امتیاز موضوع:
 • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Final Fantasy XV | Official Thread
#1
فهرستی از مهمترین المان های بازی می‌پردازیم:
 • نسخه ای از بازی که در طول برنامه زنده امروز به نمایش درآمد قدیمی بوده و مربوط به ۴ ماه پیش است.
 • قورباغه ای که در پایان ویدیو وجود داشته است در واقع نتیجه طلسم قورباغه است. بازی‌ باز می‌تواند از این طلسم بر علیه دشمنان استفاده کند.
 • آتش موجود در محیط هم به دشمنان و هم به دوستان آسیب خواهد زد.
 • طلسم آتش در بازی مانند گلوله های آتشین نسخه های گذشته که فقط برروی یک دشمن تاثیر داشت نبوده، بلکه از همان ابتدا برروی محیط تاثیر گذار خواهد بود.
 • آتش در بازی به صورت پویا گسترش پیدا کرده و اشیا آتشزا مانند گیاهان و سازه های چوبی را به آتش خواهد کشید. در واقع بازی میان اشیایی که آتشزا هستند و اشیایی که در برار آتش مقاومت نشان می‌دهند تمایز قائل می‌شود.
 • در هنگام باران آتش گسترش پیدا نمی‌کند و معمولا به سرعت خاموش خواهد شد.
 • پس از مدتی، آثار سوختی و آتش توسط نیروی عجیبی از بین خواهد رفت. در Final Fantasy XV جادو از طریق عناصر موجود در محیط نشات گرفته و پس از مدتی این نیرو به زمین بازخواهد گشت.
 • در کنار آتش عناصر جادویی دیگری نیز وجود دارند. اما تعداد آن ها فراوان نیست. در کنار آتش کولاک و رعد و برق نیز در بازی وجود دارند. کولاک ابتدا به نمایش در خواهد آمد.
 • رعد و برق هنگام بارش باران به علت ارتباط میان آب و الکتریسیته قدرتمندتر خواهد شد. کولاک نیز قابلیت منجمد کردن آب را داشته و موجب کند شدن دشمنان می‌شود.
 • جادوی Elemental نیز در برخی از مناطق موجود در جهان بازی موجود است. این جادو مانند انرژی عمل کرده و بازی باز می‌تواند آن را در کوله پشتی خود ذخیره کند. شما می‌توانید این گونه از جادو را در هنگام نبرد به جای سلاح به دست بگیرید.
 • پادشاهی Lucis و امپراطوری Niflheim هم کدام دارای قدرت و منابع نظامی متفاوتی هستند. Lucis قدرت خود را از جادوی کریستال می‌گیرد. برای مثال می‌توان قدرت این جادو جهت ایجاد سپرهایی استفاده کرده تا جلوی تهاجم دشمن را گرفت. Niflheim با استفاده از تکنولوژی به قدرت رسیده و از سلاح های مکانیکی استفاده می‌کند.
 • Niflheim دارای نیروهای مکانیزه و تجهیزات magitek (سلاح هایی در دنیای Final Fantasy که با ترکیب جادو و تکنولوژی ساخته شده اند.) فراوانی است.
 • فرهنگ اتومبیل و مکانیزاسیون در سرتاسر Niflheim و Lucis شایع شده است. اما مردم Lucis اقلب از وسایلی بر مبنای تمدن و فرهنگ خود استفاده می‌کنند.
 • در راس امپراتوطری Niflheim امپراطور ستمگر و بی رحم لِدولس (Iedolas) قرار دارد. در ابتدای بازی به نظر می‌رسد که وی از سیاست نیمه بازنشته شده و حکومت توسط صدراعظم آدرِن (Adryn) اداره می‌شود.
 • آدرِن شخصیتی طنر آمیز و شوخ طبع به نظر ‌می‌رسد. وی بسیار زیرک بوده و نقش مهمی را در داستان بازی ایفا می‌کند.
 • وِرستیل (Verstael) شخصی است که وضیفه گسترش و تولید تکنولوژی‌های نیروهای مجهز به Magitek را دارد.
 • ژنرال گلاکا (Glauca) رهبری ارتش را برعهده دارد که شامل نیروهای magitek نیز می‌شود. تمامی افسرهای نیروهای magitek انسان هستند، اما نیروهای معمولی magitek می‌باشند. مدل های قدیمیتر magitek معمولا خارج از نبردهای اصلی به کار گرفته می‌شوند.
 • شخصیت مونثی که امروز رونمایی شد (اولین تصویر از سمت راست در تصاویر بالا) آرِنی هایویند (Aranea Highwind) نام داشته و فرمانده واحد ۸۷ نیروی هوابرد Niflheim است. واحدی که به نوعی از مزدوران تشکیل شده است. وی انسان بوده و با توجه به مهارت های وی در نبردهای هوایی، ارتش از وی به عنوان «اژدها» یاد می‌کند.

[تصویر: final_fantasy_15-250x140.jpg]
فرانچایز بزرگ Final Fantasy را همگان می شناسند. عنوانی که هر نسخه اش داستانی متفاوت و جدید را ارائه می دهد. مدتی بود که نسخه های جدید این عنوان چنگی به دل نمی زد و هیچ کدام از موفقیت های نسخه های قبلی را به دست نمی آورد. اما این بار همه چیز متفاوت است. کارگردان عنوان جدید این فرانچایز امروز سخن هایی جالب گفت.ایشان در رابطه با عنوان Final Fantasy XV این گونه سخن می گوید: 
نقل قول: ما می خواهیم فانتزی را در اوج داستان به نهایت خود برسانیم. شاید این جمله برای شما غریب باشد. شاید بسیاری از شما سری Final Fantasy را نشناسید. یا شاید از طرفداران همیشگی آن به شمار می روید. برای ما فرقی نمی کند. ما این عنوان را برای بازگشتن به اوج ساخته ایم. Final Fantasy XV سبک Action JRPG را در اوج زیبایی به نمایش در می آورد و ما اطمینان داریم که هر بازیکنی را راضی خواهد کرد. شما اطلاعات زیادی از این عنوان ندارید اما زمانی که حقیقت را بفهمید دیگر توان صبر برای عرضه این نسخه را نخواهید داشت. نمی توانم از هیچ جزئیاتی صحبت کنم اما می گویم که برای هر گیمر نا آشنا یا طرفدارار این عنوان فوق العاده خواهد بود. فقط صبر کنید…

گیمفا / محمد حسین جعفریان

 امروز در طی برگزاری مراسم Tokyo Game Show 2014 یا به اختصار TGS 2014، شرکت بزرگ Square Enix، ناشر و سازنده یکی از بزرگترین بازی های سبک JRPG در ژاپن، یعنی Final Fantasy، تریلری از جدیدترین قسمت این سری با نام Final Fantasy XV منتشر کرد. این تریلر بسیار زیبا بوده و قسمت های مختلفی از بازی را به شما نشان خواهد داد. همچنین گرافیک چشم نواز نسل هشتمی این بازی. برای مشاهده این تریلر بسیار زیبا و جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.این تریلر، شخصیت های خوبی را هم که در بازی حضور دارند، اعم از Noctis (شخصیت اصلی بازی)،  Prompto، شخصیت دوست داشتنی Ignis و حتی Gladiolus را هم به ما نشان می دهد. ما در این تریلر چهار دوست را می بینیم که بر ماشین خود سوار هستند و با موجوداتی که بر سرراه آن ها برای بهتر کردن دنیا هستند، مبارزه می کنند. شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می کنیم.
 
  
این عنوان در E3 2013 به طور رسمی برای پلتفرم های نسل هشتم یعنی Xbox One و PS4 تائید شد ولی تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده است. امیدواریم در طی این مراسم تاریخ انتشار بازی هم به صورت رسمی اعلام شود. همچنین باید بدانید اگر بازی Final Fantasy Type-0 HD را خریداری کنید، می توانید به دمو Final Fantasy XV دسترسی داشته باشید.

گیمفا / مهیار درخشانبیوگرافی شخصیت اصلی بازی Final Fantasy XV؛ Noctis Luis:

بیوگرافی کوتاه:
 Noctis Lucis شخصیت اصلی بازی Final Fantasy XV است. او شاهزاده و ولی عهد سرزمین خود، یعنی سرزمین Lucis، می باشد که دوستان نزدیکش او را با نام Noct صدا می زنند. Luics آخرین سرزمینی است که باید از کریستال محافظت کند، به همین دلیل Nocis باید به مبارزه با دشمنان خود بپردازد تا نتوانند کنترل سرزمین Lucis را به دست گرفته و به کریستال دست یابند. Noctis در کودکی تصادفی مهیب را تجربه کرده است؛ عاملی که باعث شده است او بتواند مرگ اطرافیان خود را پیش بینی کند.


اخلاق و ویژگی های دیداری:
 Noctis موهایی کوتاه، زبر و سیاه رنگ دارد؛ البته طبق گفته های Tetsuya Nomura، رنگ مو و چشم های او با توجه به احساسات وی تغییر می کنند. رنگ اصلی چشم های او آبی می باشد.
 Noctis شخصیتی خجالتی دارد، اما با گذر زمان او نیز می تواند با دیگران ارتباط برقرار کند. طبق گفته سازندگان، شخصیت Noctis کاملاً متفاوت با شخصیت دیگر کارکترها است، چرا که داستان سرایان بازی زمان زیادی را برای طراحی شخصیت وی صرف کرده اند. Tetsuya Nomura شخصیت Noctis را چنین شرح می دهد: "Noctis یک پسربچه ساده و بی سر و صدا نخواهد بود." از دیگر ویژگی های رفتاری وی می توان به وظیفه شناس بودن او اشاره کرد، چرا که وظیفه شناسی او بخشی از داستان بازی است. با اینکه Noctis ولی عهد سرزمین خود است، اما هیچ توجهی به قوانین سرزمینش ندارد و طبق میل خودش رفتار می کند.


سیستم مبارزات:
Luis Noctis سیستم مبارزات خاص و عجیبی را دارد. او می تواند از سلاح های گرم، نیزه، تبر و شمشیر استفاده کند. به نظر می رسد سلاح اصلی او شمشیری پهن و کوتاه باشد. او می تواند در حالت پرش هم سلاح های خود را تعویض کند و با احضار ارواح از سلاح های به خصوصی که قدرت بیشتری نیز دارند، استفاده کند؛ سلاح هایی که تنها خاندان شاهنشاهی سرزمین Lucis می توانند از آن ها استفاده کنند.
یکی دیگر از چیزهایی که قدرت تهاجمی Noctis را افزایش می دهد، جادوهای اوست. تا به حال دو جادوی او معرفی شده اند؛ جادوی نخست Thunder نام دارد که به وسیله او می توان با رعد و برق از دشمنان پذیرایی (!) کند و جادوی دوم که به وسیله آن می توان به سرعت از میان دشمنان خود عبور کرد و آن ها را به خاک بنشاند!

[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=xuyodmlb...1gzjas.png]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


Prompto Argentum یکی از شخصیت های قابل کنترل عنوان Final Fantasy XV است که 5 سال پیش با عنوان Final Fantasy: Versus معرفی شده بود. او از دوستان بچگی Noctis می باشد که توانایی به خصوصی در استفاده از اسلحه دستی دارد.
 

اخلاق و ویژگی های رفتاری:
Prompto پسر جوانی است که از قدرت بدنی بالایی (نسبت به دیگر شخصیت های بازی) برخوردار نیست، ولی همین عامل باعث شده است که سرعت بالایی داشته باشد. رنگ چشم هایش آبی و موهایی طلایی رنگ دارد. او در اکثر اوقات کتی سیاه رنگ و شلواری چرمی بر تن دارد. او رابطه نزدیکی با Noctis دارد، ولی خودش در طبقه پایین اجتماعی بزرگ شده است که همین عامل باعث شده است از تجملات و دیگر مقامات کشوری نفرت داشته باشد.
 

سیستم مبارزات:
Prompto تنها شخصیت بازی است که می تواند از اسلحه استفاده کند و همین دلیل باعث خواهد شد که به یکی از مهم ترین شخصیت های بازی تبدیل شود. همان طور که گفته شد، Prompto از سرعت بسیار بالایی برخوردار است، اما قدرت او به همین جا ختم نمی شود. Prompto گاهی در بازی غیب می شود و طی چند ثانیه از میان دشمنان ظاهر می شود. باتوجه به تریلرهای منتشر شده از گیم پلی بازی، می توان دریافت که او نقش موثری در همکاری بین اعضای گروه Noctis خواهد داشت.


جمله ای از Prompto:
“Noct! Where do you think you're going!?”
"Noct! فکر می کنی داری چی کار می کنی؟!"

[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=mlmwc8g5...mry82q.png]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 
بیوگرافی Ignis:


Ignis Stupeo Scientia یکی دیگر از شخصیت های قابل کنترل بازی Final Fantasy XV است که در یک خانواده سلطنتی بزرگ شده است. او که از دوستان دوران بچگی Prompto، Gladiolus و Noctis می باشد.


اخلاق و ویژگی های دیداری:
 لباس های Ignis شباهت بسیاری به لباس های Noctis دارند، زیرا هر دو از خانواده های سلطنتی هستند. در میان پنج قهرمان اصلی بازی، او تنها شخصیتی است که عینک نیز دارد. رنگ چشم های او سبز و موهایش قهوه ای رنگ است.
Ignis شخصیتی کاملاً خونسرد است و زمان بسیاری را با مطالعه و تحصیلات خود گذرانده است. او از جمله افرادی است که Noctis اعتماد کامل به تصمیماتش داشته و در تصمیمات خود از او کمک می گیرد.


سیستم مبارزات:
Ignis یکی دیگر از شخصیت های قابل کنترل بازی است. او در مبارزات خود از شمشیر جادویی Katana استفاده می کند و توانایی خاصی در کشتار مخفی دشمنان خود دارد. او از هیچ سلاح گرمی استفاده نمی کند، ولی قابلیت پرتاب چاقوهای به خصوصی را دارد.


[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=1xotbe3x...63u7mr.png]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
منتظر بیوگرافی ها و اطلاعات بیشتری از دیگر شخصیت های Final Fantasy XV باشید.
این مطلب در طول چند دقیقه نوشته شده است، پس امکان وجود مشکلات نگارشی و... وجود دارد.
سوالی در مورد این فرنچایز بود، بنده در خدمتم!
لینک مفید: Final Fantasy XV: Photo Thread
[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=g095ofxv...ep77pb.jpg]
[تصویر: 56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]
                                  

پاسخ
#2
تصاویر جدیدی از بازی Final Fantasy XV منتشر شد 


[تصویر: date.png] شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳| ۱۴:۰۶ [تصویر: user.png] مهیار درخشان [تصویر: 1409501132-bpfull.jpg&w=48&id=18269&random=1409501132] 

[تصویر: 1411006436-final-fantasy-xv1screen-2_jpg...50x140.jpg]

اگر از طرفداران بازی های ژاپنی و از همه مهمتر بازی های RPG ژاپنی (JRPG) باشید، می دانید که مراسم Tokyo Game Show 2014 یا به اختصار TGS 2014 در جریان است. در این مراسم، شرکت های زیادی مانند Square Enix یا Sega یا سونی، بازی های خود را در این سبک یعنی JRPG معرفی می کنند. امروز تریلری از یکی از بازی های در این سبک Square Enix، در TGS 2014 به نمایش در آمد. حال همین شرکت، تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کرده است. برای مشاهده این تصاویر و جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.این تصاویر مربوط به بازی Final Fantasy XV می باشند که ساعاتی پیش، تریلری از آن منتشر شد. حال این تصاویر، چهار دوست ما را نشان می دهد که سوار بر ماشین خود هستند، یا با موجودات پلید می جنگند، یا برای خود خوش گذرانی می کنند.
 تصاویر منتشر شده:
[تصویر: 1411006144-final-fantasy-xv_jpg_1400x0_q85-250x106.jpg][تصویر: 1411006287-final-fantasy-xv1screen-1_jpg...50x140.jpg][تصویر: 1411006436-final-fantasy-xv1screen-2_jpg...50x140.jpg]
این عنوان در E3 2013 به طور رسمی برای پلتفرم های نسل هشتم یعنی Xbox One و PS4 تائید شد ولی تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده است. امیدواریم در طی این مراسم تاریخ انتشار بازی هم به صورت رسمی اعلام شود. همچنین باید بدانید اگر بازی Final Fantasy Type-0 HD را خریداری کنید، می توانید به دمو Final Fantasy XV دسترسی داشته باشید.

 
[تصویر: 56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]
                                  

پاسخ
#3
بیوگرافی شخصیت اصلی بازی Final Fantasy XV؛ Noctis Luis:

بیوگرافی کوتاه:
 Noctis Lucis شخصیت اصلی بازی Final Fantasy XV است. او شاهزاده و ولی عهد سرزمین خود، یعنی سرزمین Lucis، می باشد که دوستان نزدیکش او را با نام Noct صدا می زنند. Luics آخرین سرزمینی است که باید از کریستال محافظت کند، به همین دلیل Nocis باید به مبارزه با دشمنان خود بپردازد تا نتوانند کنترل سرزمین Lucis را به دست گرفته و به کریستال دست یابند. Noctis در کودکی تصادفی مهیب را تجربه کرده است؛ عاملی که باعث شده است او بتواند مرگ اطرافیان خود را پیش بینی کند.

اخلاق و ویژگی های دیداری:
 Noctis موهایی کوتاه، زبر و سیاه رنگ دارد؛ البته طبق گفته های Tetsuya Nomura، رنگ مو و چشم های او با توجه به احساسات وی تغییر می کنند. رنگ اصلی چشم های او آبی می باشد.
 Noctis شخصیتی خجالتی دارد، اما با گذر زمان او نیز می تواند با دیگران ارتباط برقرار کند. طبق گفته سازندگان، شخصیت Noctis کاملاً متفاوت با شخصیت دیگر کارکترها است، چرا که داستان سرایان بازی زمان زیادی را برای طراحی شخصیت وی صرف کرده اند. Tetsuya Nomura شخصیت Noctis را چنین شرح می دهد: "Noctis یک پسربچه ساده و بی سر و صدا نخواهد بود." از دیگر ویژگی های رفتاری وی می توان به وظیفه شناس بودن او اشاره کرد، چرا که وظیفه شناسی او بخشی از داستان بازی است. با اینکه Noctis ولی عهد سرزمین خود است، اما هیچ توجهی به قوانین سرزمینش ندارد و طبق میل خودش رفتار می کند.

سیستم مبارزات:
Luis Noctis سیستم مبارزات خاص و عجیبی را دارد. او می تواند از سلاح های گرم، نیزه، تبر و شمشیر استفاده کند. به نظر می رسد سلاح اصلی او شمشیری پهن و کوتاه باشد. او می تواند در حالت پرش هم سلاح های خود را تعویض کند و با احضار ارواح از سلاح های به خصوصی که قدرت بیشتری نیز دارند، استفاده کند؛ سلاح هایی که تنها خاندان شاهنشاهی سرزمین Lucis می توانند از آن ها استفاده کنند.
یکی دیگر از چیزهایی که قدرت تهاجمی Noctis را افزایش می دهد، جادوهای اوست. تا به حال دو جادوی او معرفی شده اند؛ جادوی نخست Thunder نام دارد که به وسیله او می توان با رعد و برق از دشمنان پذیرایی (!) کند و جادوی دوم که به وسیله آن می توان به سرعت از میان دشمنان خود عبور کرد و آن ها را به خاک بنشاند!

[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=xuyodmlb...1gzjas.png]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Prompto Argentum یکی از شخصیت های قابل کنترل عنوان Final Fantasy XV است که 5 سال پیش با عنوان Final Fantasy: Versus معرفی شده بود. او از دوستان بچگی Noctis می باشد که توانایی به خصوصی در استفاده از اسلحه دستی دارد.
 
اخلاق و ویژگی های رفتاری:
Prompto پسر جوانی است که از قدرت بدنی بالایی (نسبت به دیگر شخصیت های بازی) برخوردار نیست، ولی همین عامل باعث شده است که سرعت بالایی داشته باشد. رنگ چشم هایش آبی و موهایی طلایی رنگ دارد. او در اکثر اوقات کتی سیاه رنگ و شلواری چرمی بر تن دارد. او رابطه نزدیکی با Noctis دارد، ولی خودش در طبقه پایین اجتماعی بزرگ شده است که همین عامل باعث شده است از تجملات و دیگر مقامات کشوری نفرت داشته باشد.
 
سیستم مبارزات:
Prompto تنها شخصیت بازی است که می تواند از اسلحه استفاده کند و همین دلیل باعث خواهد شد که به یکی از مهم ترین شخصیت های بازی تبدیل شود. همان طور که گفته شد، Prompto از سرعت بسیار بالایی برخوردار است، اما قدرت او به همین جا ختم نمی شود. Prompto گاهی در بازی غیب می شود و طی چند ثانیه از میان دشمنان ظاهر می شود. باتوجه به تریلرهای منتشر شده از گیم پلی بازی، می توان دریافت که او نقش موثری در همکاری بین اعضای گروه Noctis خواهد داشت.

جمله ای از Prompto:
Noct! Where do you think you're going!?
"Noct! فکر می کنی داری چی کار می کنی؟!"

[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=mlmwc8g5...mry82q.png]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 
بیوگرافی Ignis:

Ignis Stupeo Scientia یکی دیگر از شخصیت های قابل کنترل بازی Final Fantasy XV است که در یک خانواده سلطنتی بزرگ شده است. او که از دوستان دوران بچگی Prompto، Gladiolus و Noctis می باشد.

اخلاق و ویژگی های دیداری:
 لباس های Ignis شباهت بسیاری به لباس های Noctis دارند، زیرا هر دو از خانواده های سلطنتی هستند. در میان پنج قهرمان اصلی بازی، او تنها شخصیتی است که عینک نیز دارد. رنگ چشم های او سبز و موهایش قهوه ای رنگ است.
Ignis شخصیتی کاملاً خونسرد است و زمان بسیاری را با مطالعه و تحصیلات خود گذرانده است. او از جمله افرادی است که Noctis اعتماد کامل به تصمیماتش داشته و در تصمیمات خود از او کمک می گیرد.

سیستم مبارزات:
Ignis یکی دیگر از شخصیت های قابل کنترل بازی است. او در مبارزات خود از شمشیر جادویی Katana استفاده می کند و توانایی خاصی در کشتار مخفی دشمنان خود دارد. او از هیچ سلاح گرمی استفاده نمی کند، ولی قابلیت پرتاب چاقوهای به خصوصی را دارد.

[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=1xotbe3x...63u7mr.png]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
منتظر بیوگرافی ها و اطلاعات بیشتری از دیگر شخصیت های Final Fantasy XV باشید.
این مطلب در طول چند دقیقه نوشته شده است، پس امکان وجود مشکلات نگارشی و... وجود دارد.
سوالی در مورد این فرنچایز بود، بنده در خدمتم!
لینک مفید: Final Fantasy XV: Photo Thread

[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=g095ofxv...ep77pb.jpg]

[تصویر: h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
#4
میشه بگی cloud توی این بازی کیه؟چون تا الان هیچ این بازی رو نکردم زیاد باهاش اشنا نیستم.ممنون[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
#5
(09-18-2014, 03:11 PM)'AmirrezA_V' نوشته است: میشه بگی cloud توی این بازی کیه؟چون تا الان هیچ این بازی رو نکردم زیاد باهاش اشنا نیستم.ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]


 

Cloud تو این نسخه حضور نداره. یعنی بعد از Final Fantasy VII (دلیلش رو نمی گم که اسپویل نشه) تو هیچ انیمه، انیمیشن یا بازی حضور نداشته. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
درباره Cloud:

Cloud Strife از شخصیت های Playable بازی Final Fantasy است که عضو گروه S.O.L.D.I.E.R بود. او هنرهای رزمی را نزد بهترین دوستش Zack (من نیستم! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) یاد گرفت. او از شمشیر بسیار عظیمی در مبارزات استفاده می کند. رنگ چشم های وی آبی و رنگ موهایش به رنگ زرد است. طبق اطلاعات به دست آمده، نام این شخصیت باتوجه به دل پاک او انتخاب شده است که معادل کلمه "ابر" در زبان فارسی است. او روابط عاطفی با Tifa داشته است. Cloud فرصت نقش آفرینی در سری بازی های Kingdom Hearts و انیمیشن Final Fantasy VII: Advent Children را نیز داشته است.

تصویری از Cloud:

[تصویر: vii_advent_children_cloud_strife_crisis_..._26833.jpg]

 

 
[تصویر: h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
#6
چون دیدم دوستان مشتاق هستند که بیشتر با این بازی آشنا بشوند، تریلر E3 2013 رو قرار دادم که این عنوان بعد از پنج سال غیبت دو باره حضور داشت و اسمش رو از Versus XIII به XV تغییر داد. در این تریلر بخشی از گیم پلی بازی هم به نمایش درآمده، اما توجه داشته باشید که بازی حتی به مرحله بتا نیز نرسیده است! پس با این وضع گرافیک بازی پیشرفت چشم گیری خواهد داشت؛ به شکلی که مرز ها را میان گرافیک یک تریلر نمایشی را با یک تریلر In-game بشکافد! اگر به دیالوگ های بازی توجه کنید، دلیل تغییر را نیز متوجه خواهید شد.
لینک
ـــــــــــــــــ
سوالی بود بنده در خدمتم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] در ضمن، تصمیم بنده بر این شد که دیگه بیوگرافی ها رو اینجا ادامه ندم و یک مقاله به شکل یک اولین نگاه منتشر کنم. منتظر باشید...

 
[تصویر: h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
#7
با جدیدترین اطلاعات از Final Fantasy XV و دمو آن همراه باشید 


[تصویر: date.png] شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳| ۲۱:۰۶ [تصویر: user.png] آرش سعادتمند [تصویر: 1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر: final_fantasy_15-250x140.jpg]
شرکت Square Enix با حضور در نمایشگاه Tokyo Game Show 2014، ویدئو هایی را از جدیدترین پروژه خود یعنی Final Fantasy XV ارائه کرد. سپس آنان در یک نمایش زنده که از طریق شبکه NicoNico پخش شده بود، اقدام به انتشار جزئیات ریز و درشت مختلفی از عنوان نامبرده کردند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا آنها را بررسی کنیم. اطلاعات اعلام شده بدین شرح است:

 
 • امروز یک دمو با نام “Episode Duscae” معرفی شده است که گیم پلی آن در سرزمین Duscae، از دنیای بازی Final Fantasy XV دنبال می شود. این دمو سیستم های جدیدی را در گیم پلی به نمایش می گذارد که فعلا در مراحل ابتدایی ساخت به سر می برند. اگر شما برای انجام این دمو از خودروها بهره ببرید، گیم پلی حدود ۳ تا ۴ ساعت به طول خواهد انجامید؛ در غیر این صورت به دلیل کندی در حرکت، زمان بیشتری را نیازمند خواهید بود. در رابطه با ماشین ها، خودتان می توانید آنها را رانندگی کنید اما در صورت تمایل برای استفاده از سیستم رانندگی خودکار، می توانید رانندگی را به Ignis واگذار کنید. طبق توضیحات سازندگان احتمال می رود که شما بتوانید از Chocobo ها نیز برای حمل و نقل استفاده کنید.
 
 • محیط موجود در این دمو، زندان های (Dungeon) مختلفی را برای کاوش شما شامل می شود اما خبری از مبارزه با باس ها نخواهد بود.
 • در ادامه سازندگان خبر از مواردی داده اند که تاثیر بسیار بزرگی بر روی هواداران Final Fantasy خواهد داشت.
 • در حین بازی، هر از گاهی به صورت تصادفی، مکالمه هایی بین Noctis و همراهان او شکل می گیرد. شخصیت Ignis نسبت به نمایشی که در E3 سال گذشته شاهد بودیم، تغییراتی را در بخش ظاهر و حالات چهره به خود دیده است.
 • زمانی که باران می بارد، آب در بخشی هایی از زمین که به صورت چاله در آمده اند تجمع می کند و از طرفی زمینی که بالای آن سقف دارد، خشک خواهد ماند. زمانی که باران بند می آید همه چیز شروع به خشک شدن می کند که این مسئله لباس های شخصیت های درون بازی را نیز شامل می شود.
 • زمان بازی به صورت طبیعی تغییر خواهد کرد و شامل روز روشن و شب می باشد.
 • نمایش هایی که سازندگان در Tokyo Game Show ارائه کرده اند، بیانگر ۷۰ تا ۸۰ درصد اهداف آنان می باشد. با این حساب انتظار می رود که دمو کیفیت بالاتری را ارائه کند.
 • یک سیستم جدید در گیم پلی، این اجازه را به شما می دهد که با نگاه داشتن دکمه مخصوص Block، به صورت متوالی جا خالی دهید. همچنین می توانید با فشردن و نگاه داشتن دکمه مخصوص حمله، به صورت دنباله وارد حمله کنید. مبارزات به صورت اکشن طراحی شده اند اما سادگی آن به گونه ای خواهد بود که شما بتوانید حرکات مختلفی را اجرا کنید. Noctis همچنین می تواند با همراهان خود، حرکات مشترکی را اجرا کند. با این قابلیت اگر همراهانتان در کنار شما باشند، می توانید خیلی راحت از پس مبارزات بر بیایید.
 • تریلری که در نمایشگاه E3 سال گذشته شاهد بودید، با استفاده از یک سری محیط موقتی در مراحل ساخت به وجود آمده بود. این نمایش که بر روی یک PC اجرا می شد، صرفا بخشی از اهداف و خواسته های سازندگان را به نمایش می گذاشت. محیط فعلی سازندگان، گزینه ای قطعی برای آنان است البته چندان کامل نیست. با این حال آنها اعلام کرده اند که اوضاع به مرور زمان بهتر خواهد شد.
 • اطلاعات بیشتر در جشنواره Jump Festa منتشر خواهد شد.
  
[تصویر: 56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]
                                  

پاسخ
#8
حوصله ترجمه خبر ندارم ([img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) ولی باید بگم احتمال انتشار بازی برای PC هم توسط آقایان Tetsuya Nomura و Takayoshi و Nakazato مورد بررسی قرار گرفته. (برای جزئیات بیشتر منتظر مقالم باشید! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
در ضمن این بازی با Luminous Engine ساخته میشه که بازخورد های مثبتی داشته. تصویری از دموی تکنیکی این Engine:

[تصویر: 250px-Agni%27s_philosophy04.jpg]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر: h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
#9
نمایشگاه Tokyo Game Show 2014

تریلر گیم پلی از Final Fantasy XV
480
720
[تصویر: Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
#10
نقاشی های آقای Tetsuya Nomura، کارگردان سابق بازی، از Noctis Lucis (حالت انیمه ای شخصیت را طراحی کرده است)

[تصویر: index.php?module=thumbnail&file=ryyxc48d...g176z9.jpg] [تصویر: index.php?module=thumbnail&file=5249ycaw...zfe5in.png] [تصویر: index.php?module=thumbnail&file=3xal2phs...zktxb7.jpg] [تصویر: index.php?module=thumbnail&file=6yub9zh6...eibdob.jpg]

به دوستان برنخوره، ولی خدایی استاد Kojima هم چنین نقاشی هایی نمی تونه بکشه! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
[تصویر: h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 3,244 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 44,321 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 1,817 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 931 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station
  Dark Souls III | Official Thread Old Snake 55 7,064 03-28-2017, 06:10 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان