امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?Can You Run It
Question 
یکی از مشکلاتی که بازیبازان پی سی (Pc Gamers) دارند این که ایا میتونند بازیهایی که منتشرشده  یا منتشر میشه رو روی سیستمم شون اجرا کنند.
وایا سیستم شون میتونه بازی هارو اجرا کنه واگه نمیتونه توی کدوم قسمت مشکل داره که نمیتونه بازی رو اجرا کنه .
من وبسایت Can You Run It رو پیشنهاد میکنم. که با وارد شدن به سا یت بازی مورد نظر را انتخاب کنید و روی گزینه ی Can I Run It کلیک کنید
وبا انتخاب گزینه ها Automatic Detectin یا Desktop app سیستم رو شناسای میکنه بهتون میگه که میتونید بازی رو اجرا کنید یا نه؟

[تصویر:  do.php?img=95863]
پاسخ
نوشتتو یکم مرتبش کن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
(10-05-2013, 04:01 PM)'Ali_Linkin' نوشته است: نوشتتو یکم مرتبش کن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

نمی دونم چرا بعضی از نوشته ها اینطور میشه؟
پاسخ
این سایتی که شما پیشنهاد کردید بدک نیست ولی کارایی سایت Gamedebate در این زمینه خیلی بیش تر از این سایت هست،مثلا برای شناسایی سیستم مورد نیاز Battlefield 4 و کارایی سیستمتون می تونید به این قسمت از سایت مراجعه کنید.
پاسخ
(10-05-2013, 04:28 PM)'Ronan' نوشته است: این سایتی که شما پیشنهاد کردید بدک نیست ولی کارایی سایت Gamedebate در این زمینه خیلی بیش تر از این سایت هست،مثلا برای شناسایی سیستم مورد نیاز Battlefield 4 و کارایی سیستمتون می تونید به این قسمت از سایت مراجعه کنید.

اره . منم با سایت Game Debate اشنا هستم سایت خوبیه .من بخاطر اینکه بطور خودکار سیسنم رو شناسایی میکنه معرفی کردم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان