امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gainward New GTX 680Phantom
(11-12-2012, 09:58 PM)raminxxx نوشته است:
(11-12-2012, 04:50 PM)FATAL1TY نوشته است: ممنونم. شما تو کار MSI نیستین؟ توصیه میکنم اگر قدرت واقعا میخواین سری Lightning و Power Edition از این شرکت رو تست کنین. GTX 680 کارت قدرتمندی هست ولی به نظر قیمتش نسبت به HD 7950 زیاد هست. بدشانسی دیگه ای که NVIDIA آورده اینه که اکثر بازی هایی که قراره در آینده عرضه بشن Gaming Evolved هستند و برای AMD و معماری GCN بهینه شده اند. البته از این لیست Crysis رو باید فاکتور گرفت چون همیشه برا NVIDIA جولان میداده!!! Confused25:Confused25:
سری GTX 600 قیمت واقعا بالایی دارند و در مقابل کارت های AMD قدرت Rendering بالاتری دارند. هم چنین کارت های NVIDIA نمی تونن بازی های Gaming Evolved رو در فریم ریت بهینه ای اجرا کنند : مثل Sleeping Dogs.
در مقابل کارت های HD 7000 میتونند بازی های The Way It's Meant To Be Played رو به خوبی اجرا کنند. این نشان از موفقیت معماری GCN داره. به نظرم در نسل بعدی GTX معماری Kepler میتونه قدرت واقعیش رو نشون بده.

در جواب شما بگم من یکی از اعضای خانوادم فرانسه زندگی میکنه و فرستادمش نمایندگی خود nvidia اونجا بهش توصیه کرده بودن این کارت و البت برند gainward که تولید کننده پرمیوم انویدیاست و بعد از اون evga بعد اون اسوس اصلا msi چه کارت چه مین برد جزو برندهای اشغاله الان دارم تست میکنم وقتی gpu boost فعال میشه اورکلاک و فریم بازی فوق العدس من الان بتل رو روی 100 فریم دارم میگیرم و شما به برند هم اگه نگاه نمیکنی به اورکلاکی که هین بازی میشه نگاه کن که این کارت الان از 6 به 100 شد باورم نمیشه ( اینه فرق گین وارد)
و در ضمن هیچ تک هسته ای رو با این مقایسه نکنید گفتم هدفم مقایسه نسیت چون توی تستها از مدل دو گیگ خیلی 7970 ضعیفتره این بماند
در کل برای کار تخصصی و گیم کارت فقط gainward
مین فقط asrock
هارد هم ساتا 3
این دو برند بالا به صورت پرمیوم برای بازار امریکاست واسه اینه که ما خیلی باهاش اشنانسیتیم
من برای سیستمهایی که میبندم تا جایی بتونم موارد بالا رو رعایت میکنم من کف بازار یه جورایی بزرگ شدم شا تا بخواین تجربه منو کسب کنید کلی مثل من رفته توی پاچتون درضمن برای amd فقط پاور کالر
تا الان 2700 مشتری روش اومده ندادم

(11-12-2012, 08:54 PM)soheilds نوشته است: فرشو ولش.کارت گرافیکو بچسبConfused45:

فرش دستبافه بچه Confused86:
درضمن اول مک بوک پرو رو بچسب بعد کارتو

دوستان اگه کسی مدلهای دوگیگ وقبلی رو داره بنچ کنه من میخوام این کارتو نقد کنم کمک کنید ممنون میشم انشاالله این تموم شد میگم برام 690 اگر گین وارد فانومشو سفارشی زده باشه بیارن بعد روی اون کار میکنیم.
قابل ذکر هست که کارت های Lightning ، Hawk و Power Edition از خانواده MSI برترین کارت هایی هستند که روی کره خاکی میتونین پیدا کنین. شما چیزی مثل MSI Military Class III و Twin Frozr IV رو نمی تونین تو کارت های سایر شرکت ها پیدا کنید.
پاسخ
شما اصلا دور msi و amd نرو کسی که میخواد معنی گیم و مخصوصا فیزیکس رو بفهمه باید انویدیا کار کنه اتفاقا اشتبا گفتی الان دیگه فیزیکس داره همه گیر میشه نهGaming Evolved
در کل گیم از نظر من ینی انویدیا فک کردی انچارتد سونی الکی انچارتد شد نه عامو کار انودیاست و اصلا گیریم حرفت درست الان دیرت 3 رو با 85 فریم گرفتم.
میدونی در ماه چندتا کارت گرافیک چندتا مین برد msi میارن پیشم که مشکل پیدا کردن؟
بیشترین خرابی رو msi داره مواد بکار رفته درش اشغال به تمام معناست اصلا برند های اندی نیست هنوز evga خیلی خیلی سرتره اما متاسفانه متاسفانه برندهای اشغال گیگا و msi بازار مارو پر کردن و شما تقصیر ندارید مقصر اون واردکننده بی وجدانه که فکر سود خودشه و میاد جنس اشغال وارد میکنه و تبلیغات عالی این میشه وضع بازار ما دیشب من یه لبتاپ msi باز کردم پشت مانیتورش بجای حداقل چوب پنبه ضایعات و اشغال بود بماند مابیقی قطعاتش
الان بازار فرانسه که گفتم فقط کارت های های اند بازار دارن مثل گین و evga
الان همین 680 که رفته بود بخره زنگم زد قیمت داد اسوس 690 بود 430 یورو در صورتی که گفتم این کارت رو خرید 450 یورو شما تا زمانی وارد مبحث سخت افزار به صورت تخصصی نشین متوجه نمیشید چی میگم برای مثال خیلی مهمه که چیپ از چی باشه چطور معماری شده باشه که بتونه به درصتی در هین گیم زمان کاهش کلاک اصلی اور کلاک بشه ومن در این زمینه فقط گینوارد و evga رو قبول دارم میدونید چرا؟
سادس به همون دلیلی که اینتل رو قبول دارم ( اینتل فضای بین رو با اب طلا پر میکنه در صورتی که amd نه)
حالا این حرفا رو ول کنید
شما 680 msi دارید؟
[تصویر:  98531540212759623894.gif]
پاسخ
بی خیال قیمتو بگوConfused38:شاید تونستم بخرمConfused41:GTX 650یا670چنده؟ می خوام بگیرمConfused43:چه جوری اورکلاک می کنن؟Confused43:
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
والا من اینو 450 یورو شما هر یورو رو با هزینه چنج تا رسیدن به فرانسه 5 تومن حساب کن
حالا اگر مدل دو گیگ نه این مدل چون توی بازار نست رو گیر بیاری حدود 3 الی 2.5 باید باشه و اگر این مدلو گیر بیاری بالای 3.3 باید باشه

ولی کارتهایی که گفتی هم خوببن یه قیمت میگیرم واست پی ام میکنم ولی اگه میتونی تا مشخص شدن تکلیف ارز در اتاق مبادلات و صادرات صبر کن
در ضضمن اگر سری 6 بگیری خودش چون سیستم gpu boost داره اتومات زمانی که کم میاره توی صحنه های شلوغ بیس کلاک رو از حد نرمال افزایش میده و اینجوری فریم بالاتر میگیری توی بازی
برو توس سایت خود انویدیا پست اول لینک دادم بعد اونجا سخت افزار رو انتخاب کنو سپس ببین gpu boost داره
سنگین ترین بازی که گیر اواردم کرایسیس وار هد هسته که خیلی از 2 سنگین تر و شلوغتره چون اوپن ورده
توی صحنه های شلوغ دیگه موتور بازی کم میاره وگرنه همچنان با فریم بالا فک کنم بالای 60 داره میخورتش
پاسخ
(11-13-2012, 03:25 PM)raminxxx نوشته است: والا من اینو 450 یورو شما هر یورو رو با هزینه چنج تا رسیدن به فرانسه 5 تومن حساب کن
حالا اگر مدل دو گیگ نه این مدل چون توی بازار نست رو گیر بیاری حدود 3 الی 2.5 باید باشه و اگر این مدلو گیر بیاری بالای 3.3 باید باشه

ولی کارتهایی که گفتی هم خوببن یه قیمت میگیرم واست پی ام میکنم ولی اگه میتونی تا مشخص شدن تکلیف ارز در اتاق مبادلات و صادرات صبر کن

مرسی اگه می تونی یکم زودConfused25:
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
مکس پین همچی های دقیقا 2050 مگابایت از گرافیک رو اشغال کرده و فریم بالا و نسبتا ثابت
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان