار خرج Super Mario Run بشه و آخرشم اینترنت رو مقاله های شکایت از بی محتوا بودن بازی پر کنه.
----------
در رابطه با Fruit Ninja نظر منم مشابه مجید هستش و برای خودش دورانی داشت اما الان دور، دور بازی های آنلاینه فقط برای همینه یه بازی مثل Clash Royale میشه بهترین سال یا Slither.io خیلی محبوبه و خیلی های دیگه
البته این فقط مصداق بازی های موبایل نیست و بازی های کنسولی و PC هم بخش های تک نفرشون شدیدا آبکی شده.

سپاس بابت مقاله [تصویر: s0%20(74).gif][تصویر: s0%20(74).gif]
پاسخ
#4
نقل قول: حالا اگر نظر شخصیه و سلیقه‌ای که هیچ اعتراضی وارد نیست، اما اگر نظر کلی هستش، مجید بزنم چپه بشی مردک؟  [تصویر: s0%20(2).gif] بدتر از این جمله، اینه:
خب من اومدم کلی بگم ولی الان باید وارد جزئیات بشم.
ببین آرش بازی واقعا جذاب هست اینکه در حین مبارزه هر دو طرف آنلاین هستند و هر لحظه ممکن استراتازی جمله یا دفاع تغییر کنه این خیلی جذابه تنوع نیرو ها، حمله دوستانه و خیلی های دیگه بازی واقعا عالی کار شده مشکل من از موقعی شروع میشه که بازی آدم رو مجاب می کنه به اینکه برای اینکه پیشرفت کنی الماس بخری و برای بازی خرج کنی در صورتی که توی کلش چنین چیز هایی نبود بدون اون هم می تونستی پیشرفت کنی حالا درسته طول می کشید ولی خب پیشرفت می کردی. توی این بازی به زور به آدم سکه می داد و دیگه دادن کارت های اپیک بماند که بعد از آپدیت کردن بازی بعد از هر مسابقه ای که می دادی بهت سکه می داد. من با بیس کلی بازی مشکلی ندارم من با سیاست های بازی مشکل دارم چون اصلا با بازی کلش که یه جورایی این بازی  از شخصیت های اون داره استفاده می کنه جور درنمیاد. من بعد از اینکه تاون هالم سه یا چهار شد دیگه بازی رو ول کردم چون واقعا هیچی نمی داد و نشستم همون کلش رو بازی کردم که حالا بماند چند وقت هستی اصلا بهش سر نزدم و بازی نکردم.
مثلا آرش این قسمت جنگ بین کلن هاش که براش باید پول داد اونم خیلی زیاد خیلی مسخره هست آخه مگه این بازی چقدر پول میده که اینقدر برای جنگ میگیره و تازه اگه ببازی کل پول و همه چیت از دست میره.
آره آرش خلاصه کلام من اینه بازی جذاب هست ولی به چه قیمتی من که کلش بازی کردم و پیشرفت کردم بدون حتی ذره ای که خرج کردن پول واقعی این بازی برام اصلا جذاب نیست.
[تصویر: bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
#5
نقل قول: Super Ceel
 
super cell درسته  S0 (2)
کلش رویال عشقه فقط مخصوصا لجندریاش. خودم لاوا، پرنسس، گریویارد اسپارکی دارم S0 (2) S0 (2)

(12-30-2016, 01:05 PM)مجیدنصر نوشته است:
نقل قول: حالا اگر نظر شخصیه و سلیقه‌ای که هیچ اعتراضی وارد نیست، اما اگر نظر کلی هستش، مجید بزنم چپه بشی مردک؟  [تصویر: s0%20(2).gif] بدتر از این جمله، اینه:
خب من اومدم کلی بگم ولی الان باید وارد جزئیات بشم.
ببین آرش بازی واقعا جذاب هست اینکه در حین مبارزه هر دو طرف آنلاین هستند و هر لحظه ممکن استراتازی جمله یا دفاع تغییر کنه این خیلی جذابه تنوع نیرو ها، حمله دوستانه و خیلی های دیگه بازی واقعا عالی کار شده مشکل من از موقعی شروع میشه که بازی آدم رو مجاب می کنه به اینکه برای اینکه پیشرفت کنی الماس بخری و برای بازی خرج کنی در صورتی که توی کلش چنین چیز هایی نبود بدون اون هم می تونستی پیشرفت کنی حالا درسته طول می کشید ولی خب پیشرفت می کردی. توی این بازی به زور به آدم سکه می داد و دیگه دادن کارت های اپیک بماند که بعد از آپدیت کردن بازی بعد از هر مسابقه ای که می دادی بهت سکه می داد. من با بیس کلی بازی مشکلی ندارم من با ***** های بازی مشکل دارم چون اصلا با بازی کلش که یه جورایی این بازی  از شخصیت های اون داره استفاده می کنه جور درنمیاد. من بعد از اینکه تاون هالم سه یا چهار شد دیگه بازی رو ول کردم چون واقعا هیچی نمی داد و نشستم همون کلش رو بازی کردم که حالا بماند چند وقت هستی اصلا بهش سر نزدم و بازی نکردم.
مثلا آرش این قسمت جنگ بین کلن هاش که براش باید پول داد اونم خیلی زیاد خیلی مسخره هست آخه مگه این بازی چقدر پول میده که اینقدر برای جنگ میگیره و تازه اگه ببازی کل پول و همه چیت از دست میره.
آره آرش خلاصه کلام من اینه بازی جذاب هست ولی به چه قیمتی من که کلش بازی کردم و پیشرفت کردم بدون حتی ذره ای که خرج کردن پول واقعی این بازی برام اصلا جذاب نیست.

من 1 ریال هم خرج جم و گلد و این چیزا نکردم البته  تو اکانت قبلیام سکه بزور جمع میشد اما الان دیگه راحت هر اتک که میزنم 20 تا سکه میده و با رک پر کردن هم کلی گلد و اکس پی میگیرم
کارت اپیک هم که مشکلش برطرف شده یک شنبه یه رک میدی اگه لجندری ارنا باشی 4 تا اپیک راحت میگیری  S0 (29) S0 (29) S0 (29)
[تصویر: photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
#6
مقاله جالبی بود و جز اولی مابقی رو بازی کردم
با رتبه بنذی هم موافقم با اینکه از کلش رویال اصلا خوشم نمیاد و hearthstone رو بیشتر میپسندم و یک نکته دیگه تو بخش کلش رویال بجای IOS نوشتین IOSS
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اپلیکیشن یوتیوب قابلیت پشتیبانی از HDR را برای سری جدید آیفون‌ها ارائه کرد PC FAN 0 169 10-24-2019, 09:12 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  اندروید Go سریع‌تر و ایمن‌تر است PC FAN 0 199 09-28-2019, 07:11 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  نسخه‌ی آزمایشی مرورگر Firefox 2.0 هم‌اکنون برای اندروید در دسترس قرار گرفت PC FAN 0 159 09-27-2019, 10:31 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  انتشار اندروید ۱۰ برای خانواده وان‌پلاس ۷ آغاز شد PC FAN 1 227 09-23-2019, 04:32 PM
آخرین ارسال: Sarakhani
  سامسونگ AirDresser؛ محصولی برای ثروت‌مندان PC FAN 0 206 09-09-2019, 09:01 AM
آخرین ارسال: PC FAN

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان