امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lords of The Fallen 2 در سال 2017 منتشر خواهد شد
طبق خبر های به دست رسیده، امروز شرکت CI Games اعلام کرده است که Lords of The Fallen 2 قرار است در سال 2017 منتشر شود. با ما همراه باشید.

[تصویر:  Lords-of-the-Fallen-5.jpg]

در مصاحبه ای که سایت Eurogamer با رئیس استودیو CI Games درباره انتشار Lords of The Fallen 2 داشت، آقای Marek Tyminski اعلام کردند که دیگر با Deck 13 برای ادامه IP همکاری نخواهند کرد. البته ایشان گفتند:
نقل قول: نوشته است:ما پروژه بازی را شروع کرده و با تصور کلی خود اینکار را شروع کرده ایم اما، مطمئنا با شریک های بسیاری همکاری خواهیم کرد.
وقتی ما درباره اینکه چرا Deck 13 در این نسخه سهیم نیست پرسیدیم، آقای Tyminski جزئیات را به طور کامل شرح ندادند ولی در این باره گفتند:
نقل قول: نوشته است:به طور صادقانه بگویم این محرمانه است. ما درباره بعضی چیزها که میخواستیم بعد از انتشار Lords of The Fallen انجام بدهیم صحبت کرده بودیم ولی در پایان، هردو طرف به این نتیجه رسیدیم که عمل کردن به همه ی این کارها توسط دو استودیو امکان پذیر نیست. تا جایی که من می دانم آن ها در حال حاضر روی پروژه ای دیگر کار می کنند و من به شخصه برایشان آرزوی موفقیت می کنم.
ایشان گفتند:
نقل قول: نوشته است:ما فکر های بسیارخوبی درباره اینکه چگونه می خواهیم Lords of The Fallen 2 را شکل دهیم داریم و ایده های زیادی نیز در ذهنمان هست که میخواهیم آن هارا عملی کنیم. ما تمام درس های لازم را از نسخه اول بازی گرفته ایم تا بتوانیم عنوانی بسیار بهتر و کارآمد تر، چه از نظر تولید و چه از نظر راضی بودن طرفداران، تهیه کنیم.
آقای Tyminski این را نیز اعلام کردند که تا به الآن حدود نهصدهزار نسخه از بازی به فروش رفته است و ایشان این را یک شروع بسیار خوب برای یک IP جدید می دانستند.
نسخه اول بازی در تاریخ 28 اکتبر 2014 بود که برای PC، Xbox One و همینطور PS4 منتشر شد. در دسامبر همین سال هم اعلام شد که سازندگان قصد ساخت نسخه بعدی و ادامه بازی را دارند. البته نسخه Game of The Year بازی نیز قرار است در 26 ژوئن همین امسال انتشار یابد که شامل تمام افزونه ها و بسته های الحاقی بازی خواهد بود.
عنوان جدید Deck 13 توسط Fucos Home Interative منتشر خواهد شد و قرار است که در مراسم E3 2015 از آن رونمایی شود.

Source
WWI In Action FPS

[تصویر:  battlefield_1_squads-wallpaper-1920x1080.jpg]

پاسخ
این بازی  شاهکاره واقعا!!!!!
پاسخ
من که نسخه ی اولش رو نتونستم تجربه کنم اونم به خاط قفل DRm بود و الان هم امیدم به نسخه ی سال این بازی هست که منتشر بشه و شاید کرک بشه و من هم بتونم بازی کنم چون به شدت مشتاق به بازی کردن این بازی هستم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,372 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  شخصیت Toshiro Hitsugaya به بازی Jump Force اضافه خواهد شد White Beard 0 1,289 10-22-2019, 09:44 PM
آخرین ارسال: White Beard
  مهارت‌های شخصیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با داستان آن مرتبط هستند White Beard 0 1,351 10-22-2019, 09:40 PM
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,292 10-22-2019, 09:38 PM
  حالت آنلاین به بازی Pokemon GO اضافه خواهد شد White Beard 0 1,160 10-22-2019, 09:34 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان