امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E3 2014/ آخرین اخبار و اطلاعات + حواشی
[تصویر:  07094270345979569978.jpg]

با سلام خدمت تمامی دوستان بار دیگر فرصتی شد تا با یکدیگر به استقبال بزرگترین فستیوال بازی های رایانه ای برویم . نمایشگاه E 3 را به جرات میتوان بزرگترین رخداد در زمینه بازی های رایانه ای دانست که همه ساله تمامی گیمر ها را در سرتاسر دنیا به وجد می آورد و شور و اشتیاق جدیدی را وارد این عرصه می کند.
امسال  دو کنسول Sony PS4 و Microsoft xbox one وارد عرصه بازی های رایانه ای شدند تا رقابت خود را برای کسب موفقیت در این زمینه آغاز کنند و بدون شک این نمایشگاه فرصتی را فراهم خواهد آورد که این دو کنسول به همراه شرکت هایشان بتوانند قدرت و شایستگی های خود را به رخ بکشند .

نمایشگاه امسال بدون شک یکی از بزرگترین و پر هیجان ترین نمایشگاه ها در طول این چند سالی خواهد بود که ما شاهد برپایی E3 بوده ایم این اولین نمایشگاه بعد از عرضه رسمی دو کنسول نسل هشتمی هست و انحصاری هایی که برای این دو کنسول معرفی خواهد شد  می تواند سهم عمده ای در موفقیت شرکت های سازنده داشته باشد .

پس شما هم با ما باشید با آخرین اخبار و اطلاعات و حواشی نمایشگاه امسال...

ساعت کنفرانس ها :

[تصویر:  07148193655221696583.png]
 Microsoft  – برابر با ۲۱:۰۰ به وقت تهران
Electronic Arts  - برابر با ۰۰:۰۰ به وقت تهران
Ubisoft  - برابر با ۰۲:۳۰ به وقت تهران
Sony  - برابر با ۰۵:۳۰ به وقت تهران
Nintendo  – برابر با ۲۰:۳۰ به وقت تهران

توجه : تمام کاربران می توانند در این تاپیک شرکت و در قرار دادن مطالب همکاری کرده همچنین بحث و گفتگو در این تاپیک آزاد می باشد

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
ممنون بابت تاپیک[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

راستش خیلی منتظر نمایشی از انچارتد هستم امیدوارم یه گیم پلی ای ازش نشون بدن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  و حتما مراسم های ea و سونی و یوبی سافت رو زنده میبینم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](اینجاست که نژاد جغدی و خفاشی من پیدا میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

مطمئنا یوبی سافت یه تریلر با زمان زیاد از فارکرای4 نشون میده و تریلر 45 دقیقه ای ویچر3 هم حتما شاهکار خواهد شد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بچه ها هرچی اطلاعات بدست اوردید را حتی اگه خلاصه هم بود یا خلاصه کردید هم ایرادی نداره اینجا قرار بدید اگه یه چیزی شنیدید و کم بود چندتا را با هم جمع کنید و یک جا قرار بدید .

میتونید اخباری هم که تو سایت قرار میگیره با ذکر نام خبرنگار اینجا قرار بدید موردی نداره .

تصویری تیزری تریلری هم اگه منتشر شد میتونید اینجا قرار بدید

(05-25-2014, 02:30 PM)'Real Madrid C.F' نوشته است: ممنون بابت تاپیک[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

راستش خیلی منتظر نمایشی از انچارتد هستم امیدوارم یه گیم پلی ای ازش نشون بدن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  و حتما مراسم های ea و سونی و یوبی سافت رو زنده میبینم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](اینجاست که نژاد جغدی و خفاشی من پیدا میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

مطمئنا یوبی سافت یه تریلر با زمان زیاد از فارکرای4 نشون میده و تریلر 45 دقیقه ای ویچر3 هم حتما شاهکار خواهد شد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

فقط منتشر تریلر گیم پلی ویچر 3 هستم چه شود 45 دقیقه !
انچارتد را هم اگه چیزی نشون بده نگاه نمیکنم که یه موقع هوس بیجا برای خرید کنسول PS4 نکنم
فارکرای 4 هم که دیگه برادر یوبی سافت برای PC تاییدش کرده واقعا دمش گرم پس حتما چیزی ارش نشون بده نگاه میکنم
بشدت هم منتظر نمایشی اطلاعاتی از عنوان جدید راکستار هستم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
منتظر یه نمایش فوق العاده از ac:unity هستم.
همینطور یه عنوان از راکستار واسه pc(البته بعید میدونم)
ویچر3 هم که جای خود داره ولی کی میتونه با این اینترنت گیم پلی 45 دقیقه ای رو که بالای 500 مگ رو دانلود کنه؟
این رو از یک مقاله خارجی برداشتم، اول خواستم کل مقاله رو ترجمه کنم، ولی دیدم مثل اینکه خیلی مقاله طولانیه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

Sony در E3 امسال:
عوامل Sony تا به حال اعلام کرده اند که کنفرانس شرکت در نهمین روز ماه میلادی June برگزار خواهد شد و از برنامه های آینده شرکت خبردار خواهیم شد. همچنین تعدادی بازی جدید نیز برای کنسول جدید این کمپانی، PS4، معرفی خواهد شد.
طبق اطلاعات به دست آمده، Sony از عناوین زیر رونمایی خواهد کرد:

1. Uncharted 4: مطمعناً کنفرانس Sony بدون حضور استودیو N@ughty Dog بی معنی است! این طور که پیداست، این بازی نمایشی از محیط گرمسیری خود خواهد داشت؛ البته نمایش این عنوان به صورت رسمی تایید نشده است.
2. بازی جدید استودیو Media Molcule: یکی دیگر از استودیو های موفق و وابسته به Sony استودیو Media Molcule می باشد که جدیداً عنوان موفق Tearway را برای PS Vita منتشر کرده و موفقیتی جدید را به ارمغان آورد. از همین حال می توان حدس زد که بازی آینده این استودیو محیطی شاد و جذاب خواهد داشت!
3. IP جدید Guerilla Games: احتمالاً پروژه جدید این استودیو، عنوانی RPG خواهد بود؛ بازی که بتواند همچون عناوین قبلی قدرت سخت افزاری کنسول را به نمایش بگذارد.
4. دو یا سه عنوان جدید از Sony Japan: اطلاعات زیادی از این عناوین منتشر نشده است، به همین دلیل چاره ای جز صبر کردن تا برگزاری نمایشگاه نداریم!
5. God of War 4: این طور که پیداست شاهد تیزری از این عنوان Hack n Slash خواهیم بود. تا به حال هیچ مطلبی از تریلر گیم پلی منتشر نشده است.
6. بازی جدیدی از Sony London: بیشتر طرفداران PS4 منتظر عنوان جدید این استودیو هستند، زیرا Sony London از جمله استودیوهایی است که پیشینه خوبی میان گیمرها داشته است.
7. DLC جدید بازی InFamous: Second Son: بیشتر گیمرها منتظر DLC این بازی هستند تا بتوانند از نیروهای بیشتری در این بازی استفاده کنند.
8. عنوان جدید استودیو Quantic Dream: تریلری برای این بازی ساخته شده است، اما هنوز نمایش آن در E3 قطعی نیست.
9. حضور GTA 6: شایعاتی در مورد حضور Rockstar در کنفرانس Sony وجود دارد، اما تا به حال این شایعات تایید نشده است.
ـــــــــــــــــــــــــ
دوستان عصر هم میام در مورد کنفرانس Microsoft میذارم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من که خودم منتظر Rockstar هستم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
بدجور منتظر فارکرای4هستم.همچنین GOW4عاشقشم.اگه بیاد توE3[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]فقط یه چیزی می مونه که اونمPS4ندارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
به شدت منتظر معرفی ip جدیدN@ughty Dog هستم که مثل اینکه قراره توی E3 معرفی بشه.
شایعه های زیادی هم راجع به برگشتن Crash Bandicoot به PS4 هست.لینک زیرتحلیل جالبی ازاین شایعه داره:
http://www.ign.com/videos/2013/11/24/is-...laystation
امیدوارم توی E3 همه چیز راجع به این موضوع مشخص بشه.
 امیدوارم Rockstar هم رسما GTA V رو برای نسل هشتم و پی سی تاییدکنه

عنوان راکستار احتمالا مولتی پلتفرم بشه و قضیش باید بزودی معلوم بشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه تریلر از گیمپلی Qb و the order واسه من کافیه. کنفرانس مایکرو هم با هایپ های اسپنسر دیدنی خواهد بود .. بشدت منتظریم
تشکر [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  g5nd2nmhfgnpwp7ylnrh.jpg]
از Resident Evil 7 خبری نشده هنوز؟؟...
کی میبره؟سونی یا مایکرو؟
آیا هایپ های مایکرو قبل از E3 به واقعیت تبدیل میشه یا دروغی بیش نبودی؟
آیا قبول دارید که Uncharted 4 به صورت فجیهی بقیه بازی هارو له میکنه؟
آیا راک استار چیزی رو با خودش میاره به E3  ؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  E3 2017 | اخبار و اطلاعات Station 5 3,374 04-04-2017, 08:15 PM
آخرین ارسال: Station
  E3 2016| اطلاعات زیادی از God of War منتشر شد + تصاویر جدید Station 0 1,752 06-17-2016, 10:20 AM
  E3 2016| اطلاعات جدیدی از Detroit: Become Human منتشر شد Station 0 1,284 06-16-2016, 12:02 PM
  E3 2016| اطلاعات جدیدی از Gears of War 4 منتشر شد Station 0 1,060 06-15-2016, 10:10 PM
  E3 2016| معرفی سازنده و اطلاعات بیشتری از بازی Batman: Arkham VR Station 1 1,459 06-15-2016, 04:13 PM
آخرین ارسال: Arash356

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان