امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battelfield 4 vs Call of Duty MW4
هنوز تریلر cod mw4 رو ندیدم ولی با دمویی که از بتل دیدم می دونم که رقابت باهاش مشکل هست.
پاسخ
بازی های ea فقط و فقط گرافیک دارن
ولی copcom  بازی هاش آخره گیم پلی هستن
و تو این مدت منتظرم تا nilin  جان بیاد تا دوباه ما گیمر هارو زنده کنه

remember me  دوست دارم. بیا که سخت منتظرتم
پاسخ
فقط بتل4 قشنگه  کال آف داستانی نیست و از روی غریزه ساخته شده
پاسخ
تنها برتری کال به بتل تو قسمت داستان هستش و تو چیزهای دیگه کاملا برتری با بتله (مولتی/گرافیک/نورپردازی/تخریب پذیری/و.......)[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
یه سری از فن های کال به بخش کمپین بتل3 ایراد بنی اسرائیلی میگرفتن که با دیدن تریلرطوفانی 17 دقیقه ای بتل4 دیگه نتونستن چیزی بگن.[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
من نه رئیس Dice هستم نه مدیر تبلیغاتی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی لطفا اگه مولتی بتل رو بازی نکردید نظر ندید.

یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
(04-05-2013, 03:39 PM)'Ruthless' نوشته است:
(04-05-2013, 02:58 PM)'soltan2' نوشته است: اگه منظورت از لحاظ قسمت داستانی هستش که درست میگی مهدی جان،در غیر اینصورت همه میدونیم که مولتی پلیر بتل فیلد CoD رو میخوره!!!

حالا ما که هیچ کدومشو بازی نکردیم (مولتی )
ولی یکی از دلیل هایی که این بازی رو می خرن همین قسمت مولتی پلیر کال او دیوتی هست [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یعنی نکات مثبتی که بتل داره رو کال هم داره 
ولی خیلی از برتری های کال در BATTLEFIELD نیست![img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درسته که خودمم از طرفدارای "COD" هستم اما باید اعتراف کرد که گرافیک "COD" به گرافیک "BATTLEFIELD" نمی رسه؛ و همین طور "BATTLEFIELD" جذابیت "CALL OF DUTY" رو نداره [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(04-05-2013, 02:58 PM)'soltan2' نوشته است: اگه منظورت از لحاظ قسمت داستانی هستش که درست میگی مهدی جان،در غیر اینصورت همه میدونیم که مولتی پلیر بتل فیلد CoD رو میخوره!!!

نقل‌قول: حالا ما که هیچ کدومشو بازی نکردیم (مولتی )
ولی یکی از دلیل هایی که این بازی رو می خرن همین قسمت مولتی پلیر کال او دیوتی هست [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی خیلی از برتری های کال در BATTLEFIELD نیست![img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درسته که خودمم از طرفدارای "COD" هستم اما باید اعتراف کرد که گرافیک "COD" به گرافیک "BATTLEFIELD" نمی رسه؛ و همین طور "BATTLEFIELD" جذابیت "CALL OF
DUTY" رو نداره 
پوکرفیس رو برای اینجا ساختن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
الان منظور دقیق تو از برتری های کد چیاست؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
و کی گفته که بتل جذابیت کد رو نداره؟
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
(07-18-2013, 06:15 PM)'Best Gamer' نوشته است:

نقل‌قول: حالا ما که هیچ کدومشو بازی نکردیم (مولتی )
درسته که خودمم از طرفدارای "COD" هستم اما باید اعتراف کرد که گرافیک "COD" به گرافیک "BATTLEFIELD" نمی رسه؛ و همین طور "BATTLEFIELD" جذابیت "CALL OF
DUTY" رو نداره 
پوکرفیس رو برای اینجا ساختن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
الان منظور دقیق تو از برتری های کد چیاست؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
و کی گفته که بتل جذابیت کد رو نداره؟
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
من قصد توهین به "میدان نبرد" رو ندارم؛ ولی هر گیمری می دونه که "EA" هر سال با "میدان نبرد" و "مدال افتخار" خودش به جنگ "ندای وظیفه" میاد و هر سال هم از "ندای وظیفه" شکست می خوره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این هم از دیگر کاربرد های پوکر فیس[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
همه میدونن کال اف مولتیش بهتر و یکی از دلیلی که این بازی معروفتر یکی داستان بازی دوم مولتی اون
من خودم کال اف مدرن وارفر1با2 مولتی زدم خیلی قشنگ بتل اگه به قدیمیاش نگا بندازی میبینی یه بازی
مولتی پلیر بود کلن سینگل پلیر نداشت تازه مولتیشم جالب نبود تا این که کال اف اومده مدرن وارفر 1
همه دهن باز موندن اگه دقت کنی توی گیم رنجر،گارنا یا تانگل کال اف دیوتی روماش خیلی بیشتر
این دلیل قانع کننده هست بماند که وقتی کال اف دیوتی مدرن وارفر 1 اومد یه نسل جدید از بازی های
جنگی بود تا الان بهترین بوده تازه کال اف سری قدیمش همین معمولی قسمت 2 خیلی قشنگ
روم کال اف 2 معمولی بشتر از بتل البته این قسمت جدید کال اف به اسم mw4 نیست به
اسم call of duty ghosts به نکته ظریف بگم بتلفیلد 3 خودشو کشت تا به چشم بیاد واسه همین
بازی حمله به ... ساخت بعد دیگه از موتور گرفیکی پرقدرت استفاده کرد خودشو جر داد تا به چشم
بیاد ولی کال اف با یه داستان قشنگ یه گیم پلی جالب زیبا با گرافیک روان با جزئیات بازم بهتر بود
[تصویر:  1375560490641.jpg]
پاسخ
 امسال بتل برنده است البته اگه تریلر 17 دقیقه ای گیم پلی رو دیده باشین[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پاسخ
پس قبول دارین سال های قبل باخته که میگین امسال برندس
امسالم مثل هر سال همه بتل بازا میگن امسال بتل برندس
اخرشم هیچ کاری نمیتونه بکنه
[تصویر:  1375560490641.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل دایرکت Call Of Duty WWII ata72 1 1,884 12-31-2017, 04:44 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  آموزش آنلاین بازی کردن Call Of Duty - Modern Warfare 2بدون نرم افزار استیم The Last King On The Earth 10 6,198 11-28-2014, 10:45 AM
آخرین ارسال: HardCore Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان