امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E3 2016 | کوجیما از دلایل همکاری با سونی برای ساخت بازی بعدی خود می‌گوید
بازی بعدی هیدئو کوجیما با همکاری سونی ساخته می‌شود و او در حال حاضر دلیل اینکه می‌خواهد با آن‌ها کار کند را مشخص کرد.

[تصویر:  3078427-hideo-kojima-beard-768x367.png]

کوجیما در توضیحات خود گفت:
نقل‌قول:
به اندازه کافی خوش شانس بودم که پیشنهادات زیادی را از سوی افراد مختلف دریافت کردم.
او در ادامه صحبت‌های خود افزود:
نقل‌قول:
با این حال، من با سونی رابطه طولانی داشتم و هیچ بی‌اعتمادی و شکی در این رابطه وجود ندارد؛ بنابراین کار ساخت اولین بازی‌مان را می‌خواهم بر اساس این رابطه و اعتمادی که به یکدیگر داریم شروع کنم؛ این دلیلی است که چرا ما با سونی همکاری می‌کنیم.
کوجیما افزود سونی بسیار مورد اعتمادشان قرار دارد و به او اجازه آزادی بسیار زیادی را برای هر چه که وی می‌خواهد انجام دهد داده است. کوجیما می‌گوید:
نقل‌قول:
بسیار جالب و سرگرم کننده است. من واقعا در این مورد هیجان‌زده هستم.
کوجیما همچنین در رابطه با موتور بازی جدید خود گفت که هنوز تصمیم قطعی راجع به آن نگرفته‌‌اند. با این حال، او افزود چند موتور در برنامه قرار دارد و در حال اجرای آزمایش‌هایی هستند تا تصمیم نهایی را بگیرند.
علاوه بر این، کوجیما نظر خود را راجع به واقعیت مجازی اعلام کرد:
نقل‌قول:
من فکر می‌کنم با بازی آغاز می‌شود اما به چیزهای فراتری مانند آموزش و پرورش و علم پزشکی می‌رسد؛ چیزی که زندگی روزانه ما را تغییر خواهد داد. این یک چیز بزرگ است که تفاوت ایجاد می‌کند.
نام نماد استودیوی کوجیما، Ludens است. کوجیما به‌تازگی چهره کامل نماد استودیوی خود را منتشر کرد که می‌توانید آن را در این بخش مشاهده کنید.

سعید شیخی‌پور ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ | ۱:۴۵
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  E3 2016| آماری از پر بحث‌ترین کنفرانس‌ها و بازی‌ها Station 1 2,720 12-07-2016, 05:30 PM
آخرین ارسال: pakmehr
  مونولث به نینتندو برای ساخت The Legend of Zelda: Breath of the Wild کمک می‌کند Destiny 0 1,794 06-18-2016, 01:23 PM
آخرین ارسال: Destiny
  E3 2016| برای نینتندو ان‌ایکس، محتویات مهم هستند نه قدرت سخت افزاری Station 0 1,736 06-18-2016, 10:10 AM
آخرین ارسال: Station
  E3 2016| در Days Gone راه‌های زیادی برای از بین بردن گروهی از زامبی‌ها وجود دارد Station 0 1,942 06-18-2016, 10:09 AM
  E3 2016| تجربه Detroit: Become Human بین ۸-۱۰ ساعت با ارزش تکرار بالا به پایان می‌رسد Station 0 1,961 06-18-2016, 10:01 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان