امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 دلیل برای خرید Xbox One
(09-07-2013, 07:30 PM)'L I O N E L' نوشته است: عزیز این هم برای شما کلی جواب دادم.
ps4 قوی تر از x1 هست. این نسل بازی ها برروی کنسول سونی بهتر خواهند بود چون در نسل هفتم سازندگان با پردازنده Cell آشنا نبودن. به طور کلی شما هرچیزی از gpu و cpu این کنسول بگی بازم مهم نیست. این کنسول از کنسول سونی ضعیف تره.
کینکت اجباری هست و این یعنی تحمیل یک وسیله به خریدار. شاید کسی کینکت رو نخواد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این میشه یه ***** کثیف که فقط هدف پول در اوردن هست.
یک جا جوابت رو میدم. با این سرعت اینترنت شما از هیچ کدوم قابلیت ها نمیتونید استفاده کنید. فیلم دیدن به صورت لایو؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حتما[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
واقعا شما هشت نفره بازی میکنی؟ میتونی اصلا؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بخوای 8 دسته تهیه کنی باید اندازه کل کنسول بلکه بیشتر پول بدی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در مورد Cloud هم سونی Gaikai رو داره.
در مورد انحصاری ها اصلا حرفی نمیزنم چون مایکروسافت کلا مگه چندتا استدیو ترد پارتی داره؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این چند عنوان هم بینشون DEAD RISING 3 یک افتضاح خواهد شد. مطمئن باشید. سونی دو تا ریسینگ داره، کیلزون در برابر هیلو( چون خالق اصلی هیلو یعنی بانجی دیگه این عنوان رو نمیسازه به نظرم کیلزون رقیب بزرگی محسوب میشه)، به اضافه god of war- uncharted- infamous-the order و کلی بازی دیگه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
به نظرم هدست برای هیچ کدوم از کنسول ها ارزشی نداره. شما با هدست میشینین اهنگ گوش کنین؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
10 سال روشن بمونه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حرفی ندارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به طور کلی اصلا بیخیال. من حرفی ندارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فقط این چند نکته به ذهنم رسید.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] در مورد بقیه قابلیت ها هم به نظرم بی صدا بودن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ارزش 500 دلار رو نداره. 500 دلاری که برای ما ایرانی ها خیلی زیاده. 

ممنونم از این که inFamous رو از قلم نینداختید![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اگه به یکی از دست هام XBOX ONE بزارن و توی دست دیگم، بازی inFamous رو، من inFamous را انتخاب می کنم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img] 
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(09-07-2013, 05:58 PM)'nathan drake' نوشته است:
(09-07-2013, 02:34 AM)'Expellite' نوشته است: Wafer 2 Wafer نوع جدیدی از معماری SoC هست که AMD از سال 2009 داشته روش کار می کرده. همون طور که اسمش معلومه هر ویفر روی یک ویفر دیگه قرار گرفته. SoC کنسول Xbox One طراحس سه لایه یا به عبارتی سه ویفری داره. لایه اول پردازنده 8 هسته ای با گرافیک تقویت شده HD 6670 هست. لایه دوم گرافیک مستقل هست که پیش از این فکر می کردیم وجود نداره. این پردازشگر گرافیکی به صورت انباشه (Stacked) روی هسته های جگوار پیاده شده. لایه سوم هم eSRAM هست. لایه دوم گرافیکی 2 گیگابایت حافظه GDDR5 داره که صرفا برای گرافیکه و اون 8 گیگابایت حافظه DDR3 صرفا برای خود سیستمه مثل کامپیوتر. روی یک دسکتاپ چیزی بیش از DDR3 نداریم! واقعا از اول به این قضیه مشکوک نبودین که چرا مایکروسافت باید با یه انتخاب احمقانه به سونی ببازه؟ قبلا گفتم مساحت SoC این کنسول 363 میلی متر مربع هست که واقعا بزرگه به همین دلیل مشکوکه. مساحت قطعه دای HD 7970 چیزی حدود 389 میلی متر مربع هست و این دو تا خیلی به هم نزدیکن. این مساحت نمی تونه در بردارنده یه پردازنده ساده با گرافیک مجتمع باشه. لایه دوم گرافیکی رو پردازنده تزریق و با اون تلفیق شده (Fusion). هیچ کس مطمئنا خریدار یه کنسول ضعیف که 100 دلار هم گرونتره صرفا به خاطر کینکت نمیشه و مایکروسافت هم همچین اشتباهی نمی کنه.[تصویر:  88881177669089968736.jpg]آخرین لایه چیزیه کا تا به حال چیزی ازش نمی دونستیم و نزدیک به 2000 تا واحد پردازش استریم خواهد داشت. 
(09-07-2013, 01:42 AM)'nathan drake' نوشته است: همونطور که تو پیام خصوصی هم بهت گفتم این تیترش باید 19 دلیل برای نخریدن ps4 بودش
بحث قدیمیه و اینجا جاش نیست ولی خود AMD که قطعات کنسول رو ساخته و سازنده های بتلفیلد و سازنده های وارتاندر گفتن PS4 بهتره
فکر نکنم کسی بیشتر از اونا سرش بشه
اگه این مطلبی هم که شما زدی معتبر و درست بود منابع خارجی هزار بار مقالش کرده بودن

منابع خارجی به زودی مقاله اش می کنن. بهتره بیشتر جست و جو کنید. hUMA در PS4 هم چیز تایید شده ای نیست ولی خوب یه جورایی وجود داره.

مدیر بازاریابی AMD که مدرک IT و همه چی دارن گفتن HUMA فقط تو PS4 هستش و سازنده های بتلفیلد هم از این قابلیت استقبال کردن.بعد ببخشید چیزه تایید شده ای نیست؟شما باید تاییدش کنید؟
خوب نیست عزیز من فن بازی
اینجا همه مثل من و دوستان اطلاعات ندارن میای اطلاعات غلط میدی گمراه میشن

فن بازی نیست. من به هیچ وجه علاقه ای به کنسول ندارم و همیشه با PC بازی کردم. ولی طراحی SoC این کنسول ها برام جالبه چون در این زمینه فعالیت می کنم. و این اطلاعات هم از منبع موثقی اومدن. 
پاسخ
1. نشان از ضعف مایکرو در اجرای برنامه هایش !!( تغییر سیاست و... )
3. ps eye  هم از قابلیت فرامین صوتی برخوردار است. هدست ps4 VR headset  کینکت رو در جا قورت خواهد داد.( البته درمورد هدست چند روز دیگه مایکرو اسکی میره روش )
7. 4دسته کافیه.!  ps3  د 7دسته داشت و سونی به اشتباهش پی برد کردش 4 تا. 8 دسته فقط بدر فوتبال میخوره
8.این رو که از سونی اسکی رفت!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
9. این دلیل باعث نمیشه کسی بره x1 بخره .( باهوش)
10.اینم بگو که در ps4 میشه یک هندزفری به دستش وصل کرد و صدای بازی رو میشه روش شنید( در ضمن تو در حال بازی اهنگ گوش میدی:|)
11. کنسولت رو هم میشه باهاش گردو شکوند ؟؟؟؟ خودت گفتی 
All In One ... Xbox One
12. چرته.
13.بقیه رو بشر حساب نکرده.!
14. 40 تا رو نام ببر.( اونوقت حرف بزن ) برام تک تک 40 مورد رو بنویس وگرن پاکش کن
15. ps4 هم همینطور آقای ژیگول
16. نوش جان اونوریا ( دوست عزیز با توجه به وضع کشورمون مقاله بنویس نه اونور )
17.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
19. رجز خونده باید کنسول عرضه بشه تا فهمید
20. 40 درصد قوی تر بودن کنسول ps4 نسبت بهx1(این یادت رفت)
21. اجباری بودن کینکت در جعبه
22. ali10 خب که چی؟؟؟ کدومشون آدم رو وسوسه میکنه که بره x1 بخره؟؟؟؟ توی کامنتای سایت گفتی تک تک وسوسه انگیزن کو؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
فقط xbox one این نظر سنجی های سایت ها چرته بازار برندرو معلوم میکنه
33We are his followers33
[تصویر:  sigpic4112_8.gif]
پاسخ
بهتر از xbox one بازی نداریم !
بازی های سونی هم خوبه مخصوصا ps3 ، اما بازی های xbox one دنیاییه
پاسخ
(09-07-2013, 11:59 PM)'BlackGate' نوشته است: بهتر از xbox one بازی نداریم !

ببخشید، XBOX ONE مگه بازیه؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(09-08-2013, 12:01 AM)'a.gamer' نوشته است:
(09-07-2013, 11:59 PM)'BlackGate' نوشته است: بهتر از xbox one بازی نداریم !

ببخشید، XBOX ONE مگه بازیه؟![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

هل کرد بنده خدا[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پاسخ
خسته نباشی با مطلبت بسی حال کردیم![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینجاشو خیلی حال کردم(Xbox One دارای 15 پردازنده جدا در خود گنجانده است)
xbox بهتره برا من چون پر بازیهای rpg هستش و دنیایی واسه خودش داره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ps4 هم خوبه!انحصاریاش حرف نداره.به نظرم قوی تر باشه.حالا من اطلاعی ندارم!!
موفق باشی[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
علي جون دمت هات.
پاسخ
(09-06-2013, 07:54 PM)'L I O N E L' نوشته است: عزیز خیلی از این ها چیزی هست که به کار ما ایرانی ها نمیاد چون اینترنت درست نداریم. به هرحال احترام میذارم به سلیقه شما. هر کنسولی زودتر هک بشه من اون رو میخرم.

اینترنت های 
4مگ
6مگ
و 8 مگ شاتل با قیمت استثنایی هم اکنون ثبت نام کنید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(09-06-2013, 10:36 PM)'Kestrel' نوشته است: اینایی که شما گفتید "دلیل برای خرید" نیستند! "ویژگی" هستند! 
اینکه مایکرو سافت کنسول رو اور کلاک میکنه دلیلی برای خریدش نیست؛اینکه مایکرو از روی آی توی ps2 یه کلون ناقص به نام کینکت میسازه دلیلی برای خرید ایکس باکس وان نیست1 این که فیل فیش که بازیه اولش روی لایو اومد ولی بعد از مایکرو کلی گله کرد، خودش دلیلیه برای اعتماد نکردن به این شر کت... دلایل دیگه ای هم هست.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

از این 19 تا دلیلی که اوردی 24 تاش تو ایران کاربرد نداره! شما چطور روت شده این مقاله رو بزاری؟
[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

5 تاشو بگو که توی ایران کاربرد نداشته باشه فقط 5 تا فقط 5 تا...

(09-06-2013, 11:25 PM)'smm1377' نوشته است: داداش نصف حرف هات رو قبول ندارم مثلا
1.اسکایپ (اینترنت)
2.لایو (اینترنت)
3.تلویزیون که خود مایکروسافت گفت که فقط با کیبل کار می کنه و پولیه
4.سیستم ابریش تو ایران هنوز نا شناخته هستش
5.ویندوز 8 کارایی خوبی نداره همه ویندوز 7 رو قبول دارند و نرم افزار هایش تازه تازه داره بیشتر میشه
6.هدستش فقط برای چت هستش نه مثل سونی که هم جک 3.5 میلیمتریه هستش نه مثل مال مایکرو که 2 میلیمتری هست 
تازه با مال سونی می تونی صدای خود بازی را هم گوش کنی
7.دسته دول شاک 4 دارای صفحه لمسی هستش
8.مایکروسافت اطلاعات زیادی داده بیرون ولی سونی ساکت مونده که ما مثلا حتی نمی دونیم پلی استیشن ای چجوری کار می کنه و...
این بحث بهتر بود 2 ماه بعد از انتشار راه بیفته چون ما تا نوامبر سال بعد فقط داریم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اگر دوستان موافقند بزنند تشکرو[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

یعنی من با اینترنت 256 دارم میرم لایو و اسکایپ با هزار نفر حرف میزنم دارم معجزه می کنم که بقیه نمی تونند؟ واقعا؟ من 100 بار ایکس باکس لایو گرفتم بدون لگ بازی کردم(اون موقع ها اینترنتم 512 بود) اسکایپ فرت و فرت چت می کنم (تصویری)این چیز ها هیچ مشکلی ندارن توی ایران در ضمن ما که هدست داریم توی ایکس باکس لایو هم چت می کنیم هم آهنگ گوش میدیم هم صدای بازی رو داریم(البته برای صدای بازی یه حرکن مکمل زدم ولی امکان پذیره)
!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بکاپ گیری از سیو بازی های Xbox One X SaeedFazlollahzadeh 1 9,579 03-28-2021, 06:29 PM
آخرین ارسال: amh1975
  انجمن اختصاصی Xbox One kasra 138 55,424 01-06-2021, 01:03 PM
آخرین ارسال: zahra_mousavi
Wink کانال طرفدرای xbox mohaX10Xmad 0 4,129 07-07-2017, 06:58 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  فروش اکانت xbox One mohaX10Xmad 0 1,805 06-23-2017, 11:47 AM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  آموزش خرید از فروشگاه xbox one و استفاده از گیفت کارت xbox one Arefsca 5 3,842 04-12-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: arashscream

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان