نظرسنجی: Battlefield or call of duty
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Battlefield
46.43%
13 46.43%
Call of duty
53.57%
15 53.57%
در کل 28 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battle field or call of duty
من بتل رو ترجیح میدم چون خیلی بیشتر شبیه واقعیت هست، ولی خب خاطرات سری MW کالاف کاری کرده که نمیزاره ازش بگذرم و همیشه باید بازی کنم.
خلاصه بتل یجورایی شبیه سازتر هست تا کالاف که آرکید تره
فعلا هم آرما 3 رو به اینا ترجیح میدم
پاسخ
(07-28-2015, 10:25 PM)fredmehdi نوشته است:
(07-28-2015, 10:06 PM)Le0Nard0 نوشته است: دوستان یه چیزی به ذهنم رسیده که با اون نظر صد در صد سال دیگه بازی MW4 میاد.

بنابر این داستان: اگه دقت کنید توی MW2 تو مرحله آخر Soap چاقو رو به طرف شپرد میندازه و به صورت میخوره و بیهوش میشه نمیمیره بیهوش میشه و بعدش نیکولای میاد وشما میری حالا شما از کجا میدونید بعد از شما مکرووف شپرد رو نجات نداده باشه بخاطر اینکه باهاش همکاری که و بعد از مرگش وارث اون بشه.

(07-28-2015, 09:56 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(07-28-2015, 09:51 PM)black ops 3 نوشته است: خخخخ

سوال مسخره ای پرسیدید .

عشق است و کال اف

بتلفید اونقدر مسخرست که وسط بخش داستانیش یه لحظه وای می ایستید و می گید من اصلا چرا دارم بازی می کنم ؟

نه شخصیت منفی داره نه گیم پلی درست و حسابی و نه داستان

حرف شما در مورد بخش سینگل بتل فیلد کاملا درسته 
ولی وقتی وارد آنلاین میشیم ورق برمیگرده
قطعا شاهد بخش مولتی با کیفیت تری نسبت به کالاف هستیم تو بتل

تنها مشکل سری بتلفید اینه که داستان خوبی و گرافیک خوبی نداره ولی از لحاظ گیمپلی حرف نداره و هر دو رو بازی میکنم ولی چون بیشتر بتلفید اسلحه ها داستان ها و غیره چیزها تو آینده نیست و فانتزی نیست به بتلفیلد رای دادم.
گراقیک خوبی نداره؟دوست عزیز شما در سلامت کامل هستید؟
بتلفیلد همیشه گرافیکش از کالاف بالاتر بوده.گرافیک گوست رو نگاه کن.نسل 7 هست تا نسل 8.کالاف تا بلکاپس 1 خوب بود.بعدش واقعا مضخرف شد البته ادونس وارفر جون تازه ای به این عنوان داده ولی بتل کلا چیز دیگه ای هست.
داداش من قبول دارم. من منظورم از نسخه ۴ به پایین بود مثلا ۳ یا Bad Company 2
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
اتفاقا بد کمپانی اون زمان که اومده بود گرافیکش 10 نسل جلوتر از زمان حال سیر میکرد مخصوصا نسخه 2ش
بتل یعنی گرافیک گرافیک هم یعنی بتل
پاسخ
دوستان اسپم ندید خواهشا فقط بگید گزینه انتخابی و دلیلش

پاسخ
(07-28-2015, 10:06 PM)Le0Nard0 نوشته است: دوستان یه چیزی به ذهنم رسیده که با اون نظر صد در صد سال دیگه بازی MW4 میاد.

بنابر این داستان: اگه دقت کنید توی MW2 تو مرحله آخر Soap چاقو رو به طرف شپرد میندازه و به صورت میخوره و بیهوش میشه نمیمیره بیهوش میشه و بعدش نیکولای میاد وشما میری حالا شما از کجا میدونید بعد از شما مکرووف شپرد رو نجات نداده باشه بخاطر اینکه باهاش همکاری که و بعد از مرگش وارث اون بشه.
 چاقو میخوره تو صورتش نمیمیرهه ؟؟؟؟؟ تو مطمنی کسی واست تعریف نکرده؟ چاقو رفت تو چشه طرف یا هرجای دیگه صورتش، بعد زنده مونده؟؟؟؟ بعد اصلا گیریم که مونده باشه، تو mw3 که کلا مکاروف ریشش خشکیده میشه. اون وارث چیش بشه؟
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
(07-28-2015, 10:34 PM)miatge نوشته است:

چاقو میخوره تو صورتش نمیمیرهه ؟؟؟؟؟ تو مطمنی کسی واست تعریف نکرده؟ چاقو رفت تو چشه طرف یا هرجای دیگه صورتش، بعد زنده مونده؟؟؟؟ بعد اصلا گیریم که مونده باشه، تو mw3 که کلا مکاروف ریشش خشکیده میشه. اون وارث چیش بشه؟
سازنده بخواد یه داستان پردازی قوی در بیاره، کاری براش نداره اصلا، میتونی یکی از اقوام ماکارو مثلا پچش رو روی کار بیاره، شپرد هم میتونن یکاریش کنن که مثلا فلج شد و یه تیکه از مغزش آسیب دید، از اون ور نمردن گوست و روچ، منفی شدن شخصیت نیکولای و پرایس مثلا...
و خیلی از ایدهای دیگه که فقط یه اراده میخواد از طرف ناشر...
پاسخ
(07-28-2015, 11:25 PM)AMIR_PC نوشته است:

سازنده بخواد یه داستان پردازی قوی در بیاره، کاری براش نداره اصلا، میتونی یکی از اقوام ماکارو مثلا پچش رو روی کار بیاره، شپرد هم میتونن یکاریش کنن که مثلا فلج شد و یه تیکه از مغزش آسیب دید، از اون ور نمردن گوست و روچ، منفی شدن شخصیت نیکولای و پرایس مثلا...

من از شما یه سوال دارم تو نسخه ۱ زاکایف که سالم بود خیلی هم قوی اون با تفنگ تو صورت گوست زد نمرد.
حالا Soap با اوت وضعیت داغون میتونه اونقدر قوی چاقو رو پرت کنه؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟
در ضمن منظورم از وارث اینبود که میاد مثل مکاروف میکنه یعنی میاد یه مجمسه میزنه نمیدونم قهرمان و از این چیزا بعدش هم خودش جانشین اون میشه و به بازی Modern Warfare 4 خوش آمدید (فیلمی گفتم :huh:
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
(07-28-2015, 11:51 PM)Le0Nard0 نوشته است:
(07-28-2015, 11:25 PM)AMIR_PC نوشته است:

من از شما یه سوال دارم تو نسخه ۱ زاکایف که سالم بود خیلی هم قوی اون با تفنگ تو صورت گوست زد نمرد.
حالا Soap با اوت وضعیت داغون میتونه اونقدر قوی چاقو رو پرت کنه؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟
در ضمن منظورم از وارث اینبود که میاد مثل مکاروف میکنه یعنی میاد یه مجمسه میزنه نمیدونم قهرمان و از این چیزا بعدش هم خودش جانشین اون میشه و به بازی Modern Warfare 4 خوش آمدید (فیلمی گفتم :huh:

ای بابا من هر چقدر میگم اسپم ندید شما بدتر میکنید اگر یک اسپم دیگه ببینم پست پاک میکنم

پاسخ
واقعا تو گیم فا دوستان نوب یا بی تجربه زیاد دارم اونی که خودش رو میکشه و میگه کالاف بهتره شما یه تحقیق بکن ببین بالای60 درصد کیفیت بازی های مثل کالاف یا بتل رو از روی بخش مولتی میشناسن نه سینگل ،سینگل یه بخش خطی و سادست.شک ندارم که کسایی این حرف رو مزنن مولتی بتل رو بازی نکردن فقط 5 دقیقه تجربه ش کنید کافیه تا نظرتون عوض بشه..
بخش سینگل هم تکراری میشه Confusedleepy: و بازی های اینده روی مولتی تاکید دارن و تمام نو  اوری ها توی اونه پس میشه گفت
بتل بهتر از کالافه البته من به شخصه داستان عالی کالاف رو قبول دارم ولی واقعا نو اوری توش نیست. :-/
.........................
رای من بتل
پاسخ
توی داستان از نظر من COD ولی توی مولتی BF بهترینه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخچه سری بازی call of duty levi ackerman 15 7,780 07-25-2015, 12:12 PM
آخرین ارسال: You Never Win
  تاپیک هواداران Call of Duty Rise of Duty 1 1,972 07-24-2015, 02:44 AM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن: