امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Downgrade دیگر از یوبی سافت در راه است؟!
(09-27-2015, 11:23 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
نقل‌قول: من کلمه‌ی in-game رو توش نمی‌بینم یا واقعاً نیست؟ یکی بیاد روشن کنه...

الان ترجمه میکنم براتون : این تریلر دقیقا از دستگاه پلی استیشن ضبط شده است

[تصویر:  o7p9hs9hz51j9rrvda6k.jpg]

(09-27-2015, 11:24 PM)justfifa نوشته است: یعنی سینمایی درسته!؟و اصلا ربطی به داخل بازی نداره؟! 
پس چرا گفته directly؟!:|||||
O______________________o
واقعا تا حالا همچنین چیزی ندیده بودم!
وقت و حوصله بحث ندارم ^_^ موفق باشید  ;)
نیازی به ترجمه نبود، خودم می‌فهمم چی میگه. کلمه‌ی این-گیم رو من ندیدم والا، نگفتم که ترجمه‌اش چی میشه!
 «از داخل پی‌اس4 کپچر شده است.» الان دقیقاً  قراره چی رو ثابت کنه؟ 
ببین الان منظورش اینه این تریلر این - انجین هست. فرق این انجین و این گیم رو هم که دیگه می‌دونید چیه الحمدالله؟

پ.ن: فقط اینجاس که دیدم بدون تحقیق و بدون دلیل در مورد یه چیزی بحث می‌شه. justfifaـی عزیز شما هم لازم نیست انقد زود فاز روشنفکری بردارید. اول منظورمو بفهید...
پاسخ
اصن بحث وسط کشیدن ناتی داگ اشتباه بود
من اشتباه کردم 
برید سراغ همون یوبی سافت
پاسخ
(09-27-2015, 11:30 PM)The Last Resort نوشته است:

(09-27-2015, 11:24 PM)justfifa نوشته است: یعنی سینمایی درسته!؟و اصلا ربطی به داخل بازی نداره؟! 
O______________________o
نیازی به ترجمه نبود، خودم می‌فهمم چی میگه. کلمه‌ی این-گیم رو من ندیدم والا، نگفتم که ترجمه‌اش چی میشه!
ببین الان منظورش اینه این تریلر این - انجین هست. فرق این انجین و این گیم رو هم که دیگه می‌دونید چیه الحمدالله؟

پ.ن: فقط اینجاس که دیدم بدون تحقیق و بدون دلیل در مورد یه چیزی بحث می‌شه. justfifaـی عزیز شما هم لازم نیست انقد زود فاز روشنفکری بردارید. اول منظورمو بفهید...

"«از داخل پی‌اس4 کپچر شده است.»"
آقای روشن فکر میشه بگید چرا directly را تو ترجمه اتون حذف کردید؟!
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
(09-27-2015, 11:30 PM)The Last Resort نوشته است:

O______________________o

شما الان این منظور رو از کجای اون متن در آوردی :)
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
(09-27-2015, 11:32 PM)BadBoy4Ever نوشته است: اصن بحث وسط کشیدن ناتی داگ اشتباه بود
من اشتباه کردم 
برید سراغ همون یوبی سافت
والا منم تو بخش گفت و گو آزاد گفتم نظر دوستان را در مورد این بازی بودنم .... ولی باز شد ناتی.....
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
خدایا کی بازی منتشر میشه تا این بحث تموم شه :| 

خدایا خدایا انتشار بازی آنچارتد 4 را  سریع تر اعتا بگردان  S0 (30) من که دیگه واسم مهم نیست که تو تریلر ها چی نشون دادن فقط میخوام بازیش کنم و چند ساعت با اکشن و هیجان سرگرم بشم  :S0 (26) کلا هدف ما از بازی کردن سرگرم شدنه نه بحث کردن در مورد بازی :|
پاسخ
(09-27-2015, 11:33 PM)justfifa نوشته است: "«از داخل پی‌اس4 کپچر شده است.»"
خب مگه فرقی هم میکنه یه به طور مستقیم باشه یا نه؟ اوکی به طور مستقیم کپچر شده...
فقط بدونید این توی اصل مسئله فرقی به وجود نمیاره به لینک پایین مراجعه کنید.

(09-27-2015, 11:33 PM)miatge نوشته است: شما الان این منظور رو از کجای اون متن در آوردی :)

ناتی داگ، دقیقاً بعد از کنفرانس سال 2014 سونی توی E3:

" all the footage from the Uncharted 4 trailer was captured "completely in engine."

این انجین هم مشخصه دیگه؟ 

اینم لینک خود سایت ناتی داگ و خبرش بعد از کنفرانس...
http://www.naughtydog.com/site/post/unch...3_trailer/

پی‌نوشت: همونجور که دیدید هیچ وقت ناتی داگ نگفته (شایدم گفته ما نمی‌دونیم و دوستان خبر دارن!) که تریلر توی E3 2014 این گیم بوده...
پاسخ
(09-27-2015, 11:49 PM)The Last Resort نوشته است:
(09-27-2015, 11:33 PM)justfifa نوشته است: "«از داخل پی‌اس4 کپچر شده است.»"
خب مگه فرقی هم میکنه یه به طور مستقیم باشه یا نه؟ اوکی به طور مستقیم کپچر شده...
فقط بدونید این توی اصل مسئله فرقی به وجود نمیاره به لینک پایین مراجعه کنید.

(09-27-2015, 11:33 PM)miatge نوشته است: شما الان این منظور رو از کجای اون متن در آوردی :)

ناتی داگ، دقیقاً بعد از کنفرانس سال 2014 سونی توی E3:

" all the footage from the Uncharted 4 trailer was captured "completely in engine."

این انجین هم مشخصه دیگه؟ 

اینم لینک خود سایت ناتی داگ و خبرش بعد از کنفرانس...
http://www.*****.com/site/post/uncharted...3_trailer/

پی‌نوشت: همونجور که دیدید هیچ وقت ناتی داگ نگفته (شایدم گفته ما نمی‌دونیم و دوستان خبر دارن!) که تریلر توی E3 2014 این گیم بوده...
 لینکی که دادی که خرابه . وقتی میگن فلان تریلر به طور مستقیم از یک دستگاه گرفته شده یعنی تریلر این گیم بوده گلم. چرا؟ چون تریلر سینماتیک فرقی این دستگاه و اون دستگاه نداره . وقتی میگه به طور مستقیم از روی ps4 گرفته شده یعنی چی؟ یعنی بازی روی این قدرت ps4 به این شکل هست
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
(09-27-2015, 11:53 PM)miatge نوشته است:  لینکی که دادی که خرابه . وقتی میگن فلان تریلر به طور مستقیم از یک دستگاه گرفته شده یعنی تریلر این گیم بوده گلم. چرا؟ چون تریلر سینماتیک فرقی این دستگاه و اون دستگاه نداره . وقتی میگه به طور مستقیم از روی ps4 گرفته شده یعنی چی؟ یعنی بازی روی این قدرت ps4 به این شکل هست

خب بلبلم مگه من گفتم فرقی بین قدرت پردازش دستگاه‌ها هست که این دستگاه و اون دستگاه رو میاری وسط؟ من فقط میخام این جو حاکمی که الکی سطح انتظارات رو از گرافیک آنچارتد 4 بالا برده (تازه قبل از انتشار بازیه که داره در مورد گرافیک و خنده دار ترش دانگرید بحث می‌شه!) از بین ببرم.
تریلر سینماتیک و از پیش رندر شده بود این تریلر E3 2014؛ یعنی از داخل موتور بازی کپچر شده، خودِ ناتی داگ هم صراحتاً اعلام کرد که این-انجین بوده. این که شما میگی این-گیم ـه بعد به دلیل این که تریلر سینماتیک دستگاه پردازش کننده‌اش فرقی نداره کمی برام غیرقابل هضمه. بله، گفته شده که از پی‌اس4 به طور مستقیم کپچر شده... یا بهتر تفسیر کنم یعنی خودِ تریلر که این انجین هم بوده این شکله، نه بازی.

آها یادم رفت، لینک بدون مشکل:
http://www.polygon.com/e3-2014/2014/6/9/...d-ps4-2014
پاسخ
یوبیسافت کد این بازی برام نفرستاد \: به همین دلیل بازی رو نمی خرم D: 
راستی این متن کامل
ll footage you see in the trailer was captured completely in engine. That’s Nathan Drake rendered in 1080p full glory using the power of our PS4 engine. All footage you see in the trailer was captured completely in engine. We’re targeting 60fps for Uncharted 4: A Thief’s End and as you can see the visual fidelity for our character models will reach new heights. In fact, thanks to the power of the PS4, right now Drake’s Uncharted 4 model is over double the polygons of Joel from The Last of Us PS3.

به این معنی هستش که می خوان قدرت PS4 رو نشون بدن و قدرت موتورشون رو هیچ جایی هم گفته نشده که اون تریلر In-Game بوده و به IN Engine اشاره داشتند (: سایتش همون سایت ناتی داگ هست سرچ کنید Uncharted 4 e3 2014 تو سایتش می شه خبر دوم \: 
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رئیس یوبی سافت از آینده گیم می گوید hitman 47 1 1,271 09-14-2012, 01:28 PM
آخرین ارسال: mohammad13
  اپل بار دیگر از سامسونگ شکایت کرد Yashar 7 2,227 09-04-2012, 02:21 PM
آخرین ارسال: Yashar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان