امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arma III هم در ايران ممنوع شد
[تصویر:  250px-ARMA_3_box_art.jpg]

بنياد ملي بازي هاي رايانه اي بازي Arma III رو هم ممنوع كرد

به نقل از سايت بنياد ملي بازي هاي رايانه اي :

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در عمل به رسالت خود جهت بررسی محتوایی بازی‌های رایانه‌ای، بازی Arma III را فاقد مجوز پخش معرفی کرد.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بازی رایانه ای Arma III با محوریت حمله به نیروهای دشمن در منطقه درگیر نیروهای ناتو، با داستانی ساختگی نقطه درگیری و نیروهای ایرانی مستقر در منطقه را معرفی می کند.
در این بازی سعی شده تا نیروهای ایرانی را متخاصم معرفی و محوریت درگیری ها را بر آن اساس متمرکز کند.
بنیاد ملی بازی های رایانه ای پس از بررسی محتوایی بازی رایانه ای Arma III، ضمن مکاتبه و اعلام رسمی موضوع با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نظر دارد در شرایطی که شیوه ساخت و تولید برخی از بازی های شرکت های غربی به صورت مغرضانه ای به سوی چالش محتوایی و درگیرانه با ایران پیش می رود، آنها را شناسایی کند.
همچنین با کمک نهادها و ارگانهای مربوطه از پخش بازی های رایانه ای بدون مجوز که با هدف تخریب افکار عمومی ساخته و با نیت سوء در بازار کشور توزیع می شود، جلوگیری خواهد شد.

به نظر من كه اين كار هيچ سودي براي ما ايراني ها نداره و بنياد باز داره مثل سال پيش كه BF 3 اومد و در ايران ممنوع شد عمل مي كنه , نظر شما در مورد اين اقدام بنياد چيه ؟
پاسخ
ای بابا اومدن فقط خودی نشون بدنConfused25:
همه این بازی رو بازی خواهند کرد.
پاسخ
(09-17-2012, 03:46 PM)Yashar نوشته است: ای بابا اومدن فقط خودی نشون بدنConfused25:
همه این بازی رو بازی خواهند کرد.

به نظر من بايد اين بازي رو آزاد مي كردند و در موردش بحث و بررسي مي كردند اينجوري خيلي بهتر بود و مردم هم قبول مي كردند
پاسخ
به نظرمن این کاراثرنداره Confused86:مگه همین بازی BF3 روممنوع نکردن ولی بعدبیشترمردم این بازی رو انجام دادنConfused37:
           خفاشی برفرازآسمان
--------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  10547364607539859335.png]
پاسخ
(09-17-2012, 05:42 PM)batman_b52 نوشته است: به نظرمن این کاراثرنداره Confused86:مگه همین بازی BF3 روممنوع نکردن ولی بعدبیشترمردم این بازی رو انجام دادنConfused37:

منم ميدونم اثر نداره منظور من اينه كه بنياد بايد به مردم اعتماد كنه و بازي رو آزاد كنه و بزاره مردم در مورد اون بازي قضاوت كنند
پاسخ
خودم تو سایت نوشتم ولی کی گوش کرد Confused25:
پاسخ
اینجوری اینا میکنن کسایی هم که نمیخوان بازی کنن کنجکاو میشن و ....
خیلی راحت هم تو بازار گیر میاد مثل BF
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیگانه‌ها قدم به دنیای بازی Arma 3 می‌گذارند White Beard 0 671 05-24-2019, 05:52 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Arma 3 برای چهار روز رایگان است White Beard 0 830 02-15-2019, 07:49 PM
آخرین ارسال: White Beard
  به‌روزرسان Eden عنوان ArmA III هم اکنون در دسترس است K.I.A.N 0 973 02-19-2016, 01:05 AM
آخرین ارسال: K.I.A.N
  نسخه کلکسیونی عنوان ArmA III منتشر شد K.I.A.N 0 837 09-13-2015, 01:24 AM
آخرین ارسال: K.I.A.N
  Marksmen DLC در اوایل ماه آوریل برای Arma 3 عرضه خواهد شد Hazhir 0 1,059 03-19-2015, 09:05 PM
آخرین ارسال: Hazhir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان