امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20 بازی برتر تاریخ(از سال 2000 تا 2015)/قسمت اخر
به نام خدا
دوستانی که قسمت اول رو مشاهده نکردن میتوانن از لینک زیر مشاهده و نظر خود را بیان کنند
خب همان طور که دیدید به دلیل تعداد زیاد بازی ها ما مجبور شدیم که این بخش رو به دوقسمت تقسیم کنیم در این قسمت(پایانی)10 بازی برتر قرار دارد همان طور که در قسمت قبلی هم گفتیم بازی ها بر اساس شماره نمیباشد.زیر هر کدام از بازی ها نمرات خود ذکر شده است و به همان طریق شما میتوانید با بازی دیگر مقایسه کنید.حالا به موضوع اصلی تاپیک بر میگردیم
1-نام اصلی بازی میباشد
2-تاریخ انتشار
3-پلتفرم
4-شرکت سازنده
5-توضیحات
6-نمره بازی
بله هر کدام از بازی ها به 6 بخش مجزا تقسیم شده است و شما میتوانید اشنایی کاملی با بازی پیدا کنید
با شماره 10 شروع کنیم امیدوارم لذت کامل ببرید

شماره 10
[تصویر:  p1krdtrq71ncp08uxqf7.jpg]
نام=GRAND THEFT AUTO SANANDREAS
تاریخ انتشار=2004
پلتفرم=PS2.PC.ANDROID.IOS
شرکت سازنده=Rockstar Games
توضیحات=داستان بازی از انجایی شروع میشود که کارل جانسون(CJ)توسط هواپیما به خانه برمیگردد و هنگامی که میخواد به خانه برود توسط پلیس درستگیر میشود.ولی اونجور که از داستان بازی پیداست در شهر ان ها پلس ها ادم های زورگویی و باج گیری هستن و بعد از گرفتن پول های او او را ازاد میکنن...
امتیاز=9.5/10

شماره 9
[تصویر:  ab9ow2kdl8u3x9snpm02.jpg]
نام=THE LAST OF US
تاریخ انتشار=2013
پلتفرم=PS3.PS4
شرکت سازنده=ناتی داگ
توضیحات=داستان بازی از این قرار ست .جول پدر سارا در امریکا زندگی میکنن.در یکی از شب ها. امریکا به وسیله قارچی سمی الوده میشود و تمام مردم شهر به ادم خوار تبدیل میشوند(تمام مردم ک ن ولی بیشترن)تامی(برادر جول)و به کمک خود جول و سارا قصد فرار دارن که میبینن شهر توسط افراد نظامی محاصره شده است و سارا در یک حادثه تیر میخورد و در درستان پدرش جان میدهد....
امتیاز=9.8/10

شماره 8
[تصویر:  z2xi0svintadt7k171ze.jpg]
نام=BATMAN ARKHAM ASYLUM
تاریخ انتشار=2009
پلتفرم=PS3.XBOX 360.PC
شرکت سازنده=Rocksteady
توضیحات=بعد از اینکه جوکر توسط بتمن دستگیر میشود. بتمن ان را به تیمارستان میفرستد که بعد از این کار در زندان شهر به طرز مرموزی اتس سوزی رخ میدهد و بیشتر زندانیان و از جمله افراد جوکر به تیمارستان منتقل میشوند.....
امتیاز=9.4/10

شماره 7

[تصویر:  lcpma2biwz3nc8utu88m.jpg]
نام=Half-Life 2
تاریخ انتشار=2004
پلتفرم=PC.PS2..
شرکت سازنده=VALVE
توضیحات=این بازی ادامه ی نسخه ی پیشین است و مانند نسخه های قبلی شما شخیصت گوردن گریمن رو هدایت میکنید.سبک این بازی اول شخص میباشد.که از تمام ویژگی های نسخه ی قبل رو داراست(متاسفانه داستان پیچیده ای داراست و نمیتوانم توضیح کامل بدم)
امتیاز=9.5/10
نکته=این بازی دو سری دارد که یکی در سال 2007 و 2004 امده است.در قسمت قبلی من نسخه ی 2007 ان رو قرار دارم و با این نسخه فرق میکند.)

شماره 6
[تصویر:  sjasoplaoymg6djh6y75.jpg]
نام=BIOSHOCK INFINITE
تاریخ انتشار=2013
پلتفرم=PS3.PC.XBOX 360
شرکت سازنده=2K
توضیحات=داستان بازی در سال 1912 در شهر هوایی کلمبیا جریان دارد.این بازی اول شخص میباشد که شما هدایت کننده ی شخصیت اصلی بازی یعنی بوکر هستین.در این بازی مانند دیگر بایوشک ها فقط ویرانی جریان دارد.تمام نقش و نگار های موجود در بازی به ما میخواهند نشان بدهند که شهر پناهگاه مردم در زمین است و.....
امتیاز=9.4/10

شماره 5
[تصویر:  9ukha2hv90j3nx5gs7zf.jpg]
نام=PORTAL 2
تاریخ انتشار=2011
پلتفرم=PC.MAC
شرکت سازنده=VALVE
توضیحات=این بازی هم مانند دیگر شاهکار های شرکت VALVE عالی بود و توانست نمرات خوبی رو کسب کند در این بازی که اول شخص میباشد شما باید معما هایی رو حل کنید و خود را به مقصد برسانید.داستان=درست 50 روز بعد از خوابیدن ول در اتاق او توسط صدا ی یک کامیپوتر بیدار میشود...
امتیاز=9.5/10

شماره 4
[تصویر:  gf67z7l821819gzy72e0.jpg]
نام=BATMAN ARKHAM KNIGHT
تاریخ انتشار=2015
پلتفرم=PC.XBOX ONE.PS4
شرکت سازنده=Rocksteady
توضیحات=این بازی هم مانند دیگر عناوین سری بتمن ارکام یک شاهکار است داستان این بازی ادامه ی سری بتمن ارکام سیتی است که نه ماه بعد از مردن جوکر میگذرد و تمام دشمنان بتمن جمع شدن تا برای کشتن شوالیه ارکام همکاری کنن
امتیاز=9.7/10

شماره 3
[تصویر:  p7ft7nc76yvojtcacc1k.jpg]
نام=WITCHER 3
تاریخ عرضه=2015
پلتفرم=PS4.XBOX ONE.PC
شرکت سازنده=سی‌دی پروجکت
توضیحات=این بازی هم یک شاهکار بود.در این بازی شما هدایت کننده ی شخصیت اصلی یعنی گرالت هستید.سبک این بازی هم RPG سوم شخص میباشد و نمرات خوبی رو کسب کرده است.داستان اصلی این است که گرالت فردی اهل روستای ریویا است که قدرت فرا بشری دارد و تعالیم ویژه ای برای کشتن هیولا ها و افراد شیطانی دارد و....
امتیاز=9.8/10

شماره 2
[تصویر:  2c1ov61b0mnm1ig23j0e.png]
نام=MASS 2 EFFECT
تاریخ انتشار=2010
پلتفرم=PC.XBOX 360.PS3
شرکت سازنده=EA
توضیحات=این هم یکی از بهترین ها بود.بازی سوم شخص اکشن میباشد.داستان بازی در قرن 22 روایت میشود.این بازی توانست نمرات خوبی از وبسایت ها و کارشناس ها بدست بیاورد.

شماره 1
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
[تصویر:  lfdjkl1yuw9i6nzf9zck.png]
نام=GTA V
تاریخ انتشار=2013
پلتفرم=PS3.XBOX 360.PS4.XBOX ONE.PC
شرکت سازنده=Rockstar
توضیحات =بله درسته این هم از بهترین بازی سال.این بازی یه شاهکار به تمام معنا است و هیچ کسی نمیتواند منکر ان شود.شما در این بازی به سرقت میپردازید و یا از دست قانون فرار میکنید وسعت بازی فوق العاده بزرگ است و تا چندین سال در ذهن همه خواهد ماند.زندگی اصلی این سه نفر به قدری پیچیده است که تا خودتان بازی نکنید متوجه نخواهید شد
.
.
این قسمت هم به پایان رسید.و 20 بازی برتر تاریخ رو باهم مرور کردیم امیدوارم لذت کامل برده باشین اگه جایی مشکلی و یا نقصی دیدین سعی کنید در پیام خصوصی و یا در یادداشت بیان کنید.
خدانگهدار

Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
با تشکر از نویسنده عزیز.
با رتبه TLOU مشکل دارم :dodgy:
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
(08-09-2015, 06:04 PM)arash.sony.ps4 نوشته است: با تشکر از نویسنده عزیز.

دوست عزیز گفتم بازی ها بر اساس شماره و یا رتبه نیستن وبازی TLOU یک بازی عالی و شاهکار بود که امتیاز 9.8 رو گرفت .
Gears 4
پاسخ
سلام
رتبه برای من تو  این شکلیه! :
1- L.A.Noire
2- GTA IV
3- Read Dead R
4- Batman : AC
5- GTA : SA
6- TLOU
7- Uncharted 3
8- GTA V
9- FIFA سری!
10- GOD Of War 3
 با بازی AC 2 هم خیلی حال کردم! به همراه Rayman ..... همچنین مافیا 2 هم فراموش نشه!! Alen Wake و RE 3 و RE 4 هم سالارن....

کلا نمیشه لیست دقیقی داد! با لیست نویسنده هم تا حدودی موافقم... سلیقه ها متفاوته!
پاسخ
(08-09-2015, 06:15 PM)Free man نوشته است: سلام
رتبه برای من تو  این شکلیه! :
1- L.A.Noire
2- GTA IV
3- Read Dead R
4- Batman : AC
5- GTA : SA
6- TLOU
7- Uncharted 3
8- GTA V
9- FIFA سری!
10- GOD Of War 3
 با بازی AC 2 هم خیلی حال کردم! به همراه Rayman ..... همچنین مافیا 2 هم فراموش نشه!! Alen Wake و RE 3 و RE 4 هم سالارن....

کلا نمیشه لیست دقیقی داد! با لیست نویسنده هم تا حدودی موافقم... سلیقه ها متفاوته!
بله شما درست میگین افکار نویسنده ها و دید ان ها به بازی متفاوته
ممنون از نظر خوبتون و اینکه وقت گذاشتین

(08-09-2015, 06:05 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است:
(08-09-2015, 06:04 PM)arash.sony.ps4 نوشته است: با تشکر از نویسنده عزیز.

دوست عزیز گفتم بازی ها بر اساس شماره و یا رتبه نیستن وبازی TLOU یک بازی عالی و شاهکار بود که امتیاز 9.8 رو گرفت .

مرسی از اینکه راضی بودین و وقت گذاشتین
Gears 4
پاسخ
مقاله ی جالبی بود.ممنون
skyrim رتبه ی 15 :huh: باید حداقل در رتبه ی 5 به بعد قرار میگرفت :)

پاسخ
(08-09-2015, 08:19 PM)RPG Gamer نوشته است: مقاله ی جالبی بود.ممنون
skyrim رتبه ی 15 :huh: باید حداقل در رتبه ی 5 به بعد قرار میگرفت :)

خواهش میکنم خوشحالم که خوشتون اومد
همون طور که در بخش اول و دوم هم ذکر کردم این بازی ها بر اساس رتبه نمیباشند و نمره نهایی گرفته اند
Gears 4
پاسخ
مقاله زیبایی بود!توضیحات هم عالی بود ولی نمره Mass Effect 2 رو نذاشتید!امیدوارم مقاله های زیبای شما رو یه بازم ببینم.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(08-09-2015, 08:50 PM)You Never Win نوشته است: مقاله زیبایی بود!توضیحات هم عالی بود ولی نمره Mass Effect 2 رو نذاشتید!امیدوارم مقاله های زیبای شما رو یه بازم ببینم.

دوبازی اخر بهترین بودن و نمره خاصی ندارن هردو نمره 10

راستی خوشحالم که راضی بودید
Gears 4
پاسخ
gta v  لایق اول شدن نیس  اصلا حال نکردم باش   جای اینا خالیه 
prototype 2 
mortal combat x
battlefield 4
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انیمیشن رزیدنت اویل به همراه کالکشن رزیدنت اویل + تاریخ انتشار Mr.Payne 1 3,084 08-06-2019, 09:10 AM
آخرین ارسال: pardisshojaee
  زندگی گیمری: فوتبالیست های Ps2 | قسمت اول (آیتم ویدئویی) BlazingFallGames 0 1,457 06-15-2016, 06:25 PM
آخرین ارسال: BlazingFallGames
  میزان حقوق کارکنان صنعت بازی سازی در سال 2015 navidng 1 2,195 02-15-2016, 01:06 AM
آخرین ارسال: KissMe
  سینما+ | قسمت سیزدهم (بخش دوم) Mohammad Reza Sahraee 1 1,836 11-03-2015, 10:55 PM
آخرین ارسال: isapor123
  سینما+| قسمت سیزده (بخش اول) Mohammad Reza Sahraee 9 3,285 10-10-2015, 09:15 AM
آخرین ارسال: hossein225

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان