امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Death Stranding نورمن ریدس متفاوتی را به نمایش خواهد گذاشت
نکته‌ی مهمی که همیشه در کارهای هیدئو کوجیما به چشم می‌آید، ترکیب عناصر و سینما و بازی‌های ویدئویی است. همچنین این کارگردان کاربلد، در عنوان جدید و مرموز خود با نام Death Stranding، بازیگران معروف و بزرگی از سینما و تلویزیون را به کار گرفته است که می‌توان از بین‌شان، نورمن ریدس و مدس میکلسن را نام برد.

طبق گفته‌ی کوجیما، نورمن ریدس که بیشتر برای بازی در سریال The Walking Dead شهرت دارد، در Death Stranding شخصیت متفاوتی خواهد داشت و جلوه‌ای جدید از آن به نمایش گذاشته خواهد شد. این کارگردان خلاق در گفت و گو با وب‌سایت Sugoi Japan، چنین گفته است:
نقل‌قول:
من می‌خواستم توسط اولین تریلر Death Stranding، با گریه و بچه‌ی در دست نورمن ریدس، جلوه‌ای متفاوت از او را به نمایش بگذارم. بیشتر مردم او را با نقش Daryl در سریال The Walking Dead می‌شناسند ولی با این حال، این بار نورمن… لخت شده است! شما فکر نمی‌کنید که مدس میکلسن در تریلر دوم بازی بسیار عالی و جذاب بود؟ من که مدس را دوست دارم و روزانه یکی از فیلم‌هایش را تماشا می‌کنم!
واقعا سخت است که برای تجربه‌ی بازی جذابی مانند Death Stranding با چنین شخصیت‌هایی صبر کنیم و باید ببینیم که این دفعه، کوجیما چه می‌کند و چه عنوان فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد.
[تصویر:  maxresdefault-6.jpg]
[تصویر:  y0m7deepvqx6.jpg]

Darkness travels along my sight...Opening the windows to reveal the light
BAT#
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,354 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  شخصیت Toshiro Hitsugaya به بازی Jump Force اضافه خواهد شد White Beard 0 1,276 10-22-2019, 09:44 PM
آخرین ارسال: White Beard
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
  حالت آنلاین به بازی Pokemon GO اضافه خواهد شد White Beard 0 1,144 10-22-2019, 09:34 PM
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,114 10-22-2019, 09:31 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان