امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battle Field 4 پشت در های بسته به نمایش در آمد
عنوان Battle Field 4 پشت در های بسته و به طور مخفیانه به نمایش در آمد.

[تصویر:  g315_battlefield31.jpg]

آقای  Paul Raines در صفحه تویتر خود اعلام کردکه :

امروز برای دیدن BF4 رقتم و از دیدن این عنوان شگفت زده شدم فقط می توانم بگویم فوق العاده بود از EA هم بخاطر این کار مخفی و هیجان انگیز تشکر می کنم واقعا نمی توان برای این عنوان صبر کرد شما هم اگر این عنوان را ببینید دیگر نم توانید برایش صبر کنید.

نکته جالب در این باره این است که تویتر مربوط حذف نشده و EA هم آن را تایید کرده عنوان Battle Field 4 از عناوینی است که EA تصمیم دارد هرساله به بازار بفرستد نسخه قبلی اینن شوتر توانست موفقیت های زیادی بدست بیاورد این موفقیت تا حدی بوده که هم اکنون نیز DLC های برای این عنوان منتشر می شود .

در این میان سوالی که ذهن همگان را به خود مشغول کرده این است که این بازی نیاز به چه سخت افزاری دارد. همچنین EA تایید کرده که دو عنوان Battle Field 4 و FIFA برای نسل بعد در حال ساخت می باشند .

یکی دیگر از سردرگمی ها در این باره این است که گفته شده این بازی برای سال مالی 2014 قرار است منتشر شود و این یعنی در هر زمان بعد از مارس 2013 می تواند منتشر شود.

منبع: http://www.vg247.com/2013/02/20/battlefi...sed-doors/
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
یه تریلر قبلا از این بازی دیده بودم اولش فکر کردم فیلمش رو ساختن اما دیدم نه بازیشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخ انتشار بسته‌الحاقی Pathologic 2: The Marble Nest مشخص شد White Beard 0 1,288 10-22-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  در اواخر ماه جاری میلادی تریلر جدیدی از بازی Death Stranding نمایش داده خواهد شد White Beard 0 983 10-02-2019, 08:44 PM
  ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی Cyberpunk 2077 در مراسم EGX Berlin 2019 به نمایش در خواهد آمد White Beard 0 1,020 09-24-2019, 12:01 AM
  The Last of Us Part II در مراسم Madrid Game Show به نمایش گذاشته می‌شود White Beard 0 780 09-17-2019, 11:15 PM
  در جریان رویداد TGS 2019 تریلر جدیدی از بازی Final Fantasy VII Remake نمایش داده خواه White Beard 0 958 09-10-2019, 08:42 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان