امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA V vs GTA San Andreas
سلام به تمام بچه های گل گیمفا امروز می خوام یه مقایسه جالب بین GTAV و GTA:SA بکنم .این مقایسه بصورت عکسه و پیشرفت ها این بازی رو نشون می ده.
[تصویر:  gta-san-andreas-pic-1.jpg][تصویر:  gta-v-pic-1.jpg][تصویر:  gta-san-andreas-pic-2.jpg][تصویر:  gta-v-pic-2.jpg][تصویر:  gta-san-andreas-pic-3.jpg][تصویر:  gta-v-pic-3.jpg][تصویر:  gta-san-andreas-pic-4.jpg][تصویر:  gta-v-pic-4.jpg][تصویر:  gta-san-andreas-pic-5.jpg][تصویر:  gta-v-pic-5.jpg][تصویر:  gta-san-andreas-pic-6.jpg][تصویر:  gta-v-pic-6.jpg][تصویر:  gta-san-andreas-pic-7.jpg][تصویر:  gta-v-pic-7.jpg][تصویر:  gta-san-andreas-pic-8.jpg][تصویر:  gta-v-pic-8.jpg][تصویر:  gta-san-andreas-pic-9.jpg][تصویر:  gta-v-pic-9.jpg]

واقعا GTA نمادی از پیشرفته و من به عنوان pcباز امیدوارم این بازی زود تر بیاد{البته برای pc}

نکته دیگه شباهت محیط ها به همه نظر شما چیهConfused60:
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
شما عکسایی گیم پلی رو با عکسایی که با برنامه ی انیمیشن سازی ساخته شده رو مقایسه کردید
درسته v بالاتر هست گرافیکش ولی خوب اینجوری گرافیک v مشخص نمیشه باید عکسایی از گیم پلی رو میذاشتی!
البته هنوز منتشر نشده
پاسخ
عزیز اینا اسکرین شاتهای بازین نه انمیشن .این عکسا هیچکدوم برای تریلر نیست همه رو از اسکرین شات های بازی گرفتم که همشون
INGAMEEEEEEEEEEEEEEEEEE
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
باو همش از روی تریلریه که منتشر شده است دیگه !
پاسخ
(01-13-2013, 12:38 AM)Alpha نوشته است: شما عکسایی گیم پلی رو با عکسایی که با برنامه ی انیمیشن سازی ساخته شده رو مقایسه کردید
درسته v بالاتر هست گرافیکش ولی خوب اینجوری گرافیک v مشخص نمیشه باید عکسایی از گیم پلی رو میذاشتی!
البته هنوز منتشر نشده
مهندس تریلر In-Game بوده!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
بازم میگم گرافیکه اصلیه بازی رونشون نمیده !Confused86:
پاسخ
واقعا gta v گرافیک زیبایی داره.توی بچگب می گفتم gta sa عجب گرافیکی داره!
پاسخ
گرافیک همه ی عکسا مال بازیه البته اون جت رو شک دارم چون تا حالا اونو ندیدم
پاسخ
(01-13-2013, 01:19 AM)GamerStation نوشته است: گرافیک همه ی عکسا مال بازیه البته اون جت رو شک دارم چون تا حالا اونو ندیدم

آره جت هم مال بازی هست....
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
عالی بودConfused62: اول ربیع الاول راستی مبارکConfused74:
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان