امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blood Borne یا Dark Souls؟مسئله این است!
Question 
استودیوی بازی سازی مشهور From Software همواره عناوین سختی همچون سری Dark Souls,Blood Borne,Demon Souls را روانه بازار کرده که در این بین دو بازی Dark Souls 2 و Blood Borne برای نسل هشتم کنسول های بازی روانه بازار شدند.حال به نظر شما کدام یک از این بازی ها جذاب تر، سخت تر و بهتر است؟نظرتان چیست؟
My PS ID:Sepehr10901
PLZ Add My :cool:
پاسخ
از نظر سختی داری سوال میکنی ؟ دیمن سولز از همشون یه پله تو سختی بالاتره
خودم الان دارم دارک 1 رو میزنم و بعد از دیمن سولز این قرار میگیره بعدش دارک 2 بعدشم بلادبورن
بلادب.رن خیلی نسبت به اون 3 تای قبلی آسون تره
پاسخ
(11-01-2015, 09:09 PM)BadBoy4Ever نوشته است: از نظر سختی داری سوال میکنی ؟ دیمن سولز از همشون یه پله تو سختی بالاتره
خودم الان دارم دارک 1 رو میزنم و بعد از دیمن سولز این قرار میگیره بعدش دارک 2 بعدشم بلادبورن
از هر نظر
بعد من هم گفتم که بین دارک 2 و بلاد بورن کدوم بهتره؟حالا به هر دلیلی!
My PS ID:Sepehr10901
PLZ Add My :cool:
پاسخ
(11-01-2015, 09:09 PM)BadBoy4Ever نوشته است: از نظر سختی داری سوال میکنی ؟ دیمن سولز از همشون یه پله تو سختی بالاتره

خدایی رو چه حسابی گفتی که بلادبورن از دارک سولز آسون تره؟؟
دارک سولز دو رو تموم کردم ولی بلادبورن سر این vicar عوضی موندم
XOF... Kisses and hugs following by a big F you S0 (2)
پاسخ
همیشه تو حسرت bloodborne بودم چون dark souls رو بازی کردم و سخت بود منم که حوصله بازی های سخت رو ندارم ولی خدایی اگه گیمپلی bloodborne روی dark souls بود و همیچین گیمپلیی داشت عالی میشد و 10 بار تمومش میکردم
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(11-01-2015, 09:29 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است:

پس 100 درصد دارک 1 و حتی 2 رو درست حسابی بازی نکردی که داری اینجوری ناشکری میکنی
تو دارک یه شمشیر آدم میگیره دستش با یه اتک 10 ثانیه طول میکشه تا طرف بخواد دستشو بیاره بالا و شمشیرو بیاره پایین (وزن روش سواره) ولی بلاد بورن هر اتکش عین هم ان اسلشا مثه برقه
از همه نظر این نسبت به اونا (مخصوصا دیمن سولز) آسون تره
دیمن سولز که یه جهنمیه واسه خودش 
توسعه میکنم اگه اعصاب ندارین سمتش نرین 
اصلا!!!
پاسخ
(11-01-2015, 10:03 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(11-01-2015, 09:29 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است:

پس 100 درصد دارک 1 و حتی 2 رو درست حسابی بازی نکردی که داری اینجوری ناشکری میکنی
تو دارک یه شمشیر آدم میگیره دستش با یه اتک 10 ثانیه طول میکشه تا طرف بخواد دستشو بیاره بالا و شمشیرو بیاره پایین (وزن روش سواره) ولی بلاد بورن هر اتکش عین هم ان اسلشا مثه برقه
از همه نظر این نسبت به اونا (مخصوصا دیمن سولز) آسون تره
دیمن سولز که یه جهنمیه واسه خودش 
توسعه میکنم اگه اعصاب ندارین سمتش نرین 
اصلا!!!

منکه کلا عصاب ندارم
این عنوان های عصاب خورد کن طوری تبلیغ شدن که انگار هر کی بازی نکنه نوب! :dodgy:
اینطوری این بازی گنده شد،شعور بعضیا اینقدر پایینه نمیتونند بفهمند هر کسی به یک سبک بازی علاقه داره ممکنه خوشش بیاد ممکنه خوشش نیاد
 من کلا از DMCوBloodbornوDark soulsحالم بهم میخوره بجای اینها Skyrimوfalloutبهترین بازی های عمرم بودن اما این دو بازی هم طوری تبلیغ شدن که انگار هر کی بازی نکنه نوب! :dodgy:
آقا!هر چی رسانه گفت بخر که نباید خرید!هر چی گفتن خوبه که خوب نیست آدم خودش چش داره گوش داره عقل داره همه چی داره باید دید از چی خوششمون میاد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین نسخه Dark Souls PC FAN 1 1,346 07-06-2018, 07:15 PM
آخرین ارسال: Like A HERO
  (نظر سنجی) battlefield 1 یا call of duty iw مسئله این است!!! ALIREZA A.T.A 26 4,975 05-14-2016, 06:59 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  تشکیل تیم برای بازی dark souls 3 mohammad6701 1 1,515 04-11-2016, 01:29 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  مد یا ماد؟!مسئله این است... MATIN.RH 10 2,609 12-02-2015, 09:13 PM
آخرین ارسال: CTTR
  اکشن یا ترس مسئله این است. Mr.Psycho 11 2,971 10-02-2012, 12:22 AM
آخرین ارسال: dark

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان